IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Купуват се само Биткойни!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
      Онзи ден с един познат коментирахме,че се чуди къде да вложи 75К евро в нещо по възможност НИ. Сподели ми една идея, която няма да си кривя душата след няколко минутки премисъл ми се стори много удачна....супер по-удачна от инвестиция в Слънчака, Банско, че и Младост(София) даже . Говорим за жилишни НИ, а не ниви (и той има ниви, но му се иска нещо различно).

      Та - варианти винаги има и човек трябва да мисли извън рамката и стадото. Няма да споделя какво иска да купи, за да не му мине котка път, но според мен ще има доста по-дорба доходност по-горе цитираните алтернативи.
      Берти много ме кефиш като почнеш да обясняваш какво купували от стадото, а купуваш ЗЗ 20 години от как стана модерно

      Ти даже не си и със стадото, ти си изостанал от стадото поне 15 обиколки

      купуваш земи след 4-та категория и си мислиш че си хванал Господ за шлифера

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bota156

        Друго си е да си гъзар и да струпаш 1/2 милион в безполезни тули и битонь
        https://dariknews.bg/novini/biznes/s...i-bitum-982329

        Коментар




        • Човекът има бизнес с 10тина служители, има имоти и градски и селски, а тези 150к кинта му дойдоха сух кеш от сделка и иска да ги диверсифицира в нещо различно. Признавам си изненада ме с идеята си, но колкото повече я мисля толкова повече ме кефи. Понеже нямам 150К свободен кеш да направя същото ( имам да строя покрай земеделието едни работи, че да правя преработки) ми щукна нещо друго, което се допълва с неговата идея като услуга добавяща стойност. Ще видим. Всичко още ми е сурово в главата и може да премисля и да се откажа - та нямам какво да ви казвам предвид, че е само проект в глават ми.

          Иначе да - за инфлацията мисля да я боря с купуване на машини за преработка и добавяне на стойност.

          Last edited by X_Y; 19.12.2021, 20:34.
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

            Къде зареди за да стигнеш до Едирне? И на каква цена?
            Бота 156 не познава цените на горивата, той не кара кола и не пътува до Атина, жалка история!!!
            Виж цените на Шела
            https://m.fuelo.net/m/city/228208

            Има и локациите,някой от групата в Одрин беше намерил още по ниски на някакъв Лукойл.
            Влез в одринските групи във фейса,там има всичко като инфо.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dva taraleja
              Така си е. Визионерски поглед е нужен извън рамката и стадото. Там където е решил да купува МЯУ не се ли предвижда?
              Тежка криза ще се усети навсякъде, но има фактори, които по един или друг начин са в подкрепа на подобен клас НИ да генерират кеш...макар и затруднено в условията на криза.
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                Хахахахаха, ИЗЛИШНИТЕ пари за стоки от първа необходимост. И ти както винаги ги разтягаш едни.....никой не съм го виждал да се прибира от Османия с чували със злато. Само прах за пране, цигарки, зехтин, юргани, дрехи и подобни..
                Еми ти яж боклуците от пазара в Слатина пък ние като сме прости ще купуваме одринска прясна и качествена храна на половин цена.
                Полови литър сок от нар 2 лева.Изцеждат го пред теб.Ходи се и на разхдока като се комбинира с шопинг,2,3 човека с една кола като се съберете и избивате разходите
                Иди виж и тогава приказвай
                Имаше един търговец продаваше грил печени пилета,от Сърбия ги докарва,едно пиле беше 4 лева ,готово,печено.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                  Онзи ден с един познат коментирахме,че се чуди къде да вложи 75К евро в нещо по възможност НИ. Сподели ми една идея, която няма да си кривя душата след няколко минутки премисъл ми се стори много удачна....супер по-удачна от инвестиция в Слънчака, Банско, че и Младост(София) даже . Говорим за жилишни НИ, а не ниви (и той има ниви, но му се иска нещо различно).

                  Та - варианти винаги има и човек трябва да мисли извън рамката и стадото. Няма да споделя какво иска да купи, за да не му мине котка път, но според мен ще има доста по-дорба доходност по-горе цитираните алтернативи.
                  Пиши на лични,но само на мен,за да може останалите от форума да се чудят за какво иде реч.
                  Знаеш как е..

                  Коментар


                  • Онзи ден с един познат коментирахме,че се чуди къде да вложи 75К евро в нещо по възможност НИ. Сподели ми една идея, която няма да си кривя душата след няколко минутки премисъл ми се стори много удачна....супер по-удачна от инвестиция в Слънчака, Банско, че и Младост(София) даже . Говорим за жилишни НИ, а не ниви (и той има ниви, но му се иска нещо различно).

                    Та - варианти винаги има и човек трябва да мисли извън рамката и стадото. Няма да споделя какво иска да купи, за да не му мине котка път, но според мен ще има доста по-дорба доходност по-горе цитираните алтернативи.

                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

                      Това е за бедняци. Хора защо не си цените времето! За времето за което ще отида до там и ще се върна изкарвам тройно повече.
                      Ха ха,бедняк си ти,имаше коли за по половин милион,тук не става въпрос само за пари,а и за качество,и избор.Хората пазарят и за да се разходят и да си купят нещо различно,нещо хубаво не само заради убийствено ниските цени.Като гледам какви милиони си изкарал да киснеш във форума свят ми се зави.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                        Завалията требваха ти два дена да намериш и алинея втора

                        Факт че явно не се спазва и можеш да продадеш или купиш право на строеж и преди акт 14

                        Също така това не задължава инвеститора да е регистриран по ДДС
                        Аз алинеите ги знам наизуст .Това дето го пише в закона ти го казах още вчера.Просто цитирах закона за да решим спора. Според член 45 ал.2 не си прав.Даже мога да ти кажа откъде ти идва заблудата.Упорит си като брокер.Ай сега не се спазва. Ами като не я спазваш си в нарушение.Следват глоби и лихви и евентуално други санкции
                        Last edited by nradev; 19.12.2021, 14:27.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dva taraleja
                          Друго си е у кочината при кака:
                          па заведи я малко по банско, какво се тука се свирате у епк-то
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dva taraleja Разгледай мнение
                            София разреши строежа на цял нов квартал - Столица.bg (stolica.bg)

                            Цела нова махала ще се строи у кочината. Ашколсун, увеличавайте тъмните прозорци.
                            изкарАх си акъла, помислИх, че са пуснали младост 5.

                            ти гледай тама у банско да не почнат нови махали да правят, че и без това на кенеф го мяза
                            на 1 завършена сграда има 3 на колони и арматура.
                            препоръка е

                            Коментар


                            • София разреши строежа на цял нов квартал - Столица.bg (stolica.bg)

                              Цела нова махала ще се строи у кочината. Ашколсун, увеличавайте тъмните прозорци.

                              Коментар


                              • Инвестирайте в турски имоти! Сега е момента!

                                Коментар

                                Working...
                                X