IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение
    Прясно-прясно:

    БВП Темп на прираст спрямо съответното тримесечие на предходна година:
    Q2 2021: 9.6%

    А още не са дошли европейските пари! Есента ще бъде лудница!
    Какви европейски пари, какви 5 лева? За тези смехотворни 11 млрд ли говориш. За кое по-напред, ще стигнат - магистрали, регионално развитие, заплати за лекарите ли? Това са пари с цел за дългосрочен период на развитие.

    Есента/зимата ни чака вътрешно-политическа и световна икономическа криза (пандемична криза). Тоест, трябва да си зададем въпроса, за обикновеният "инвеститор", апартамент финасиран с кредит >=< оцеляване, ще е с по-големият знак?

    1500-2000 евра за апартамент в М.Л., Кр.Вада. Витоша. Боговете май са полудели

    https://www.jobs.bg/go/itjobs?is_dis...F8qnsc2Q6H6mJI

    15 страници за дистанционна работа. Толкова пък да са абени тези ИТ-та, че да не преосмислят вариант за работа тихо и спокойно място, при абсолютен локдаун. Същевременно с 1/2 разходи! А това са едни от най-добре платените специалисти в бг (за добро или лошо )
    Last edited by Demertsel; 17.08.2021, 13:39.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

      Янко аз имам и пари и бизнес бе момче.Кеф ми е да си купувам жилища по света и в БГ.Ти му мисли като дойде зимата .

      само на посочените места ли купуваш междувпрочем
      разшири бизнеса
      излез извън ареала на сегашните покупки
      рискувай
      хихихихи

      Коментар


      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

        Епа и тая иска да яде - като си няма нейни пари, гледа в твоите
        Цените са добри. Човек да продава хахахахаха
        Тук си напълно прав, че който няма собствени пари все гледа в чуждото канче.
        Е, има и друг вариант, ако индивидът е много стиснат и много алчен.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

          годината е едно ЧИСЛО.
          Ще купя КОГАТО Е ИЗГОДНО. 2-3 години, че и 5 разлика НЕ МЕ БЪРКАТ ИЗОБЩО.
          Я ми сметни ЗАГУБИТЕ в АТИНА - За ОБЩО 40к съм купил 2-ен и 3-ен (+10к ремонти, данъци, 2к€ наем годишно НЯМА ДА ГО СМЯТАМ), а по нашите стандарти са по 1 стая повече. Сега са над 1000€ квадрата НАЙ-евтините оферти, а съм ги взел за 300. ДАЛИ СЪМ ЗАГУБИЛ В КРАЙНА СМЕТКА
          купувай,когато другите продават и обратното..
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

            и ?
            какво
            този който е купил за 135 хиляди евра
            коптор някъде из сокаците на
            мръсна и пренаселена софия
            ще му сипят ли бензин на 1.20 а дизел на 1.40

            повишителите сте много смешни и злобни
            според вас :
            всяко нещо което се случва около нас и не е ок
            не би се случило ако си си закупил имот точно
            на върха и си се ушил в кредит

            та не разбрах защо се радваш на цените от цитата
            Пак не си разбрал - набутания с такава покупка няма пари ни за кола, ни за бензин, ни има де да я слага тая кола в гето София хахахаха Него цените не го ловят, щото и без това не може да си ги позволи.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

              Завиждаш ми за МОИТЕ ПАРИ. Че и акъл ли ще ми даваш как да ги похарча?
              Аз ПАРИ НЕ ХАРЧА - аз инвестирам където е изгодно.
              В имот е КРАЙНО НЕИЗГОДНО. Възвръщаемост 40-50години. Че аз няма да живея толкова - демек НИКОГА НЯМА ДА СИ ИЗБИЯ ПАРИТЕ КАМО ЛИ ДА СПЕЧЕЛЯ. От какъв ЗОР да си купя имот в София СЕГА?
              Такъв ЗОР НЕ СЪЩЕСТВУВА - и да ме заплашат с убийство няма да си купя
              Епа и тая иска да яде - като си няма нейни пари, гледа в твоите
              Цените са добри. Човек да продава хахахахаха

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                Супер, София ще стане недостъпна за селяндурите! Поздрави за всички вас:

                "Цените на бензина в България ще скочат до 3,20 лв. за литър, а дизелът ще поскъпне до 3,40 лв. за литър. Поскъпването ще се случи в рамките на година и половина-две в резултат на новите европейски правила за горивата, наложени от Зелената сделка. Това разкри в сутрешния блок по bTV Светослав Бенчев, експерт от Българската петролна и газова асоциация."
                Ми на който му е скъпо ще си наляга парцалите в панелката на комуникативно място и ще си ходи на вилата с влака уикендите. Баба ти от колата не е слизала.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                  Значи който купува сега е глупендер. А който продаваше "на връо" през 2017 за да купи сега кво е? Същото като този, който отлага сегашната покупка за догодина. Лаком г..
                  Стига сте му бъркали в раната на Ботича.
                  Помислил се е за много хитър, прецакал се е, на всеки може да се случи

                  По отношение на очакваните цени, трудно е да се предвиди, но допълнително повишение ми се струва по-вероятно.

                  Преди 3 месеца, като тока на борсата стигна 70 евро за мегават, си казвахме стигнахме върха, повече няма как.
                  Е в момента гравитира около 120 евро, след много напъни (беше стигнал и до 200)....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                    Супер, София ще стане недостъпна за селяндурите! Поздрави за всички вас:

                    "Цените на бензина в България ще скочат до 3,20 лв. за литър, а дизелът ще поскъпне до 3,40 лв. за литър. Поскъпването ще се случи в рамките на година и половина-две в резултат на новите европейски правила за горивата, наложени от Зелената сделка. Това разкри в сутрешния блок по bTV Светослав Бенчев, експерт от Българската петролна и газова асоциация."
                    и ?
                    какво
                    този който е купил за 135 хиляди евра
                    коптор някъде из сокаците на
                    мръсна и пренаселена софия
                    ще му сипят ли бензин на 1.20 а дизел на 1.40

                    повишителите сте много смешни и злобни
                    според вас :
                    всяко нещо което се случва около нас и не е ок
                    не би се случило ако си си закупил имот точно
                    на върха и си се ушил в кредит

                    та не разбрах защо се радваш на цените от цитата
                    Last edited by Yandox; 17.08.2021, 12:36.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                      Супер, София ще стане недостъпна за селяндурите! Поздрави за всички вас:

                      "Цените на бензина в България ще скочат до 3,20 лв. за литър, а дизелът ще поскъпне до 3,40 лв. за литър. Поскъпването ще се случи в рамките на година и половина-две в резултат на новите европейски правила за горивата, наложени от Зелената сделка. Това разкри в сутрешния блок по bTV Светослав Бенчев, експерт от Българската петролна и газова асоциация."
                      Напротив.В София ще останат само селяндурите.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                        Нямаш пари ако тръгна да продавам Но учебника ми трябва да те положа зад врата с него, с твърди корици. Белким се усетиш как тъпчеш на място, че и неликвиден на туй отгоре.
                        Янко аз имам и пари и бизнес бе момче.Кеф ми е да си купувам жилища по света и в БГ.Ти му мисли като дойде зимата .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                          90% от колегите ми НИКОГА НЯМА ДА СЕ ВЪРНАТ В ОФИС. А и все повече ще работят от вкъщи от другите професии - най-вече администрация.
                          Къде е по добре на село и чист въздух или в гетото?
                          Покрай мен има 4 строежа - да на село има 4 строежа в рамките на 50 метра ......
                          Супер, София ще стане недостъпна за селяндурите! Поздрави за всички вас:

                          "Цените на бензина в България ще скочат до 3,20 лв. за литър, а дизелът ще поскъпне до 3,40 лв. за литър. Поскъпването ще се случи в рамките на година и половина-две в резултат на новите европейски правила за горивата, наложени от Зелената сделка. Това разкри в сутрешния блок по bTV Светослав Бенчев, експерт от Българската петролна и газова асоциация."

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от travelboy Разгледай мнение

                            Прав си.В това гето наречено София въобще не си струва да купуваш.Дават примери с имоти в Германия УК и други.Ама там всичко е подредено и чисто и затова цените са такива.Тука след години най-много на някой Афган да продадеш.
                            90% от колегите ми НИКОГА НЯМА ДА СЕ ВЪРНАТ В ОФИС. А и все повече ще работят от вкъщи от другите професии - най-вече администрация.
                            Къде е по добре на село и чист въздух или в гетото?
                            Покрай мен има 4 строежа - да на село има 4 строежа в рамките на 50 метра ......
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                              Завиждаш ми за МОИТЕ ПАРИ. Че и акъл ли ще ми даваш как да ги похарча?
                              Аз ПАРИ НЕ ХАРЧА - аз инвестирам където е изгодно.
                              В имот е КРАЙНО НЕИЗГОДНО. Възвръщаемост 40-50години. Че аз няма да живея толкова - демек НИКОГА НЯМА ДА СИ ИЗБИЯ ПАРИТЕ КАМО ЛИ ДА СПЕЧЕЛЯ. От какъв ЗОР да си купя имот в София СЕГА?
                              Такъв ЗОР НЕ СЪЩЕСТВУВА - и да ме заплашат с убийство няма да си купя
                              Прав си.В това гето наречено София въобще не си струва да купуваш.Дават примери с имоти в Германия УК и други.Ама там всичко е подредено и чисто и затова цените са такива.Тука след години най-много на някой Афган да продадеш.

                              Коментар


                              • Прясно-прясно:

                                БВП Темп на прираст спрямо съответното тримесечие на предходна година:
                                Q2 2021: 9.6%

                                А още не са дошли европейските пари! Есента ще бъде лудница!

                                Коментар

                                Working...
                                X