IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

    Ами той "умника" сам се хвалеше как продал 2017 за да купи 2020. После реши да изчака до 2021. Сега сигурно ще отложи за 2022.

    Това си е направо редица от константи - грешка, грешка, грешка ...
    годината е едно ЧИСЛО.
    Ще купя КОГАТО Е ИЗГОДНО. 2-3 години, че и 5 разлика НЕ МЕ БЪРКАТ ИЗОБЩО.
    Я ми сметни ЗАГУБИТЕ в АТИНА - За ОБЩО 40к съм купил 2-ен и 3-ен (+10к ремонти, данъци, 2к€ наем годишно НЯМА ДА ГО СМЯТАМ), а по нашите стандарти са по 1 стая повече. Сега са над 1000€ квадрата НАЙ-евтините оферти, а съм ги взел за 300. ДАЛИ СЪМ ЗАГУБИЛ В КРАЙНА СМЕТКА
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

      Ами той "умника" сам се хвалеше как продал 2017 за да купи 2020. После реши да изчака до 2021. Сега сигурно ще отложи за 2022.

      Това си е направо редица от константи - грешка, грешка, грешка ...
      пак - само в твоя мозък
      защото приемаш че ''ще купя ''
      трябва да е на 100 % - типично мислене на брокераст или кредитопродавец

      ще купя, продължава с едно ''АКО еди какво си ''

      е - за сега не е станало и не е купил
      има толкова много други възможности

      само горните ДВЕ описани професии
      приемат НЕкупуването за жизненено опасно
      поради опасност от гладна смърт

      за другите хора е нещо нормално да не пазаруват
      неизгодни неща

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

        Две двустайни тухли ли е продал този гений? Господ има чувство за хумор, спаси го от ковид за да се наслади на топящия се кеш.
        много е гадно да нямаш кеш
        за да се наслаждаваш на топенето му
        хихиххихихи

        но пък ако Господ те е спасил от КЕШ-а
        дали ще те спаси от ковида
        хихихи

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение
          Добри новини за ицо-бота - парите от двете двустайни тухли тамън ще му стигнат за тристаен панел в Младост:


          Резултат от Вашето търсене на:
          Вид имот: 3-СТАЕН,
          Местоположение: град София
          Под райони: МЛАДОСТ 1, МЛАДОСТ 2, МЛАДОСТ 3, МЛАДОСТ 4, МЛАДОСТ 1А,
          Особености: Панел
          Етажност: от 2-ри, Без последен ет., Да не се показват обяви, докладвани за проблем,

          Средна цена на имотите в извадката: 133742 euro
          Средна цена на кв.м: 1627 euro.

          Опа, грешка. Няма да стигнат.
          Завиждаш ми за МОИТЕ ПАРИ. Че и акъл ли ще ми даваш как да ги похарча?
          Аз ПАРИ НЕ ХАРЧА - аз инвестирам където е изгодно.
          В имот е КРАЙНО НЕИЗГОДНО. Възвръщаемост 40-50години. Че аз няма да живея толкова - демек НИКОГА НЯМА ДА СИ ИЗБИЯ ПАРИТЕ КАМО ЛИ ДА СПЕЧЕЛЯ. От какъв ЗОР да си купя имот в София СЕГА?
          Такъв ЗОР НЕ СЪЩЕСТВУВА - и да ме заплашат с убийство няма да си купя
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

            това си е твое вменяване
            защо продалия когато и да е трябва да купи сега
            Ами той "умника" сам се хвалеше как продал 2017 за да купи 2020. После реши да изчака до 2021. Сега сигурно ще отложи за 2022.

            Това си е направо редица от константи - грешка, грешка, грешка ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

              Значи който купува сега е глупендер. А който продаваше "на връо" през 2017 за да купи сега кво е? Същото като този, който отлага сегашната покупка за догодина. Лаком г..
              това си е твое вменяване
              защо продалия когато и да е трябва да купи сега
              само за да пасне на въпросчето ти ли
              хихиххихихих

              извади от уравненията '' купи сега ''
              и всичко е точно
              без да си блъскаш главицата повече

              догодина ако не са слезли цените
              или не се е случило нищо което да е поевтинило
              имотите в пари или злато
              ПАК НЕ КУПУВА

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение
                Добри новини за ицо-бота - парите от двете двустайни тухли тамън ще му стигнат за тристаен панел в Младост:


                Резултат от Вашето търсене на:
                Вид имот: 3-СТАЕН,
                Местоположение: град София
                Под райони: МЛАДОСТ 1, МЛАДОСТ 2, МЛАДОСТ 3, МЛАДОСТ 4, МЛАДОСТ 1А,
                Особености: Панел
                Етажност: от 2-ри, Без последен ет., Да не се показват обяви, докладвани за проблем,

                Средна цена на имотите в извадката: 133742 euro
                Средна цена на кв.м: 1627 euro.

                Опа, грешка. Няма да стигнат.
                Две двустайни тухли ли е продал този гений? Господ има чувство за хумор, спаси го от ковид за да се наслади на топящия се кеш.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

                  толкова ще струва на глупендер който
                  отиде СЕГА да купува
                  тези копторчета
                  като овца на заколение

                  този които СЕГА не купува тези копторчета
                  ще му струва точно 0 лева


                  опа ,
                  има къде къде по приятни
                  значими и доходни места където Човек
                  да набуха 135 хиляди евро
                  само умствено изостанал може да даде 135 хиляди евро за
                  коптор някъде из сокаците
                  Значи който купува сега е глупендер. А който продаваше "на връо" през 2017 за да купи сега кво е? Същото като този, който отлага сегашната покупка за догодина. Лаком г..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение
                    Добри новини за ицо-бота - парите от двете двустайни тухли тамън ще му стигнат за тристаен панел в Младост:


                    Резултат от Вашето търсене на:
                    Вид имот: 3-СТАЕН,
                    Местоположение: град София
                    Под райони: МЛАДОСТ 1, МЛАДОСТ 2, МЛАДОСТ 3, МЛАДОСТ 4, МЛАДОСТ 1А,
                    Особености: Панел
                    Етажност: от 2-ри, Без последен ет., Да не се показват обяви, докладвани за проблем,

                    Средна цена на имотите в извадката: 133742 euro
                    Средна цена на кв.м: 1627 euro.

                    Опа, грешка. Няма да стигнат.
                    толкова ще струва на глупендер който
                    отиде СЕГА да купува тези копторчета
                    като овца на заколение

                    този които СЕГА не купува тези копторчета
                    ще му струва точно 0
                    euro

                    опа ,
                    има къде къде по приятни
                    значими и доходни места където Човек
                    да набуха 135 хиляди евро
                    само умствено изостанал може да даде 135 хиляди евро за
                    коптор някъде из сокаците

                    Коментар


                    • Добри новини за ицо-бота - парите от двете двустайни тухли тамън ще му стигнат за тристаен панел в Младост:


                      Резултат от Вашето търсене на:
                      Вид имот: 3-СТАЕН,
                      Местоположение: град София
                      Под райони: МЛАДОСТ 1, МЛАДОСТ 2, МЛАДОСТ 3, МЛАДОСТ 4, МЛАДОСТ 1А,
                      Особености: Панел
                      Етажност: от 2-ри, Без последен ет., Да не се показват обяви, докладвани за проблем,

                      Средна цена на имотите в извадката: 133742 euro
                      Средна цена на кв.м: 1627 euro.

                      Опа, грешка. Няма да стигнат.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

                        Последно и приключвам. Запознат ли си с цените в селата около Пловдив?
                        Тук са на гъсто и през 5-6 км има села с къщи и дворове все още на добри цени.
                        Ако може на лично.
                        Поздрави.
                        За Куклен единствено знам, че е от малкото села които са газифицирани(ако не и единственото) директно от КЦМ-то, но пък не знам дали пушеците не отиват там.
                        Като цяло селата ги предпочитат понеже Пловдив е в котловина и зимата въздуха е по-зле и от София и хората с пари бягат на там.

                        Иначе къща с парцел около 500кв на акт 14 можеше да се купи 2019 за около 60 евро в Марково и да се довърши за още 30-40 и да се продаде с поне 20-на печалба. Може и с още повече печалба ако се занимаваш от началото - парцелите вървяха около 30-40к евро. Говоря за такива в селото с комуникации(доколкото може да се нарече така). Има едни сиво-кафеви нови в обявите в Марково - ако случайно си ги заглеждал ги пропусни.
                        Към днешна дата сметките ще са много по различни заради по-скъпите материали и изкупените имоти, а старите къщи с единички според мен не си струват парите ако мислиш да живееш в тях от гледна точка сигурност.

                        Най-важното е да има комуникации където гледаш, тези в полето между Марково и Първенец може да ги пропуснеш също.
                        Също - навсякъде има доста комари.

                        Не знам за инвестиция ли питаш или за живеене, или просто искаш да купиш нещо защото те е страх от инфлацията.
                        Какво искаш да правиш - да строиш или да купуваш?

                        Пратих ти лс.
                        Last edited by pwise; 17.08.2021, 01:14.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                          Струваше си, и може би още парцел в някое от селата до Родопската яка, хората от Пловдив бягат там и строят къщи. Но инфраструктурата там е зле понеже е друга по-бедна община - родопи. До миналата година свикваха с цени 1000 евро на кв. ново строителство на добро място в града, сега не знам как са.
                          Ако мислиш за инвестиция тепърва и отдаване под наем не съм сигурен че си струва, макар да има доста развиваща се промишленост в района и с оглед на това че в Европа ще им е трудно доставянето на стоки от Китай, Пловдив може да се окаже доста интересно място.

                          А може би Асеновград ще е още по-интересно? Нямам идея как са там цените.
                          Последно и приключвам. Запознат ли си с цените в селата около Пловдив?
                          Тук са на гъсто и през 5-6 км има села с къщи и дворове все още на добри цени.
                          Ако може на лично.
                          Поздрави.
                          Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                            Струваше си, и може би още парцел в някое от селата до Родопската яка, хората от Пловдив бягат там и строят къщи. Но инфраструктурата там е зле понеже е друга по-бедна община - родопи. До миналата година свикваха с цени 1000 евро на кв. ново строителство на добро място в града, сега не знам как са.
                            Ако мислиш за инвестиция тепърва и отдаване под наем не съм сигурен че си струва, макар да има доста развиваща се промишленост в района и с оглед на това че в Европа ще им е трудно доставянето на стоки от Китай, Пловдив може да се окаже доста интересно място.

                            А може би Асеновград ще е още по-интересно? Нямам идея как са там цените.
                            Благодаря, именно за Асеновград и Куклен питах. Много си в час - Поздрави
                            Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                            Коментар


                            • [QUOTE=Ташунко със сапа;n3793630]
                              Първоначално изпратено от the Judge

                              Като го чета този младеж Yandox отдалеч мога да позная,че си е на заплатка вероятно до 1500 лв и там и ще си остане.
                              Този ли, не 1500, за 500 говорим

                              Коментар


                              • [QUOTE=Ташунко със сапа;n3793630]
                                Първоначално изпратено от the Judge

                                Като го чета този младеж Yandox отдалеч мога да позная,че си е на заплатка вероятно до 1500 лв и там и ще си остане.Хората с пари не пишат и плюят като него.От тях може само да черпиш опит,а той седнал да ми приказва колко съм се набутал хахаха.Как да му обясниш на тоя юноша че неговото бедняшко мислене не ме интересува.Аз имам в резерв достатъчно кеш в сметката и ежемесечно идва нов.Е какво да го правиш кеша?? Да го стискам ли? Ами не! Веднага го вкарвам да работи.При всички случаи ще донесе повече от рентите отколкото от лихва в банката.Разбирам ги хората че нямат и им се иска и другите да са като тях ама няма как да стане когато аз мисля мащабно а той като занаятчия.
                                Беден човек, жив дявол, ако може ще закопа заможния, има примери в нашата ренесансова литература, пълни гащи с лук.

                                Коментар

                                Working...
                                X