IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

    Изключително е важно когато някой пропагандира дадена теза - В случая с опасността да се купува имот в момента

    Да се знае какъв е неговият опит в тази насока или в сходни бизнеси

    Към момента ти даваш съвети да не се инвестира в имоти и го правиш от позицията на човек който няма инвестиции в имоти и няма интерес към такива

    Също така няма данни до момента да имаш каквито и да е други инвестиции

    Горното е изключително важно за хората които се опитваш да предупредиш да не купуват - Те имат право да знаят кой от каква позиция го прави
    Висящ на перона понижител сър. Не е нито първият нито последният в темата. Имаше ги като него и преди.
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от rover Разгледай мнение
      Много от купуващите сега са купували и преди. Когато парите идват постоянно, все някъде трябва да се вкарат.
      Това е трудно разбираемо за тези дето са стиснали 50к евра и си мислят че светът се върти около тях - В един момент тези пари не стигат за нищо и те почват да ревът какъв балон се е надул и как неизбежно цените ще се сринат та да може те да купят

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

        статията завършва така :

        оказва се че купуващите СЕГА
        тичат по влака
        така се изрази ЕКСПЕРТА
        ахахахах
        Много ясно че ще тичат по влака като кога влака беше на гарата те се назландисваха да се качат

        Имаше тук един пророк дето им разправяше че ако всички едновремено викнат Джуманджи той може да се върне да се качат

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

          Абсолютно! Имаше хора които ми звъняха да не би случайно нещо да се е освободило.Сезона беше много як и напълнихме касичката с парички от сладки наемчета.
          Радвам се, че в България има хора, които печелят добре от наеми. На мен също ми идват добре тези пари.
          Партия была, есть и будет есть!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

            в последния - не
            но в попредпоследния - да
            и в предишни доста

            а в какво е хубаво да се инвестира
            сега по принцип не е предмет на темата
            съжалявам
            но само ще вметна че има доста неща
            като имотите в момента не влизат в този списък
            Изключително е важно когато някой пропагандира дадена теза - В случая с опасността да се купува имот в момента

            Да се знае какъв е неговият опит в тази насока или в сходни бизнеси

            Към момента ти даваш съвети да не се инвестира в имоти и го правиш от позицията на човек който няма инвестиции в имоти и няма интерес към такива

            Също така няма данни до момента да имаш каквито и да е други инвестиции

            Горното е изключително важно за хората които се опитваш да предупредиш да не купуват - Те имат право да знаят кой от каква позиция го прави

            Коментар


            • Много от купуващите сега са купували и преди. Когато парите идват постоянно, все някъде трябва да се вкарат.
              Партия была, есть и будет есть!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                1,30 часа ми отне да мина пътя от Приморско до Колелото в Бургас и да си хвана магистралата една неделя през Август. Силно присъствие определено.
                За зрителите е понятно - наеми няма и не вървят. Нормално за човек който не отдава.
                Абсолютно! Имаше хора които ми звъняха да не би случайно нещо да се е освободило.Сезона беше много як и напълнихме касичката с парички от сладки наемчета.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                  И какво пишеш за закупилите 2020-2021? Аз взех миналата година още един апартамент на цената на предните 4 апартамента купени 2016 г.Не съм платил 1 ст лихва.Тая година беше толкова силна на морето че ще се ококориш ако разбереш.
                  1,30 часа ми отне да мина пътя от Приморско до Колелото в Бургас и да си хвана магистралата една неделя през Август. Силно присъствие определено.
                  За зрителите е понятно - наеми няма и не вървят. Нормално за човек който не отдава.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

                    никой не го интересува тази лична информация
                    цената ти е била нула лева щом
                    е равна на цената на четирите от 2016
                    за лихвите - ти вярваме

                    а сезона беше силен -да
                    ти се кокори -
                    аз два месеца изкарах на море
                    в личнособствен НИ
                    Напротив давам пример че това че си купил 2020 не означава че си купил скъпо.Два месеца на морето няма как да си бил защото няма кой да те пусне толкова отпуска а и нямаш НИ.Ти плямпаш срещу имотите и такива като теб не купуват.Освен това и пари трябват а няма как да ги изкараш толкова със заплатата си.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                      Очаква се още по-голям скок на цените при имотите у нас - Последни Новини от DNES.BG

                      Очаква се още по-голям скок на цените на имотите у нас
                      Ще има и ръст на жилищното кредитиране, смята експерт


                      ==============================================

                      Амааа... Как така?!!! Но защо?!!! Откъде-накъде?!!!
                      статията завършва така :
                      В някои страни има балонизиране на цените на имотите, съгласен е още експертът, като според него това е очакван ефект от цикъла. Той посочва, че връзката между доходност от актива и цена на актива почва да се губи. Това се получава, защото непрофесионалистите създават бума, а хората, които се стряскат, грубо казано - че "изпускат влака", че "децата им няма да има къде да живеят" и те навлизат на пазара в най-неподходящия момент.
                      оказва се че купуващите СЕГА
                      тичат по влака
                      така се изрази ЕКСПЕРТА
                      ахахахах

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                        И какво пишеш за закупилите 2020-2021? Аз взех миналата година още един апартамент на цената на предните 4 апартамента купени 2016 г.Не съм платил 1 ст лихва.Тая година беше толкова силна на морето че ще се ококориш ако разбереш.
                        никой не го интересува тази лична информация
                        цената ти е била нула лева щом
                        е равна на цената на четирите от 2016
                        за лихвите - ти вярваме

                        а сезона беше силен -да
                        ти се кокори -
                        аз два месеца изкарах на море
                        в личнособствен НИ

                        Коментар


                        • Очаква се още по-голям скок на цените при имотите у нас - Последни Новини от DNES.BG

                          Очаква се още по-голям скок на цените на имотите у нас
                          Ще има и ръст на жилищното кредитиране, смята експерт


                          ==============================================

                          Амааа... Как така?!!! Но защо?!!! Откъде-накъде?!!!
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Водеща компания за индустриални имоти в Европа разширява присъствието си у нас:: Investor.bg
                            Водеща компания за индустриални имоти в Европа разширява присъствието си у нас

                            CTP придоби фабрика в Пловдив и новопостроен склад на Околовръстния път в София

                            Мдааа... докато на перона лапат мухите, инвеститорите... инвестират.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

                              много лично и погрешно приемаш нещата
                              хихихихихи

                              пиша общо - за имотите и за хората които
                              са закупили през 2020 и 2021
                              нали не си мислиш че те са бройка
                              ограничена до тези от форума
                              И какво пишеш за закупилите 2020-2021? Аз взех миналата година още един апартамент на цената на предните 4 апартамента купени 2016 г.Не съм платил 1 ст лихва.Тая година беше толкова силна на морето че ще се ококориш ако разбереш.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

                                в последния - не
                                но в попредпоследния - да
                                и в предишни доста

                                а в какво е хубаво да се инвестира
                                сега по принцип не е предмет на темата
                                съжалявам
                                но само ще вметна че има доста неща
                                като имотите в момента не влизат в този списък
                                Най-хубаво е да се инвестира в деЦки стаи с отделен нот. акт с партиди за вода и ток. Там е бъдещето.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X