IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

    Ако са 103 по документ (старите актове) без мазето и тавана е ОК цената.
    Може би си струва да се види. Номчето къде е?
    Интересно или по-скоро е плашещо, че не публикуват снимки вътре в апартамента. Ако му се занимава на LipGallagher, може да ходи да го огледа. Все пак понякога е по-добре жилището да е за ремонт - така хем цената е по-ниска, хем и си го прави човек по свой вкус.
    Last edited by cecostef; 17.01.2022, 16:57.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от cecostef Разгледай мнение

      Този апартамент е с площ 103 кв. м. Намира се на 2 етаж и е за ремонт. Има го пуснат и в други обяви. Колегата ако иска може да звъни и на телефоните, които са публикувани.

      Цената е 180 000 евро.
      Ако са 103 по документ (старите актове) без мазето и тавана е ОК цената.
      Може би си струва да се види. Номчето къде е?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

        Не пише колко е квадрата. Ако са примерно 70-75 (толкова са компактните тристайни старо строителство), цената пак отива на 2500. За стар апартамент за тотален ремонт не е изобщо малко. Брокерите винаги представят нещата да изглеждат розови, а като отидеш на място се хващаш за главата.
        Този апартамент е с площ 103 кв. м. Намира се на 2 етаж и е за ремонт. Има го пуснат и в други обяви. Колегата ако иска може да звъни и на телефоните, които са публикувани.

        Цената е 180 000 евро.
        Тристаен апартамент на топ локация в центъра на гр. София, ул. Шандор Петьофи, 103 m², 180000 EUR от ЕРА

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

          С таксите и брокера става на 190к, с ремонта - поне 220к.

          За съжаление е този, който даде накуп.35-40 годишни наема, при положение че се предлага това:

          https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...n2q&f1=1&fe7=1
          Красиво е, но скъп наем.

          И има малко изгъзици (като дървото в едната спалня), които не ми харесват,

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

            Най-вероятно са се объркали. 90К€ е....за да се обадиш.
            С таксите и брокера става на 190к, с ремонта - поне 220к.

            За съжаление е този, който даде накуп.35-40 годишни наема, при положение че се предлага това:

            https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...n2q&f1=1&fe7=1

            Коментар


            • Първоначално изпратено от LipGallagher

              Писах на брокерастията, чакам отговор.
              Най-вероятно са се объркали. 90К€ е....за да се обадиш.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от LipGallagher

                И аз очаквам да е голяма греда за 180К евра. Иначе локацията е перфектна, блока на т.н. кафене Жълтото срещу градина Буката.
                Не пише колко е квадрата. Ако са примерно 70-75 (толкова са компактните тристайни старо строителство), цената пак отива на 2500. За стар апартамент за тотален ремонт не е изобщо малко. Брокерите винаги представят нещата да изглеждат розови, а като отидеш на място се хващаш за главата.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от cecostef Разгледай мнение

                  Пиши после какъв е резултатът от проверката. Този пуска обяви на ЕРА. Горе пише в левове, а отдолу, че цените са в евро и така са му всичките обяви. Дали няма да те литне, че този обект вече е капариран. На мен ще ми е интересно какво си научил.
                  180К евро не са малко пари, но въпреки това си мисля, че въпросния апартамент силно вероятно е преходен или двустаен преправен на тристаен. Ако беше читав тристаен с добро разпределение и поне 100квм без тавана и мазето за това място щяха да му търсят 250К. Не казвам, че бих ги дал и да ги имах , но пазарът в момента е такъв.

                  2015-та точно там гледах един преходен, но двустаен с компромис заради разпределението за около 70К беше не помня точно, но пак си беше сделка ... ама квото било било.

                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    окрупняването на недвижима собственост се случва СЛЕД сериозна криза, а не по време на силен бичи пазар и супер разхлабена лихвена политика. В периоди като настоящия стадото пасе и трупа вълна. Стригането е после
                    Привет,

                    то в момента не е изгодно да се купуват апарти, тъй като са скъпи и трудно се избиват от наеми. Ти сам си споменавал за демографията в БГ.

                    Същевременно има инфлация и не е хубаво да се къта на депозит - по-добре по някоя злата монетка и човек да си подмени гардероба, и каквото е за смяна вкъщи и на вилата (мебели и обзавеждане). Така мисля аз,

                    Днес ползвах такси в 2 посоки, и двата пъти броячът тръгна от 3.20, те обичат да правят номера (и ако не им кажа от къде да минем, обичат да разхождат клиентите), пускат апарата като са пред блока, хитри са, обаче в такъв случай аз не им давам бакшиш,

                    Поздрави

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от cecostef Разгледай мнение

                      Пиши после какъв е резултатът от проверката. Този пуска обяви на ЕРА. Горе пише в левове, а отдолу, че цените са в евро и така са му всичките обяви. Дали няма да те литне, че този обект вече е капариран. На мен ще ми е интересно какво си научил.
                      той щом до сега нищо не е научил...
                      най-много да си остави телефона да му звънят, за "подобни" обяви.
                      някои уроци малко по-трудно се учат.
                      Last edited by ratten; 17.01.2022, 13:58.
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
                        ...
                        Още една стъпка към окрупняване на недвижимата собственост накратко и повече наематели....
                        окрупняването на недвижима собственост се случва СЛЕД сериозна криза, а не по време на силен бичи пазар и супер разхлабена лихвена политика. В периоди като настоящия стадото пасе и трупа вълна. Стригането е после

                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от LipGallagher

                          Човек, гледам и не вярвам, дори вътре да са гледали прасета, 90к евро е невероятно евтино! Ще проверя. Предполагам, че грешно е задал валутата си и ще иска 180к eur.
                          Пиши после какъв е резултатът от проверката. Този пуска обяви на ЕРА. Горе пише в левове, а отдолу, че цените са в евро и така са му всичките обяви. Дали няма да те литне, че този обект вече е капариран. На мен ще ми е интересно какво си научил.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                            Мъка.....:-))))
                            мъката е голяма за сметка на това несподелена
                            и по-мъчно ще става.
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              Цената е в евро 180 000 евро
                              Мъка.....:-))))

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от LipGallagher

                                Човек, гледам и не вярвам, дори вътре да са гледали прасета, 90к евро е невероятно евтино! Ще проверя.
                                Цената е в евро 180 000 евро

                                Коментар

                                Working...
                                X