IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Invmert Разгледай мнение
    Решението на ЕЦБ вече е публикувано1. Централната банка отказа да увеличи лихвените проценти и те остават на актуалното ниво. Вече имаме ясен сигнал, че намалението в лихвените нива е пред нас.

    1. ECB
    Ха ха ха ,то купона сега предстои ,



    Виждаш ли правата черта когато Централната банка спре да увеличава лихвите ?
    А виждаш ли какво следва след правата черта в графиката ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Invmert Разгледай мнение
      Решението на ЕЦБ вече е публикувано1. Централната банка отказа да увеличи лихвените проценти и те остават на актуалното ниво. Вече имаме ясен сигнал, че намалението в лихвените нива е пред нас.

      1. ECB
      Кавръков, бързо напиши писмо на ЕЦБ и лично на Лагард.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Invmert Разгледай мнение
        Решението на ЕЦБ вече е публикувано1. Централната банка отказа да увеличи лихвените проценти и те остават на актуалното ниво. Вече имаме ясен сигнал, че намалението в лихвените нива е пред нас.

        1. ECB
        Ми имотите поевтинеха, стига толкова. Постепенно местното население ще бъде затруднено да участва в столичния пазар на имоти. Ще се ориентира към наемане. Има още 27 областни града и куп други. Там също се купува и живеят хора.
        Двама евреи вече минаха през апарта ми. Единият е още там в момента. Това светка ли ламбата на кибиците. Или да обяснявам още.
        Last edited by bulgarian lev; 26.10.2023, 17:14.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Решението на ЕЦБ вече е публикувано1. Централната банка отказа да увеличи лихвените проценти и те остават на актуалното ниво. Вече имаме ясен сигнал, че намалението в лихвените нива е пред нас.

          1. ECB

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            а така, а техните връстници си играят на бъфет, докато ги издържат родителите,
            с които никога не са се разделяли
            Всичко знаят. Кога Бъфет е купил акции и кога Мъск си е продал имот...един от 1000 сигурно. Или поне така е анонсирал. И те така.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

              Трябва да питам Радев ,че той ще иска сигурно отлежали уискита и тем подобни ,там с алкохол от Лидъла не става
              Е, нали ми подаряват тук там и на мен по некое 12 y o. Все ще се намери. Той Радев има периоди когато не пие. Ще ви купя лимонада от боровинки.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                Дават назаем с тънка лихва.
                И обезпечение естествено.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                  Абе не става въпрос за случайна среща с подпийнали дами на някой конгрес. Там нема надпис на челото. Но завърти ли се некоя кака и се ще да не е втора цигулка, нали се сещаш. Не става да лъжеш. Трябва и тя да е заета и семейна и да си смесвате секретите чат пат. Така става и е идеалния вариант.
                  Айде, вадете тетрадките, аз винаги съм готов да науча нещо от интензивния ви курс.
                  Трябва да питам Радев ,че той ще иска сигурно отлежали уискита и тем подобни ,там с алкохол от Лидъла не става

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                    Ама ти да ни си написал надпис на челото ,кое как е ?
                    Ей ,сега се обаждам на Радев ,ти се обади на Колчага ,слагайте тетрадките и да Ви почваме с един интензивен курс ...

                    Правило 1 - Без много приказки ,30 минути за захранване на интереса
                    Абе не става въпрос за случайна среща с подпийнали дами на някой конгрес. Там нема надпис на челото. Но завърти ли се некоя кака и се ще да не е втора цигулка, нали се сещаш. Не става да лъжеш. Трябва и тя да е заета и семейна и да си смесвате секретите чат пат. Така става и е идеалния вариант.
                    Айде, вадете тетрадките, аз винаги съм готов да науча нещо от интензивния ви курс.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                      Принципно е така. Но идеята ми е друга. Рано или късно идва равносметката - като се обърнеш назад, да можеш да видиш какво си оставил. Наследството може да не е само материално. Помнят се и хората, които са те научили и благодарение на тях човек е това, което е.

                      Мисълта ми беше, че това което оставяш говори вместо теб, когато вече не си на този свят. И за традиционалист като мен е правилно бащата да осигури материално детето. А майката да е достатъчно читава и сенситивна, така че отрочетата да растат със здрава и стабилна психика.

                      Затова казвам, че голяма част от обществото в момента е отражение на своите родители. Аморални и незаинтересовани майки и скъсани мързеливи бащи. Чисто чудо е, ако плода от такава "коалиция" и среда, не е гнила ябълка.
                      Виж сега ,

                      Системата /корпорациите/,искат консуматори ,а не създатели,от 100% ,само няколко са създателите ,останалото са консуматори,основно ,това е и причината поради която виждаш такива диспропорции.
                      По темата за децата ,и родителите основното е да научиш детето да се труди ,да постига нещата и да може да се изхранва като стане голямо ..на Запад е малко по-лесно защото там икономиките са зрели ,и социала е доста развит ,ето една Испания официално с огромна безработица но иди виж ,хората си живеят не си дават зор и така ,сега ще питаш от къде идват парите ,ами парите идват от едрия бизнес и големите компании ,които плащайки данъци после отиват за социални плащания ,да нямаш да луксозен живот но караш относително спокоен такъв с доста по-малко стрес .
                      Фактор 1 ,здравеопазването Португалия ,Испания ,най силни в тази насока пак ,относно това че някой трябва да осигури друг материално ,много погрешно защото така му режеш крилата ти лично и му правиш повече зло отколкото добро

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                        Принципно е така. Но идеята ми е друга. Рано или късно идва равносметката - като се обърнеш назад, да можеш да видиш какво си оставил. Наследството може да не е само материално. Помнят се и хората, които са те научили и благодарение на тях човек е това, което е.

                        Мисълта ми беше, че това което оставяш говори вместо теб, когато вече не си на този свят. И за традиционалист като мен е правилно бащата да осигури материално детето. А майката да е достатъчно читава и сенситивна, така че отрочетата да растат със здрава и стабилна психика.

                        Затова казвам, че голяма част от обществото в момента е отражение на своите родители. Аморални и незаинтересовани майки и скъсани мързеливи бащи. Чисто чудо е, ако плода от такава "коалиция" и среда, не е гнила ябълка.
                        +100

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          интересна теза.
                          какво правят приятелите, докато губиш
                          Дават назаем с тънка лихва.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Те пишат в тандем и се подкрепят.


                            Лош мечо,

                            детето на Кавръков сигурно няма да се върне в България и на него този апарт не му е толкова необходим.

                            Цените станаха доста скъпи и се изплащат трудно и дълго.
                            Принципно е така. Но идеята ми е друга. Рано или късно идва равносметката - като се обърнеш назад, да можеш да видиш какво си оставил. Наследството може да не е само материално. Помнят се и хората, които са те научили и благодарение на тях човек е това, което е.

                            Мисълта ми беше, че това което оставяш говори вместо теб, когато вече не си на този свят. И за традиционалист като мен е правилно бащата да осигури материално детето. А майката да е достатъчно читава и сенситивна, така че отрочетата да растат със здрава и стабилна психика.

                            Затова казвам, че голяма част от обществото в момента е отражение на своите родители. Аморални и незаинтересовани майки и скъсани мързеливи бащи. Чисто чудо е, ако плода от такава "коалиция" и среда, не е гнила ябълка.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Invmert Разгледай мнение
                              В темата (и в обществото) се наблюдава интересното явление, че хората предпочитат красивата лъжа пред чистата истина. Често се цитира един професор, развиващ проруски пропагандни тези (Красимир Петров), който досега няма нито една вярна прогноза - нито по отношение на имотите, нито по отношение на горивата, нито по отношение на общата икономика.
                              Както казва К. Георгиева , живяли сте в един фантастичен свят . Размерите на глупостта не могат да се определят , а сгрешилите в прогнозите си са били прекалено умерени .
                              Last edited by corner; 26.10.2023, 14:36.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                шубе ми и
                                Зеленото в момента е доста по-рисково.

                                Коментар

                                Working...
                                X