IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

    сериозна локация за под 2К евро метъра (ако няма надцакване)

    странно е, че излиза на публична продан точно сега. подобен тип имоти успяваха да ги пласират много добре без продан и на по-висока цена.
    Кое му е странното, току-що се смениха министрите и управляващите партии

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      не е уместна тая приказка
      тая за киселото грозденце е за случая
      тук си се объркал, имам кеша да купя апартамент в хубав квартал, но нуждата отпадна, а и не мисля, че мога да свикна на съществуване в кофтор 70-80м2. А не съм и кольо, че да ме е страх да купя. Други са ми вече интересите и София не е между тях.
      Last edited by X_Y; 06.12.2021, 16:16.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

        в София хубави квартали има под Витоша, но те пак са в София, нали като излезеш от къщи и мизерията пак те грабва. Само човек отстрани може да види и да ви каже в каква кочина живеете. Сори, така ги виждам аз нещата.
        Къде па ти убави квартали под Витоша...Това са блата и папури и досега само късмета ги спасява...Явно не познаваш София

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          Има една приказка ,никога да не плюеш там където се храниш/в преносен смисъл го казвам /.
          Та и ти така .
          не е уместна тая приказка
          тая за киселото грозденце е за случая
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

            в София хубави квартали има под Витоша, но те пак са в София, нали като излезеш от къщи и мизерията пак те грабва. Само човек отстрани може да види и да ви каже в каква кочина живеете. Сори, така ги виждам аз нещата.
            хубавите квартали под витоша нямат канализация нито инфраструктура. това, че е усойно и се топлят 1 месец повече на кюмур няма и да го споменавам.
            има мизерия, но ако само това търсиш да видиш, друго няма да забележиш.
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

              каката. Красна Поляна е пълна кочина.
              Има една приказка ,никога да не плюеш там където се храниш/в преносен смисъл го казвам /.
              Та и ти така .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                Кое те грабва че не разбрах ?
                От Холандия през къщата на мама в Албена та чак в Красна поляна ...и аз се чудя какво толкова те грабва там ...???
                каката. Красна Поляна е пълна кочина. Не успях да видя кофа за боклук без ровещ клошар в нея и глутница кучета наоколо.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                  в София хубави квартали има под Витоша, но те пак са в София, нали като излезеш от къщи и мизерията пак те грабва. Само човек отстрани може да види и да ви каже в каква кочина живеете. Сори, така ги виждам аз нещата.
                  Кое те грабва че не разбрах ?
                  От Холандия през къщата на мама в Албена та чак в Красна поляна ...и аз се чудя какво толкова те грабва там ...???

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    търси некоя кака в по-убав квартал
                    и в ново строителство
                    иначе ще си направя грешен извод за качеството на каката

                    като видех поста на пешето и се сетих
                    виж в света троЙца как е хавата с каките
                    в София хубави квартали има под Витоша, но те пак са в София, нали като излезеш от къщи и мизерията пак те грабва. Само човек отстрани може да види и да ви каже в каква кочина живеете. Сори, така ги виждам аз нещата.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                      Ха ха ха той не плюе а казва какво виждат очите му и чуват ушите му.Това че на теб ти е неприятно си е твой проблем.Това е истината.
                      Света Троица е по-кофти от Красна Поляна.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
                        Хайде честито. Почна се. Закъсали на ул.Оборище 1.

                        https://sales.bcpea.org/properties/33123

                        В тази сграда случайни собственици няма.
                        сериозна локация за под 2К евро метъра (ако няма надцакване)

                        странно е, че излиза на публична продан точно сега. подобен тип имоти успяваха да ги пласират много добре без продан и на по-висока цена.
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
                          Хайде честито. Почна се. Закъсали на ул.Оборище 1.

                          https://sales.bcpea.org/properties/33123

                          В тази сграда случайни собственици няма.
                          Амааа... при ЧСИ виртуални покупки се опасявам, че не са възможни, пък ако ще и с най-доверения адвокат да раполагаш.
                          Last edited by bulgarian lev; 06.12.2021, 14:47.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                            Ха ха ха той не плюе а казва какво виждат очите му и чуват ушите му.Това че на теб ти е неприятно си е твой проблем.Това е истината.
                            https://www.dnes.bg/obshtestvo/2021/...-falira.512651
                            717 млн. лв. печалба за АЕЦ "Козлодуй", а бизнесът фалира


                            Коментар


                            • Хайде честито. Почна се. Закъсали на ул.Оборище 1.

                              https://sales.bcpea.org/properties/33123

                              В тази сграда случайни собственици няма.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                                Ясно ,пак си бил в Красна поляна .
                                Не плюй там от където ядеш,образно казано .
                                оо, ми тогава няма какво изобщо да критикува красна поляна а да вземе, като радев
                                да се информира за цените на тоя проект, който върви там на булеварда
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X