IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

    + 1 за това ти мнение
    Което обаче не променя факта, че масово се пазарува със собствени средства.
    Отде тия собствени средства? Ей го тая година след 2 други гладни - инфлация двуцифрени проценти Събираме ви пари в Б-стан да имате за хляб, да не мрете от глад...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

      Стига де, аз да не съм като теб ! Първоначално като четях ,че си даваш под наем част от къщата където живееш ти, семейството ти и децата ти не повярвах, чак когато видях обявите ми стана ясно ,че е истина и ми стана жал за вас. Пълен ужас !!!
      С такова мислене не можеш да влезеш в обувките ми колкото и да искаш !!!!!
      Па как да вляза, като ти на 75м2 бруто им викаш апартамент, а аз живея на 250м2 чисто

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

        Преди това ще има трета вълна на поскъпване - строителни материали, хора, заплащане, терени. И като паднат тамън ще са едно 10% от нивата сега. Нищо, не е кой знае колко повече, заслужава си да почакаш. Ще се окажеш познал и пак не купил.
        ахахахаахахахахах

        за тебе - трета вълна
        за други - bull trap

        хайде бягай сега да четеш в Гугъл
        дадох ти достатъчно за тая вечер
        а може и утре да продължиш
        хихихи

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

          Като не четете е така, пак се изложихте Написах ,че сега взимам толкова ,не съм писала в началото колко е бил, но не виждам проблем да го напиша. Никога наема на двата апартамента не е бил по-нисък от 700 $ на всеки от тях, а това в началото бяха много пари и ми купиха някой и друг имот
          Не забравяй че говориш с пролетарий. Кво му говориш за 700 $ наем, на него 700 лв са му таргета...за квадрат имот покупка. И то ако единия му наполеон рипне 1000%.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

            Само че Дъри ще купи на скъпо място може би, но ще избере наемен потенциал 100%. В това е разликата, Ботич.
            може би - да
            а може би - не
            хихиххи

            с какво бе Гугъл дофтурчето
            с КАКВО

            имоти со паре се купуват
            а не както си мислиш и ти - со г..з

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

              добре добре
              не се газирай
              всъщност не ни интересува твоя акаунтов
              сценарии

              имотите тръгват на срив .
              точка .
              хихихихих

              пс :
              правилно и хубаво ли написах ''точка ''
              можеше и ''ясно?''
              хихихиххи
              Преди това ще има трета вълна на поскъпване - строителни материали, хора, заплащане, терени. И като паднат тамън ще са едно 10% от нивата сега. Нищо, не е кой знае колко повече, заслужава си да почакаш. Ще се окажеш познал и пак не купил.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                га ше си купиш. На куково лято. И други сме отдавали. За 15 години цената на придобиване ама опаааа ИЗНЕНАДА 1/5 от цената на същия имот сега. Смисъл НУЛА - неслучайно има СТОТИЦИ ХИЛЯДИ ПРАЗНИ ИМОТИ. Ко ги питаш за кво са им не могат да ти отгорят освен мантрата - ни яде ни пие
                Само че Дъри ще купи на скъпо място може би, но ще избере наемен потенциал 100%. В това е разликата, Ботич.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                  Като не четете е така, пак се изложихте Написах ,че сега взимам толкова ,не съм писала в началото колко е бил, но не виждам проблем да го напиша. Никога наема на двата апартамента не е бил по-нисък от 700 $ на всеки от тях, а това в началото бяха много пари и ми купиха някой и друг имот
                  добре добре
                  не се газирай
                  всъщност не ни интересува твоя акаунтов
                  сценарии

                  имотите тръгват на срив .
                  точка .
                  хихихихих

                  пс :
                  правилно и хубаво ли написах ''точка ''
                  можеше и ''ясно?''
                  хихихиххи

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Yandox

                    ама той не иска да ти влиза в обувките
                    хихихихи
                    това желание имат само Димитър Колчагов от Банско
                    и 1/2 панеладжията - любимец на продавачите от Лидл

                    човека само ти каза че лекинко лъжеш -
                    1200 $ наем през последните 20 години - ахахахахахаахахахаха
                    Като не четете е така, пак се изложихте Написах ,че сега взимам толкова ,не съм писала в началото колко е бил, но не виждам проблем да го напиша. Никога наема на двата апартамента не е бил по-нисък от 700 $ на всеки от тях, а това в началото бяха много пари и ми купиха някой и друг имот

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                      Според мен пък е жалко, че се купуват масово точно такива имоти - нисък клас строителство, комбинирано с ужасна локация. Именно това доказва колко беден е българинът и как се хвърля на боклуците. Двустайка 70 квадрата с общи части. При цена 750 на квадрат - идват към 50к. Това ако са пари, значи аз съм мултимилионер. Такава сума може да спести всеки касиерин в Лидл. Никой заможен човек няма да тръгне да купува подобни боклуци.

                      Заблудените овце разпродават всичкото имот на дедите си на безцениица и харчат спестяванията на родителите си, за да купят така мечтания апартамент в София без да осъзнават, че дефакто подобен имот не струва нищо и си хвърлят трудно изкараните пари на вятъра. Същото важи в пълна сила за Вадите и Ливадите, макар и там вече при цени 1200 и нагоре да говорим за тотална лудост.
                      + 1 за това ти мнение
                      Което обаче не променя факта, че масово се пазарува със собствени средства.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от rover Разгледай мнение
                        В онази статия за строителството зад Централна гара е написано, че 80% от покупките са със собствени средства, като ипотеки се правят за по-големите апартаменти. Повтарям, 80%. Това потвърждава казаното от Dury, че в населението има много пари. Това го казвах и аз напоследък. Моля да бъде отчетено от понижителите. Знам, че бедният не може да повярва, че другите имат, ама нищо не може да се направи по въпроса. Обикновено това е следствие от потомствена бедност и трудно живелите във вечна оскъдица могат да влязат в кожата на нормалните хора. Призовавам да проявяваме разбиране към понижителите. Те наистина вярват във това, което пишат.
                        80% покупки със собствени средства в нов комплекс.
                        За живеене купуват жители от северните квартали, които искат да са по-близо до центъра, за себе си или за децата си. Има много купувачи от провинцията. Около 80% от покупките са със собствени средства, с ипотечен кредит се финансират по-големите жилища за собствено ползване, казва Костадинка Канурова.
                        80% ПРОЦЕНТА ПОКУПКИ СЪС СОБСТВЕНИ СРЕДСТВА В НОВ КОМПЛЕКС НА ЗЕЛЕНО!!!! НА ГОЛА ЛИВАДА!!!! ОСМИСЛЕТЕ ГО!!!!
                        Според мен пък е жалко, че се купуват масово точно такива имоти - нисък клас строителство, комбинирано с ужасна локация. Именно това доказва колко беден е българинът и как се хвърля на боклуците. Двустайка 70 квадрата с общи части. При цена 750 на квадрат - идват към 50к. Това ако са пари, значи аз съм мултимилионер. Такава сума може да спести всеки касиерин в Лидл. Никой заможен човек няма да тръгне да купува подобни боклуци.

                        Заблудените овце разпродават всичкото имот на дедите си на безцениица и харчат спестяванията на родителите си, за да купят така мечтания апартамент в София без да осъзнават, че дефакто подобен имот не струва нищо и си хвърлят трудно изкараните пари на вятъра. Същото важи в пълна сила за Вадите и Ливадите, макар и там вече при цени 1200 и нагоре да говорим за тотална лудост.

                        И за всичко това спомагат алчни брокерасти и банкери, които вместо да показват на хората как се инвестира на борсата или в бизнес, са готови на всичко само и само да всяват паника и да говорят глупости от порядъка на "имотът е най-добрата инвестиция".
                        Заветните 3% на тези паразити са кървави пари и рано или късно ще им се върне за всички лъжи и измами.
                        Last edited by ejonny2376; 24.09.2021, 19:52.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                          Да не пропуснем в примера - носил ти е 20 години някакъв наем - в началото $200, после $210 и така до днешно време. И то ако всичко това е вярно въобще Брокериците така и не се научихте да смятате, освен заветния 3%
                          Стига де, аз да не съм като теб ! Първоначално като четях ,че си даваш под наем част от къщата където живееш ти, семейството ти и децата ти не повярвах, чак когато видях обявите ми стана ясно ,че е истина и ми стана жал за вас. Пълен ужас !!!
                          С такова мислене не можеш да влезеш в обувките ми колкото и да искаш !!!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от rover Разгледай мнение
                            В онази статия за строителството зад Централна гара е написано, че 80% от покупките са със собствени средства, като ипотеки се правят за по-големите апартаменти. Повтарям, 80%. Това потвърждава казаното от Dury, че в населението има много пари. Това го казвах и аз напоследък. Моля да бъде отчетено от понижителите. Знам, че бедният не може да повярва, че другите имат, ама нищо не може да се направи по въпроса. Обикновено това е следствие от потомствена бедност и трудно живелите във вечна оскъдица могат да влязат в кожата на нормалните хора. Призовавам да проявяваме разбиране към понижителите. Те наистина вярват във това, което пишат.
                            80% покупки със собствени средства в нов комплекс.
                            За живеене купуват жители от северните квартали, които искат да са по-близо до центъра, за себе си или за децата си. Има много купувачи от провинцията. Около 80% от покупките са със собствени средства, с ипотечен кредит се финансират по-големите жилища за собствено ползване, казва Костадинка Канурова.
                            80% ПРОЦЕНТА ПОКУПКИ СЪС СОБСТВЕНИ СРЕДСТВА В НОВ КОМПЛЕКС НА ЗЕЛЕНО!!!! НА ГОЛА ЛИВАДА!!!! ОСМИСЛЕТЕ ГО!!!!
                            10-20% КАПАРО как ще го реализираш с кредит?
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • В онази статия за строителството зад Централна гара е написано, че 80% от покупките са със собствени средства, като ипотеки се правят за по-големите апартаменти. Повтарям, 80%. Това потвърждава казаното от Dury, че в населението има много пари. Това го казвах и аз напоследък. Моля да бъде отчетено от понижителите. Знам, че бедният не може да повярва, че другите имат, ама нищо не може да се направи по въпроса. Обикновено това е следствие от потомствена бедност и трудно живелите във вечна оскъдица могат да влязат в кожата на нормалните хора. Призовавам да проявяваме разбиране към понижителите. Те наистина вярват във това, което пишат.
                              80% покупки със собствени средства в нов комплекс.
                              За живеене купуват жители от северните квартали, които искат да са по-близо до центъра, за себе си или за децата си. Има много купувачи от провинцията. Около 80% от покупките са със собствени средства, с ипотечен кредит се финансират по-големите жилища за собствено ползване, казва Костадинка Канурова.
                              80% ПРОЦЕНТА ПОКУПКИ СЪС СОБСТВЕНИ СРЕДСТВА В НОВ КОМПЛЕКС НА ЗЕЛЕНО!!!! НА ГОЛА ЛИВАДА!!!! ОСМИСЛЕТЕ ГО!!!!
                              Партия была, есть и будет есть!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                                днес в русия, утре, сещайте се къде

                                https://www.investor.bg/po-sveta/453...-pazar-336216/
                                Заглавие за да не копирам цялата статия
                                Илън Мъск спечели $25 млрд. за ден

                                Днес Илън мъск, утре сещате се кой
                                ( Ratten).

                                Коментар

                                Working...
                                X