IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bearfox

    Не беше ли Понижители сър. Мухааха ти верно си брокери ledosvetlenie , ама с друг никъ.
    Леле колко сте изпущени у главите. По цял ден кибичат във форума и то не с един а с по два-три акаунта.
    Съжалявам ви. Тука ще и свършите
    Как достигна такъв генерален извод за седмица живот във форума? Или си създаден с друга цел...

    Коментар


    • Имотите свършват със страшна сила, интересно ми е като привърши всичко включително и боклуците към края на годината какво ще стане.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

        Друго прави ли ти впечатление

        Момчето е купило всички му честитихме

        От групата на понижителите на един не можа да му се пречупи езика да каже честито на момчето

        А па Митенцето почна да му дава акъл

        Понижители сър
        На Митето стратегията ми е пределно ясна, но уточнението на Vtin, че има два апарта във Варна, показва съвсем други цели и задачи. Имот купен не с цел инвестиция, която носи конвенционална възвращаемост, както я разбираме аз и Митко.

        Коментар




        • Друго прави ли ти впечатление

          Момчето е купило всички му честитихме

          От групата на понижителите на един не можа да му се пречупи езика да каже честито на момчето

          А па Митенцето почна да му дава акъл

          Понижители сър
          Last edited by RUBLA; 13.09.2021, 22:44.

          Коментар


          • Хахахахаха, вижда се какъв пилешки акъл може да притежава един понижител. Индукционно мислене сър...точно последното обръщение навежда на мисълта само един дебил, че един и същи човек го употребява...а това си е просто уважително-майтапчийско обръщение за да видим реакциите на дебилните понижители

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

              Ти ми даваш хубава идея за езерата край морския град.
              Да, там ще е добре да си опънеш палатка. Ако дойде и приятеля ти с караваната, ще стане як купон , само да има лидл за пазаруване на близо.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                Ти ми даваш хубава идея за езерата край морския град.
                Къща за гости- рибари край един язовир си мисля че винаги ще върви. Около варна има няколко такива имота- земеделска земя до язовир

                Между другото съученичка на дъщеря ми направила яка пачка тази година- каравана на първа линия в някакъв къмпинг- от известните. отдавала я през еърбнб- най скъпата нощувка- 310лв- кой както иска така да смята. Празно за сезона казала че не е имала. Дъщерята се е чалнала на тема каравана- само ми иска пари да си купела и тя

                Коментар


                • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                  Болднатото не виждам как ще стане....
                  Предполагм се досещаш къде е проблема....
                  Така е, риторично очакване
                  Знам, че си помогнал и на съфорумци, но да не отваряме очите на слепци, не сме факири....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bearfox Разгледай мнение
                    Много болни брокери има. Много. А всички болести са от глад и яд. И днес нема сделки ,а . Нищо ,а пък утре .
                    Но и утре ще е като днес. Сделките тръгват надолу наемите тръгват надолу , по натам продължите си сами.
                    А бе не знам дали са гладни брокерите, ама тази дето ми продаде къщичката ми взе 3% и от продавачите взе 3%- 2400 за нея. Всъщност аз бях първия, обадил се за имота. Ако направи още една сделка за месеца- ехееееей. Говорих с брокер от адрес- каза във варна апартаментите стоят максимум месец

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                      След пенсия- 8-9 години имам да го ремонтирам, иначе имам във варна 2 апартамента и там се прибираме
                      Ти ми даваш хубава идея за езерата край морския град.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                        Да, този е на римската стена, а преди няколко години ходи на оглед в Бояна на един гараж от ЧСИ и го ухапа едно улично куче из сумрака.
                        хахахаха............ оправи ми вечерта

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                          Ти не гастарстваш ли вече у Швабистан? Да не се върна в БГ?
                          Левчо ти не беше ли гастар при камиларите? Ходи-ходи и пак в Бг.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                            Тоя до Варненското езеро дето си го купил не го ли броиш за ваканционен- там ли ще живееш?
                            След пенсия- 8-9 години имам да го ремонтирам, иначе имам във варна 2 апартамента и там се прибираме

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                              .....
                              ЧАКАМ МЪЖКА ДУМА!@!
                              Болднатото не виждам как ще стане....
                              Предполагм се досещаш къде е проблема....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
                                Това долу...., КОГА...?!
                                Че от 13-ти март 2020 яко ги сривате, а все по-отдалечени стават....


                                Аз не влизам в диалог с тролове, но ти като брокер може да му разкажеш дали си гладен или болен, както и дали имаш сделки. Аз бих се обзаложил с трола за моята брокерка по южното Черноморие. Даже в офиса й ще го заведа. Ако не е гладна, болна или дори няма свободни 5мин. през работно време, искам трола да ми преведе всичките си спестявания които каза, че са 28000лв.

                                ЧАКАМ МЪЖКА ДУМА!@!

                                Коментар

                                Working...
                                X