IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

    БФБ е друга схема и дори и американската борса да расте БФБ няма да тръгне станилно нагоре.Причините са много,но една от тях беше крадливото управление на Боко.Освен това на БФБ читави компании мислещи за инвеститорите си се броят на пръсти.Това всичко отблъсна всякакви чуждестранни инвеститори да влязат на нашия пазар.С недвижимите имоти е друго.
    Защо да е друго с имотите? виж в ЮС колко скочиха последната година и колко в БГ. От всички причини за растеж на цената на имотите тук имаш само ниската цена на кредита. Нито демографията е ок, нито икономиката, както правилно каза заради корупцията инвеститорите ни заобикалят. Дори Сърбия, която не е в ЕС и Нато има много повече и по- големи чуждестранни инвестиции. А ако тръгнем да се сравняваме с Унгария или Словакия положението е трагично. Без чуждестранни инвестиции, които да намалят още безработицата и да вдигнат заплатите по естествен начин няма как да спрем миграцията на населението към по- богатите и уредени страни. Затова в момента имаш няколко града в страната където горе- долу можеш да работиш нещо нормално и всичко друго е леш. Съответно можеш да си купиш къща на 2 етажа с голям двор за десетина хиляди лева.....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      на тебе сигурно ти се плаче, като знаеш как ги изкарваш тия скъсани 300евро
      потърпи още малко
      после те чака живот като на кино
      Че аз трагикомедията ви я гледам всеки ден, киното е тука
      Плаче ми се, тия кат теб и Слатинари блъскат цял месец за толкоз. А аз имам повечко стаи...

      Търпя, мъка мъкаааа, живот хахахахаха!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

        Ами трябва да се внимава с никове на два петъка, които не са прибрали 1ст. през живота си от наем....като не им харесват инвестициите в имоти, да си отворят теми за инвестиции в кокошки или прасета и там да си споделят за курниците и свинарниците
        Ами отваряй тема за кокошки и прасета де . Пиши за курници и свинарници . Кой ти пречи . То комай твойте имоти по мязат за това
        Ние ще си пишем за имотите които ще закупим след като сринат в цената .

        Коментар


        • За всеки влак си има пътници, има и за тези и за онези. Пазара се саморегулира. Мизерниците отиват в мизерните жилища, хората с кинти отиват в по-добрите и те така.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

            360. Евро. От стая. Месечно Плачи! И плъха до тебе, в хор
            на тебе сигурно ти се плаче, като знаеш как ги изкарваш тия скъсани 300евро
            потърпи още малко
            после те чака живот като на кино
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

              Ами трябва да се внимава с никове на два петъка, които не са прибрали 1ст. през живота си от наем....като не им харесват инвестициите в имоти, да си отворят теми за инвестиции в кокошки или прасета и там да си споделят за курниците и свинарниците
              360. Евро. От стая. Месечно Плачи! И плъха до тебе, в хор

              Коментар


              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                Той е писал ве, тая година 40% надоле още
                горе долу така и ние го сметнахме.
                без айшето да върти...баници за закуска на гостите, около 40% надолу в приходите

                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                  Ми и аз това писах преди половин година като наемите бяха на дъното. Който иска да е на тънко няма проблем. Просто ще наема апарти с ремонт от преди десетилетия. Ако иска ново ще плаща като поп.
                  Мен, например, не ме дразни ако отида на гости в жилище, което е по стара мода, като през 80-те години (с дълги секции и гарнитури от по 3000 лв, 2-ка и 3-ка, 2 фотьола и 2 табуретки) или като през 60-те години (с баварски бюфет и от по-леките гарнитури, с бродирано каре и мильо). Стига да е чисто и подредено, някой хора точно това харесват.

                  А в последно време много хора си правят библиотеки и се снимат на фона им, но не четат книгите,

                  https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=74ap2f&f1=1
                  Last edited by Evgo; 13.09.2021, 14:28.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                    БФБ е друга схема и дори и американската борса да расте БФБ няма да тръгне станилно нагоре.Причините са много,но една от тях беше крадливото управление на Боко.Освен това на БФБ читави компании мислещи за инвеститорите си се броят на пръсти.Това всичко отблъсна всякакви чуждестранни инвеститори да влязат на нашия пазар.С недвижимите имоти е друго.
                    Той цял Б-стан е друга схема, "Тук е така!" хахахаха
                    И ти се наташачи баш в средата, да ти пусна ли пак Араш бавно влиза във пандиза, да си като у дома?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      статията е от 12 април миналата година.
                      Той е писал ве, тая година 40% надоле още

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                        Те ако са толкова тъпи че да слушат хора регнати от по 2 месеца си е техен проблем другият път да си правят ресърч на източницете дето слушат
                        Ами трябва да се внимава с никове на два петъка, които не са прибрали 1ст. през живота си от наем....като не им харесват инвестициите в имоти, да си отворят теми за инвестиции в кокошки или прасета и там да си споделят за курниците и свинарниците

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                          статията е от 12 април миналата година.
                          Ти не можеш да четеш, или недовиждаш. Споменал съм го още в началото на поста си. И оттогава до сега е все така. Зимата ще бъде пълно с празни квартири.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                            Хаха, това със сигурност са подведени хора от понижители като нашите многоникови герои. Призовавам всички опарени наематели от лъжливите им прогнози да изискват ай пи адресите на тези тролове и да ги съдят
                            Те ако са толкова тъпи че да слушат хора регнати от по 2 месеца си е техен проблем другият път да си правят ресърч на източницете дето слушат

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

                              Пропуснал е да направи редовното сравнение на наема на ергенската си квартира, с печка раховец и мозайка в банята, с ипотека на чисто нов, модерно обзаведен апартамент
                              Ми и аз това писах преди половин година като наемите бяха на дъното. Който иска да е на тънко няма проблем. Просто ще наема апарти с ремонт от преди десетилетия. Ако иска ново ще плаща като поп.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение


                                Имам едни познат дето имаше едни наематели в едностаен в центъра от 10г на 300лв и никога не им беше дигал наема и тия наглеци му се бяха обаждали миналата година да искали да им намали наема щото всички били намалявали иначе щели били да си ходят на село
                                Директно ги изгони и го даде на 650лв почти веднага
                                На скоро му се бяха обаждали да го молят да ги върне дори и на по висок наем
                                Хаха, това със сигурност са подведени хора от понижители като нашите многоникови герои. Призовавам всички опарени наематели от лъжливите им прогнози да изискват ай пи адресите на тези тролове и да ги съдят

                                Коментар

                                Working...
                                X