IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от cecostef Разгледай мнение

    Аз съм този, който днес за пореден път те освети, че си идУот. Какво стана с обявата, с която подхлъзна LipGallagher?
    И той мълчи като пръднал, големия компютърен спец.
    Ама ти си много т..п верно,ти не видя ли че съм написал 180 000 ...обявите са в лева,не в евро.Ако беше лева щях да го напиша.Никой не съм подхлъзнал,в някои обяви в тази група пишат о евровата стойност,но рядко.Личи си и ти колко си в час,сам се издаваш.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

      Един познат навремето си продаваше Ладата на един римлянин и се пазарят за цената

      Накрая нашия му вика добре ще ти я дам за тая цена обаче си свалям джантите и музиката

      А римлянина му вика

      Абе брато то една кола е джанти и музика ти като си ги вземеш аз какво купувам???

      Та така и тази тема тя е създадена за Кретена и Кавръков ако блокираш и Кретена то какво ще четеш?
      ми аз на кретени се наситих на мненията.
      по-добре да чета нещо друго.
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

        Един познат навремето си продаваше Ладата на един римлянин и се пазарят за цената

        Накрая нашия му вика добре ще ти я дам за тая цена обаче си свалям джантите и музиката

        А римлянина му вика

        Абе брато то една кола е джанти и музика ти като си ги вземеш аз какво купувам???

        Та така и тази тема тя е създадена за Кретена и Кавръков ако блокираш и Кретена то какво ще четеш?
        И аз това щях да му кажа,но се въздържах.
        Като ме блокира и реално ще изпадне от основния трафик и ще е сам .Зарежи го.Сам ще довтаса пак

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          наполеон е.
          един от тримата настанени за принудително лечение.

          смятам, че е тотална загубва на време и интелектуална обида към мозъчните ми клетки, да чета простотиите на накавръка.
          настанява се за постоянно в игнора.
          Един познат навремето си продаваше Ладата на един римлянин и се пазарят за цената

          Накрая нашия му вика добре ще ти я дам за тая цена обаче си свалям джантите и музиката

          А римлянина му вика

          Абе брато то една кола е джанти и музика ти като си ги вземеш аз какво купувам???

          Та така и тази тема тя е създадена за Кретена и Кавръков ако блокираш и Кретена то какво ще четеш?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            Ти кой беше ?
            Аз съм този, който днес за пореден път те освети, че си идУот. Какво стана с обявата, с която подхлъзна LipGallagher?
            И той мълчи като пръднал, големия компютърен спец.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              наполеон е.
              един от тримата настанени за принудително лечение.

              смятам, че е тотална загубва на време и интелектуална обида към мозъчните ми клетки, да чета простотиите на накавръка.
              настанява се за постоянно в игнора.
              Плъхчо,
              Какво да четеш друго ?
              Сам да си пишеш и сам да си отговаряш освен.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                еми европейска заплата и те взимат
                а и тия десетки стандартни шаблона все пак трябва да се използват, нали?
                Дори и шаблон да е ,важното е да има отзвук.Ако не си разбрал не съм само аз ,много хора ги заливат с такива писма,отделно в други мрежи като туитър.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                  Ти са Христо Ботев ли си или Гоце Делчев
                  наполеон е.
                  един от тримата настанени за принудително лечение.

                  смятам, че е тотална загубва на време и интелектуална обида към мозъчните ми клетки, да чета простотиите на накавръка.
                  настанява се за постоянно в игнора.
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от cecostef Разгледай мнение
                    Тази тема се превърна в сбирщина за идиоти, а един си е сложил короната ЦАР на идиотите и пише писма и разпраща директиви до всички финансови институции.
                    Ти кой беше ?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                      Аз му се чудя що занимава секретарките с глупости
                      еми европейска заплата и те взимат
                      а и тия десетки стандартни шаблона все пак трябва да се използват, нали?
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                        Фалити ще има,най простия пример.
                        Днеска даваха една магазинерка ,държи малък магазин за хр.стоки.
                        Жената казва ,работя по малко,заради тока затваря по рано,но не може да вдигне цените защото иначе ще затвори
                        Този ефект го има и при такситата,и навсякъде,падат оборотите ,също и при транспортния сектор,имаш високи цени,ако вдигнеш заради инфлацията,но от това не ти идват повече печалби,защото потреблението се свива.Това се наблюдава и в Щатите.
                        И след всичките тези сигнали ти не си даваш зор да продаваш?

                        А после като дойде срива ще ревеш тука ако беше продал какви невероятни възможности си изпуснал

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                          Ибиват комарджиите. На инвестиорите им се изплаща.Язък че работиш във финансовия сектор.
                          Боже колко мъка има по това счетоводство боже

                          Правилно си забелязал че "избиват" комарджите - ту к явно си добре запознат

                          На инвеститорите не им се плаща те си печелят парите

                          Плаща се на работниците

                          Егати а ти цел живот си си мислил че си инвеститор

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                            Фалити ще има,най простия пример.
                            Днеска даваха една магазинерка ,държи малък магазин за хр.стоки.
                            Жената казва ,работя по малко,заради тока затваря по рано,но не може да вдигне цените защото иначе ще затвори
                            Този ефект го има и при такситата,и навсякъде,падат оборотите ,също и при транспортния сектор,имаш високи цени,ако вдигнеш заради инфлацията,но от това не ти идват повече печалби,защото потреблението се свива.Това се наблюдава и в Щатите.
                            Март ще обявят фалит(негласно някои) ВСИЧКИ ОБЩИНИ - до една без НИКАКВИ изключения. София иска 170млн!?!?! А това е НАЙ-БОГАТАТА община. Поне милиард ще трябва да им покрият тока само. Нашите и те като фед се надяват на чудото на 1 април .....
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Тази тема се превърна в сбирщина за идиоти, а един си е сложил короната ЦАР на идиотите и пише писма и разпраща директиви до всички финансови институции.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                А дали има какво да направят?
                                Ако спрат раздаването или увеличат лихвите и директно ще утрепят хилавото дете.
                                1929 ни е в кърпа вързано и то в ПО-ЛОШ вариант. Сега се надяват да се случи някво чудо. Аз не виждам изход без поголовни фалити
                                Фалити ще има,най простия пример.
                                Днеска даваха една магазинерка ,държи малък магазин за хр.стоки.
                                Жената казва ,работя по малко,заради тока затваря по рано,но не може да вдигне цените защото иначе ще затвори
                                Този ефект го има и при такситата,и навсякъде,падат оборотите ,също и при транспортния сектор,имаш високи цени,ако вдигнеш заради инфлацията,но от това не ти идват повече печалби,защото потреблението се свива.Това се наблюдава и в Щатите.

                                Коментар

                                Working...
                                X