IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

    Да ве ще стягаш 5 имота в 4-те краища на България. Колкото и да е малка това си е само разсипия. Макс 2 локации - втората да избягаш от кочината наречена столица(голям мръсен град) като се пенсионираш
    +1

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

      е това е друго. аз разбрах, че не ти се ходи там и ти е далече. затова предложих да пласираш, но щом го ползвате стягай и реновирай.

      ПП ако ти се инвестира в нещо и ще я ползваш кактоказваш 20г - плесни един солар . района е подходящ.
      сега е много актуално
      Да ве ще стягаш 5 имота в 4-те краища на България. Колкото и да е малка това си е само разсипия. Макс 2 локации - втората да избягаш от кочината наречена столица(голям мръсен град) като се пенсионираш
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

        е това е друго. аз разбрах, че не ти се ходи там и ти е далече. затова предложих да пласираш, но щом го ползвате стягай и реновирай.

        ПП ако ти се инвестира в нещо и ще я ползваш кактоказваш 20г - плесни един солар . района е подходящ.
        сега е много актуално
        маминчо, пак раздаваш непоискани съвети. Голям добряк се извади. Солар ако не се ползва всекидневно си е жива набутвация и ще иска доста поддръжка.
        Абе да те питам ти правиш ли разлика между солар и фотоволтаик?
        Last edited by the Judge; 19.08.2021, 17:01.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

          Възможно е да си прав. Така както са нещата в близките години милиони Афганистанци ще минат през нас / дано не спрат/ После ще има нова случка и т.н. Не е ясно ако мърдаме кой ще ни е съсед след някое десетилетие...
          Виж ситуация - прибирам се от Сливен и на улицата при 1 строеж спрени 2 коли 1 до друга запушвайки я. Не мога да стигна до моята къща. Ходя 20 минути ги издирвам и моля да освободят платното. Ще кажеш дребен битовизъм и е така. Въпросът е в начина на мислене и НЕ съобразяването с нищо около теб... А засега са са все още малцинство като тотал, но не и при децата. В детската градина в селото са 50 на 50....Аз не бих си дал детето в такава детска градина.... и не че съм расист или нещо подобно, а защото децата ми ще формират неприемливи виждания за света в подобна среда..... Единият Швед съобщи, че щял да жени дъщеря му есента щото станала на 18 години.... туй то среда....
          Никой няма да те пита за нищо...просто си поставен в непрекъснато променящи се условия и оправяй се...За начина мислене и не съобразяването с никой и нищо ако си мислиш че това е само в Сливен жестоко се лъжеш.Вчера реших да закарам жената до работа..Движа се по улица която е с предимство.От всяка пряка излизат коли до средата на платното в което се движа а насреща камион или автобус.Питаш го защо а той ти вдига ръка за поздрав и тръгва като те засича....Това е реалността в България по добре не се дразни щото си вредиш..А оня ден излизам от един завой и гледам кола с натиснати спирачки и блокирани колела лети срещу мен неуправляема с бясна скорост....не знам как запазих хладнокръвие ама нищо не трепна в мен дадох газ и се отървах със съвсем леко докосване...Но задния след мен нямаше този късмет колата се заби в него....Досега не бях изпадал в подобна ситуация но Бог ме спаси...Нямаш никакъв шанс...България се напълни с идиоти и простаци...Това не е моят свят

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

            Ами да трудно се смогва, но имота го обитаваме лятото / реално няма хора 4 месеца в годината, съседните къщи са обитаеми целогодищно от все още живи Българи//, не е буренясал, имаме и малко лозе и ЗЗ в района. Т.е. добре е да има къде да преспиш, че не е много близо до Сф, както е Радомир.
            Разумна цена.... Сигурно мога да взема 30-50К лева може би и повече има само 1 обява за продажба в селото за добра къща 150К+ евро..., но с тези пари в София и гараж не мога да взема. Просто ще го ползваме още 10-15-20 години до пълна амортизация и така....
            е това е друго. аз разбрах, че не ти се ходи там и ти е далече. затова предложих да пласираш, но щом го ползвате стягай и реновирай.

            ПП ако ти се инвестира в нещо и ще я ползваш кактоказваш 20г - плесни един солар . района е подходящ.
            сега е много актуално
            Last edited by bertram; 19.08.2021, 16:37.
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

              Знам че можеш да пишеш качествено ама не искаш....:-)
              Ами надолу ще е в непригодните места. И ще останат анклави където няма да я има тази среда и ще струва скъпо.... Скъпото ще лимитира нежелано съседско присъствие. Друго няма какво да го ограничи.. Следващата стъпка би била да се напусне държавата ако и големите градове и скъпи места станат неприемливи за живот. Обаче може да се окаже, че и чуждите места вече не стават..... Тогава остава да ходим на Марс :-))))
              Ако трябва да съм честен при развитието на ситуацията в момента златото ми изглежда добре и изостанало. Жалко, че нямам приемливо решение за съхранението му иначе можеше да чопна някое и друго кюлче....
              По вероятно е да сме в гробищата.Аз не се чувствам безсмъртен.Са да видиме колко талибана ще ни натресат

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                Из страната примерно.
                в тоя случай той сигурно вече е "тука". из страната демек.
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

                  черния лебед никога не звъни предварително
                  не пуска телеграма
                  и не прави резервации

                  когато дойде - вече е късно
                  и има само

                  ама как така
                  ти сега последно, чер лебед ли чакаш или плато и плавен спад заради настоящата ситуация?
                  или ще заложиш на бифоркация и което дойде.
                  ако ще е чер лебед, вече изяснихме, че не идва по желание и с предизвестия.
                  а в ситуация на инфлация, падащи цени ми се виждат като пожелание за имен ден.
                  Last edited by ratten; 19.08.2021, 15:40.
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    не може да си навсякъде.
                    като не те кефи - продавай. в момента и ромуляните дават пари за къщи и купуват.
                    малко много разкарвайте и готово. поне настоящото яху е перфектно да се освободи човек от ненужни имоти на разумни цени...е ако си лаком ще останеш на обява, но ако си разумен ще се разделиш с имота сравнително бързо... ако сега не се разделиш после ще вадиш самонанесли се ромеи при следващата криза.
                    Ами да трудно се смогва, но имота го обитаваме лятото / реално няма хора 4 месеца в годината, съседните къщи са обитаеми целогодищно от все още живи Българи//, не е буренясал, имаме и малко лозе и ЗЗ в района. Т.е. добре е да има къде да преспиш, че не е много близо до Сф, както е Радомир.
                    Разумна цена.... Сигурно мога да взема 30-50К лева може би и повече има само 1 обява за продажба в селото за добра къща 150К+ евро..., но с тези пари в София и гараж не мога да взема. Просто ще го ползваме още 10-15-20 години до пълна амортизация и така....
                    Last edited by pesimist4o na kvadrat; 19.08.2021, 15:47.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

                      добре си го написал
                      стигни до момента '' ... и остава бургас пловдив сз и най вече..''
                      сега пак се върни и прочети
                      какво си написал преди това

                      какъв мислиш че ще е развоя на
                      текста след ''факултето''
                      няма да викаме крети да ти го обясни
                      че ще е много грозно но това е истината
                      а от там и имотите - надолу

                      надявам се да не зачетеш и това за спам
                      спам - само и неуморно срещу спамери -
                      такъв е закона

                      пс
                      никъде не съм споменавал 40% за кеш
                      макар че в злато ще е повече
                      Знам че можеш да пишеш качествено ама не искаш....:-)
                      Ами надолу ще е в непригодните места. И ще останат анклави където няма да я има тази среда и ще струва скъпо.... Скъпото ще лимитира нежелано съседско присъствие. Друго няма какво да го ограничи.. Следващата стъпка би била да се напусне държавата ако и големите градове и скъпи места станат неприемливи за живот. Обаче може да се окаже, че и чуждите места вече не стават..... Тогава остава да ходим на Марс :-))))
                      Ако трябва да съм честен при развитието на ситуацията в момента златото ми изглежда добре и изостанало. Жалко, че нямам приемливо решение за съхранението му иначе можеше да чопна някое и друго кюлче....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                        Възможно е да си прав. Така както са нещата в близките години милиони Афганистанци ще минат през нас / дано не спрат/ После ще има нова случка и т.н. Не е ясно ако мърдаме кой ще ни е съсед след някое десетилетие...
                        Виж ситуация - прибирам се от Сливен и на улицата при 1 строеж спрени 2 коли 1 до друга запушвайки я. Не мога да стигна до моята къща. Ходя 20 минути ги издирвам и моля да освободят платното. Ще кажеш дребен битовизъм и е така. Въпросът е в начина на мислене и НЕ съобразяването с нищо около теб... А засега са са все още малцинство като тотал, но не и при децата. В детската градина в селото са 50 на 50....Аз не бих си дал детето в такава детска градина.... и не че съм расист или нещо подобно, а защото децата ми ще формират неприемливи виждания за света в подобна среда..... Единият Швед съобщи, че щял да жени дъщеря му есента щото станала на 18 години.... туй то среда....
                        не може да си навсякъде.
                        като не те кефи - продавай. в момента и ромуляните дават пари за къщи и купуват.
                        малко много разкарвайте и готово. поне настоящото яху е перфектно да се освободи човек от ненужни имоти на разумни цени...е ако си лаком ще останеш на обява, но ако си разумен ще се разделиш с имота сравнително бързо... ако сега не се разделиш после ще вадиш самонанесли се ромеи при следващата криза.
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                          Песи не се притеснявай най доброто предстои...Села пълни с шведи а големите градове с талибани негра и всякаква смрад от Африка и Азия...да не се окажат шведите невинни девици....не знаеш какво ни е подготвил Главния Стратег...
                          Възможно е да си прав. Така както са нещата в близките години милиони Афганистанци ще минат през нас / дано не спрат/ После ще има нова случка и т.н. Не е ясно ако мърдаме кой ще ни е съсед след някое десетилетие...
                          Виж ситуация - прибирам се от Сливен и на улицата при 1 строеж спрени 2 коли 1 до друга запушвайки я. Не мога да стигна до моята къща. Ходя 20 минути ги издирвам и моля да освободят платното. Ще кажеш дребен битовизъм и е така. Въпросът е в начина на мислене и НЕ съобразяването с нищо около теб... А засега са са все още малцинство като тотал, но не и при децата. В детската градина в селото са 50 на 50....Аз не бих си дал детето в такава детска градина.... и не че съм расист или нещо подобно, а защото децата ми ще формират неприемливи виждания за света в подобна среда..... Единият Швед съобщи, че щял да жени дъщеря му есента щото станала на 18 години.... туй то среда....
                          Last edited by pesimist4o na kvadrat; 19.08.2021, 15:18.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                            Море, тъщата...Чета ама немам желание да пиша....:-) Преди морето все още имаше няколко неща, които не бяха ок за наем, но имаше смисъл да станат депозит. сега вече и те изчезнаха и единствената надежда остана Янчо да смъкне цените с 40% ....:-) А след неговата активност/спам темата не става за четене....
                            Прогнозите са сложно нещо в момента. Мисля че Ледчо и Бони и Купата бяха прави за тази година. Имаме вече истинско начало на надуването на балона. Колко ще се надуе не знам, но и след спукването му цените едва ли ще паднат под сегашното ниво.... Няма алтернатива у нас на кеша...
                            Ей го сега седя на село, шведите са единствените, които ремонтират и строят. Една баба си замина миналата седмица децата и са в София и къщата е почти сигурно за нови Шведи. Има някои неща да оправям по къщата тук , но не искам да харча пари щото след макс 15-20 години селото ще стане необитаемо за бели...Земята е плодородна в района обаче има 2-ма арендатри дето са партия и дават 30 лева рента ей така символично, а са построили мандри, краварници за десетки милиони...., карат коли за по 200К.....и т.н. Т.е. Каква алтернатива имат местните хора.освен да се преместят в голям град ? Това който е по-млад все още..... Ходих в Сливен преди 2 дни. По улиците е като около Факултето....и остава само Бургас, Пловдив, СЗ и най вече София за тези хора.... Това дистанционна работа за всеки не става, трябва и училище, болница... среда за децата....така че София хубава или лоша ще продължи да расте.... и цените...
                            Песи не се притеснявай най доброто предстои...Села пълни с шведи а големите градове с талибани негра и всякаква смрад от Африка и Азия...да не се окажат шведите невинни девици....не знаеш какво ни е подготвил Главния Стратег...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                              Море, тъщата...Чета ама немам желание да пиша....:-) Преди морето все още имаше няколко неща, които не бяха ок за наем, но имаше смисъл да станат депозит. сега вече и те изчезнаха и единствената надежда остана Янчо да смъкне цените с 40% ....:-) А след неговата активност/спам темата не става за четене....
                              Прогнозите са сложно нещо в момента. Мисля че Ледчо и Бони и Купата бяха прави за тази година. Имаме вече истинско начало на надуването на балона. Колко ще се надуе не знам, но и след спукването му цените едва ли ще паднат под сегашното ниво.... Няма алтернатива у нас на кеша...
                              Ей го сега седя на село, шведите са единствените, които ремонтират и строят. Една баба си замина миналата седмица децата и са в София и къщата е почти сигурно за нови Шведи. Има някои неща да оправям по къщата тук , но не искам да харча пари щото след макс 15-20 години селото ще стане необитаемо за бели...Земята е плодородна в района обаче има 2-ма арендатри дето са партия и дават 30 лева рента ей така символично, а са построили мандри, краварници за десетки милиони...., карат коли за по 200К.....и т.н. Т.е. Каква алтернатива имат местните хора.освен да се преместят в голям град ? Това който е по-млад все още..... Ходих в Сливен преди 2 дни. По улиците е като около Факултето....и остава само Бургас, Пловдив, СЗ и най вече София за тези хора.... Това дистанционна работа за всеки не става, трябва и училище, болница... среда за децата....така че София хубава или лоша ще продължи да расте.... и цените...
                              добре си го написал
                              стигни до момента '' ... и остава бургас пловдив сз и най вече..''
                              сега пак се върни и прочети
                              какво си написал преди това

                              какъв мислиш че ще е развоя на
                              текста след ''факултето''
                              няма да викаме крети да ти го обясни
                              че ще е много грозно но това е истината
                              а от там и имотите - надолу

                              надявам се да не зачетеш и това за спам
                              спам - само и неуморно срещу спамери -
                              такъв е закона

                              пс
                              никъде не съм споменавал 40% за кеш
                              макар че в злато ще е повече
                              Last edited by Yandox; 19.08.2021, 14:59.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                                Море, тъщата...Чета ама немам желание да пиша....:-) Преди морето все още имаше няколко неща, които не бяха ок за наем, но имаше смисъл да станат депозит. сега вече и те изчезнаха и единствената надежда остана Янчо да смъкне цените с 40% ....:-) А след неговата активност/спам темата не става за четене....
                                Прогнозите са сложно нещо в момента. Мисля че Ледчо и Бони и Купата бяха прави за тази година. Имаме вече истинско начало на надуването на балона. Колко ще се надуе не знам, но и след спукването му цените едва ли ще паднат под сегашното ниво.... Няма алтернатива у нас на кеша...
                                Ей го сега седя на село, шведите са единствените, които ремонтират и строят. Една баба си замина миналата седмица децата и са в София и къщата е почти сигурно за нови Шведи. Има някои неща да оправям по къщата тук , но не искам да харча пари щото след макс 15-20 години селото ще стане необитаемо за бели...Земята е плодородна в района обаче има 2-ма арендатри дето са партия и дават 30 лева рента ей така символично, а са построили мандри, краварници за десетки милиони...., карат коли за по 200К.....и т.н. Т.е. Каква алтернатива имат местните хора.освен да се преместят в голям град ? Това който е по-млад все още..... Ходих в Сливен преди 2 дни. По улиците е като около Факултето....и остава само Бургас, Пловдив, СЗ и най вече София за тези хора.... Това дистанционна работа за всеки не става, трябва и училище, болница... среда за децата....така че София хубава или лоша ще продължи да расте.... и цените...
                                песи,
                                сливен и ямбол открай време са така. не слагай всичко под един знаменател.
                                иначе добри лоши - трябва да се вкарат ромуляните в някаква рамка и да не се оставят да подивеят. те си знаят интереса много добре и има ли ред си мируват. трябва ни държавност, а не модела с местни феодали и подивели електорални едници по места.


                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X