IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    сега е 300к, след освежителен ремонт с отпуснат кредит от около 15к евро моментално удара 650к Е
    напушва ме смях, като се сетя как постна бертрам обявата за хана в еър бнб и на любезните домакини
    И мен ме напушва смех, като се сетя че цял живот блъскаш за нещо, дето тук отнема 5 години

    Коментар


    • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

      Не ми писа Ботича, явно пак си говори наизуст.

      Иначе най-отговорно заявявам, че веднага давам 20 000 евро за двустаен в Пирин голф.
      Който го осигури ще получи 3% комисионна (мръсна за мен дума по принцип)
      Ботича пак не е разбрал продавали са едногодишен наем за двустаен

      Коментар


      • Първоначално изпратено от xshell Разгледай мнение

        Намаза ли нещо или типично по ботовски нещата са далеч от истината.
        Не ми писа Ботича, явно пак си говори наизуст.

        Иначе най-отговорно заявявам, че веднага давам 20 000 евро за двустаен в Пирин голф.
        Който го осигури ще получи 3% комисионна (мръсна за мен дума по принцип)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

          Сериозен съм, пиши ми на лични ако действително имаш такава оферта.
          Намаза ли нещо или типично по ботовски нещата са далеч от истината.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

            Любезни са си хората къде на друго место в немско те посрещат и запращат с тромпети и фанфари
            ти ли надуваш тези тромпети и фанфари
            обикновено брокерите са любезни хора
            и когато им дойде клиент
            наистина посрещат подобаващо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              сега е 300к, след освежителен ремонт с отпуснат кредит от около 15к евро моментално удара 650к Е
              напушва ме смях, като се сетя как постна бертрам обявата за хана в еър бнб и на любезните домакини
              Любезни са си хората къде на друго место в немско те посрещат и запращат с тромпети и фанфари

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                Пенди брокерастите взимат 2-3% ако това ти е проблема надценяването ходи се гръмни

                На теби ти се губят поне 50% а не 2-та процента на брокерастите
                повече от 2% не си взимал нали
                и това е добре стига да не е един два пъти годишно

                като падне цената на НИ процента може да се вдигне
                хихих

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                  Ама струва 650К€ нали? А беше пак по негова оценка зимъска 300К€. Или и там греда.
                  Ако беше видял неокосения двор в airbnb обявата и старата кошница - тойота някаква курдисана в лехите...бунгалото в Солун е по-приветливо. А, и старите мебели в ретро стил вътре. С тях наистина удря 650К еврака.
                  сега е 300к, след освежителен ремонт с отпуснат кредит от около 15к евро моментално удара 650к Е
                  напушва ме смях, като се сетя как постна бертрам обявата за хана в еър бнб и на любезните домакини
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от blackaquarius
                    Не се занимавайте с комплексари, които са емигрирали, защото никой няма да ги вземе на работа в България! Те са баш упойката на нацията. В България винаги е имало работа за кадърни хора!
                    Виждаме, дръвници Тя затуй е цъфнала и вързала, от много кадърност кат твоята

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      Ама струва 650К€ нали? А беше пак по негова оценка зимъска 300К€. Или и там греда.
                      Ако беше видял неокосения двор в airbnb обявата и старата кошница - тойота някаква курдисана в лехите...бунгалото в Солун е по-приветливо. А, и старите мебели в ретро стил вътре. С тях наистина удря 650К еврака.
                      Миналата пролет разправяше че вече струва поне 200к - Тая зима 300к и от зимата до сега дубъл и отгоре 650к

                      И после перонджиите викат ръст нема даже леко поевтинели

                      Аз друго се чудя що не продава да върне на банката 20-те бона кредит и с 600+ еврака още сега да цепи за Гърция

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ledosvetlenie

                        Самият факт че е монтирал само 10кв говори колко е голям въпросният хан не повече от 2 спални е бил и нашият е преоборудвал хола на спалня да има къде да спи и отдава двете спални

                        А аз го съжалявах че пере на поне 10 човека чершафите
                        Ама струва 650К€ нали? А беше пак по негова оценка зимъска 300К€. Или и там греда.
                        Ако беше видял неокосения двор в airbnb обявата и старата кошница - тойота някаква курдисана в лехите...бунгалото в Солун е по-приветливо. А, и старите мебели в ретро стил вътре. С тях наистина удря 650К еврака.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                          Аз плащам за удоволствие. Хубави жени - колкото искаш. Богат избор, всякакви ценови категории според вкуса и джоба. А апарти само една категория - надценени боклуци. При апарта трябва да напълня джоба на някой алчен брокераст - това какво удоволствие е?
                          Пенди брокерастите взимат 2-3% ако това ти е проблема надценяването ходи се гръмни

                          На теби ти се губят поне 50% а не 2-та процента на брокерастите

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                            За теб знам. Намираш му колая и вътре у Шератон може да паркираш, всичко плащаш, само на жилищата и гаражите им се мръщиш. Па сопри се, ако толкова ходиш по каки спести 2 месеца от коври и ето ти дискаунта на апарта. Толкова ли е сложно? Нещо не ми се връзва.
                            Аз плащам за удоволствие. Хубави жени - колкото искаш. Богат избор, всякакви ценови категории според вкуса и джоба. А апарти само една категория - надценени боклуци. При апарта трябва да напълня джоба на някой алчен брокераст - това какво удоволствие е?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                              Цената на един имот трябва да съответства на сумата от бъдещите ползи. Когато Гошо реши, че боклукът му струва 5 пъти повече от реалното, значи или Гошо е за психиатрия или балончето вече няма как да се надува повече и предстои шумно издишване.

                              Вместо да плащам 85к, ще си платя на когото трябва и ще паркирам пред Шератон досами червения килим. Даже ще ми мият прозорците на колата всяка сутрин и ще ми дават по едно еспресо от бар Плиска без пари. И там имам човек. Още от времето на Бай Станиш (лека му пръст) - там пиеха двамата с бащата кафе доста често, а Мерцедесът от НСО идваше под команда когато на бай Станиш му се приискаше нещо по-екзотично.
                              За теб знам. Намираш му колая и вътре у Шератон може да паркираш, всичко плащаш, само на жилищата и гаражите им се мръщиш. Па сопри се, ако толкова ходиш по каки спести 2 месеца от коври и ето ти дискаунта на апарта. Толкова ли е сложно? Нещо не ми се връзва.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                                https://www.holmes.bg/pcgi/home.cgi

                                не 50К, текстописеца леко е коригирал цената - 85К€ гараж в центъра. Ах как горчииии, на мен, а на кибиците не знам. Лоши, много лоши новини.
                                Разбира се, попадам и на евтини гаражи - по 9500 до 20К€. Подземни, малки, за трабанти и велосипеди.
                                Цената на един имот трябва да съответства на сумата от бъдещите ползи. Когато Гошо реши, че боклукът му струва 5 пъти повече от реалното, значи или Гошо е за психиатрия или балончето вече няма как да се надува повече и предстои шумно издишване.

                                Вместо да плащам 85к, ще си платя на когото трябва и ще паркирам пред Шератон досами червения килим. Даже ще ми мият прозорците на колата всяка сутрин и ще ми дават по едно еспресо от бар Плиска без пари. И там имам човек. Още от времето на Бай Станиш (лека му пръст) - там пиеха двамата с бащата кафе доста често, а Мерцедесът от НСО идваше под команда когато на бай Станиш му се приискаше нещо по-екзотично.

                                Коментар

                                Working...
                                X