IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    аз имах предвид 25 000 лв
    Тука направо го занити. Но по-хубаво да чуе мнението на повече хора, отколкото да се осланя само на експертната оценка.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от demertsel123 Разгледай мнение
      Аз само минавам да попитам експертите как така себестойността на квадрата е 300евро, пък обявите са за по 3000евро. 1:10?

      И да попитам, кога ли някой ще се сети, че е по-рентабилно да се строи в периферията и да се обособяват нови, правилно урбанизирани квартали?
      Зомбификацията на тълпата е дълъг , постепенен и целенасочен процес .
      И те наистина си вярват , което не е лошо за икономиката .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

        Като гледам какви поколения ще се извъртат ,нещата нивгаш няма да си дойдат на местата .

        ++1000
        реалиста в мен казва същото, но оптимиста вярва, че нещата ще се подобрят.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          аз имах предвид 25 000 лв
          +1000 това е цена на която би се сключила сделка, всичко друго са полюции на продавачите

          кавръков?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

            И в лв. да е цената, пак е надценено с около +30%, но поне има мегдан за отстъпка, мисля, че около 40 хил. лв е справедливата цена на която би се случила сделка
            аз имах предвид 25 000 лв

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

              Оказа се че анонимните форуми са огромен отдушник
              Казва човека със 102 мнения на ден който го играе като дойче веле говорител!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Thrace Разгледай мнение
                Доходността на 10 годишни щатски облигации току що прекоси прага от 5% за първи път от 2007г.
                За съжаление вече е твърде късно. Който е успял да се отърве, успял. Другите....

                Никаква ориентация къде сме и какво предстои !
                То пък бива,бива аматъорщина ама ..

                Last edited by X_Y; 23.10.2023, 12:52.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                  Както виждаш, сам си си отговорил на въпроса - защо парите не отиват никъде другаде освен в тухли и банки - поради липса на алтернатива и доверие.

                  А към текущия момент, доверието е с отрицателен знак и има защо. Другата възможност е човек, който изкарва пари от професия у нас, да прекара години в самообучение, за да се превърне в полу-професионален инвеститор, че да може да си върти адекватно спестяванията. Безумно е, и на много малко хора им се занимава. А като чуеш и резултатите на останалите и калкулираш положените труд и време, сметката съвсем не излиза.

                  Има още поне 1 поколение да се извърти, докато нещата лека-полека започнат да си идват по местата.
                  Като гледам какви поколения ще се извъртат ,нещата нивгаш няма да си дойдат на местата .

                  Коментар


                  • Доходността на 10 годишни щатски облигации току що прекоси прага от 5% за първи път от 2007г.

                    За съжаление вече е твърде късно. Който е успял да се отърве, успял. Другите....

                    Last edited by X_Y; 23.10.2023, 12:51.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Там където аз съм продал, сега са сложили едни цени, все едно продават гарсионера в София.

                      Няма интерес, а продажбите стават на доста по-ниски нива за провинциалните къщи и имоти.

                      Ако цената му е в лева, смятам, че ще се продаде (без да познавам региона му). Все пак е в съсобственост и не всеки ще се навие.
                      И в лв. да е цената, пак е надценено с около +30%, но поне има мегдан за отстъпка, мисля, че около 40 хил. лв е справедливата цена на която би се случила сделка

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                        С колко трябва да намали цената при положение, че има обявен етаж от къща в Карлово за 25 хил. евро и си стои непродаден от 2019та?
                        Там където аз съм продал, сега са сложили едни цени, все едно продават гарсионера в София.

                        Няма интерес, а продажбите стават на доста по-ниски нива за провинциалните къщи и имоти.

                        Ако цената му е в лева, смятам, че ще се продаде (без да познавам региона му). Все пак е в съсобственост и не всеки ще се навие.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Thrace Разгледай мнение

                          Не е нужно да си предприемач, за да инвестираш в бизнес. Това може да стане чрез акции и други финансови инструменти. Дори не е нужно сам да се трудиш да правиш сметки в какво да набуташ пари, има си инвестиционни фондове, които се ограничават до българския сектор, които могат да го правят за теб, срещу комисионна разбира се. Вече друг въпрос е колко са надеждни сегашните които оперират у нас.
                          Както виждаш, сам си си отговорил на въпроса - защо парите не отиват никъде другаде освен в тухли и банки - поради липса на алтернатива и доверие.

                          А към текущия момент, доверието е с отрицателен знак и има защо. Другата възможност е човек, който изкарва пари от професия у нас, да прекара години в самообучение, за да се превърне в полу-професионален инвеститор, че да може да си върти адекватно спестяванията. Безумно е, и на много малко хора им се занимава. А като чуеш и резултатите на останалите и калкулираш положените труд и време, сметката съвсем не излиза.

                          Има още поне 1 поколение да се извърти, докато нещата лека-полека започнат да си идват по местата.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Кой точно е имота на Кавръков?

                            Аз виждам 2 варианта да успее да го продаде:

                            1) Да намали цената, защото по провинцията вървят евтино.

                            2) Да опита да се разбере с роднините си и ако не може, да заведе дело за делба. Всеки има право да си осребри наследството.

                            Поздрави
                            С колко трябва да намали цената при положение, че има обявен етаж от къща в Карлово за 25 хил. евро и си стои непродаден от 2019та?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                              не с лошо де

                              човекът ти рекламира имота поне по 3 пъти седмично - няма лоша реклама !

                              питай адрес дали има прозвънявания или огледи след толкова промоция
                              Ми то си пише бе арменски: Обявата е посетена 1871 пъти. (от които 1870 пъти от участници в темата)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                                ===2039===

                                Оказа се, че покачването на лихвите по ипотечните кредити са заслуга на майките. Така ли е кольо?

                                Оказа се че анонимните форуми са огромен отдушник
                                Last edited by X_Y; 23.10.2023, 11:31.

                                Коментар

                                Working...
                                X