IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

    Март ще обявят фалит(негласно някои) ВСИЧКИ ОБЩИНИ - до една без НИКАКВИ изключения. София иска 170млн!?!?! А това е НАЙ-БОГАТАТА община. Поне милиард ще трябва да им покрият тока само. Нашите и те като фед се надяват на чудото на 1 април .....
    Да не стане като прогнозата ти от март 2020, че няма да има завършенх строеж. Всички са готови сгради вече с разрешение за ползване Сега ще видим и тази ти прогноза колко ще струва към 1 април. Само да не кажеш, че било ден на шегата

    Коментар


    • Първоначално изпратено от LipGallagher
      Забелязах как тук се говори за стотици хиляди евро все едно са вестници. Обаче в комбинация с Лидл викам нещо не е наред, тея хора са скъсани. И понеже ганювците тук измерват гъзарията в Блек Ангъс, искам да ги питам колко дават за храна, сметки и развлечения на месец? И колко им се покриват от "имотните инвестиции". Някой по-надолу беше писал, че прибирал 800-900 евра сборно от наеми,което сигурно е много, но не стига за изгъзени пържолки всяка вечер.
      Ако прекараш известно време наоколо, ще опознаеш по-добре антропологията на форума. Ще се изненадаш, колко различни са обитателите му. Има много богати хора, които ценят парите си и ги ползват изключително внимателно. В същото време има и такива, които харчат 1/3 от доходите си за кеф и удоволствия. Та не бива да се слагат всички под общ знаменател, макар да има определени общи черти между различните видове инвеститори - тези тук с тухлите и онези с хартишките и криптосите се различават съществено.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от LipGallagher

        Прочети какво пише назад в мненията, даже на теб го написах - никой не отговаря, големий инвестиционен спеце. И дишай дълбоко.
        Уж форум за инвестиции, регваш се и кво да видиш - една торба панелни таласъми де мажат филии с лютеница и чакат аванса си да закърпят месеца.

        Добре, че се намират няколко човека да кажат нещо смислено иначе тая тема е за кофата.
        По време на големия локдаун март 2020 година отидох в Кауфланд и бяха сложили едни скапани домати ,ама като казвам скапани до степен че стават само за прасетата и цени сложили ама те са за боклука и няма друго ,такова нещо не съм виждал никъде в развития свят,а може би и в недоотам развития .Така .
        Отстрани бяха сложили в тарелки едни вносни от Испания ,но на четворна цена .
        Тогава се ядосах и сложих тези скъпите в един плик и ги претеглих за нормални и си ги платих но на стандартна цена ,после даже ги изхвърлих защото бяха пластмасови може и човек да фраснеш с тях ,и така след тази случка веднага ме обвиниха че съм бил крадец на домати .Бил съм ги откраднал .Те величията са толкова над нещата че даже и пазарували само от проверени магазини .Една година по късно ,полека лека се оказа че всички са на промоциите в Лидл че даже и стековете от там си купуват дето не са кой знае какво ама като няма друго и това ще купуват .
        Това е реалността .Ядат пилешки кожички ,пещерска ракия и си правят пиците на блатове полуфабрикат .
        Това са нещата .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          Виж сега какво ще ти кажа всички световно известни личности са били малко откачени ,разбира се не се сравнявам с никой ,просто искам да кажа че човек не трябва да си поставя граници в общуването .
          Особено в глобалния свят в който живеем .
          Днеска можеш и на папата да пишеш,ако искаш,преди десетки и стотици години това е било немислимо
          Вери тру. Кип волкинг.

          Сама́нта Рид Смит (англ. Samantha Reed Smith; 29 июня 1972, Хоултон, США25 августа 1985, аэропорт Оберн-Льюистон, США) — американская школьница из штата Мэн, получившая всемирную известность во время холодной войны[⇨] благодаря переписке с Юрием Андроповым, только что ставшим генеральным секретарём ЦК КПСС.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

            Кавръче ти си предизвикателство за науката...А на две три ракии крътиш миФки
            Виж сега какво ще ти кажа всички световно известни личности са били малко откачени ,разбира се не се сравнявам с никой ,просто искам да кажа че човек не трябва да си поставя граници в общуването .
            Особено в глобалния свят в който живеем .
            Днеска можеш и на папата да пишеш,ако искаш,преди десетки и стотици години това е било немислимо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

              Като увеличат лихвата дълговете кой ще плаща?САЩ Франция Италия Германия са се набълбукали с огромни дългове...Не ви се вярва че в Германия ще има хиперинфлация?
              Те ще я увеличат до степен такава че да няма фалити на държави но ще предизвикат криза ,после ще излезнем в по -добра форма от нея

              Коментар


              • Кавръчето много хубави писма е написало, но те отговарят служебно и не могат да ни помогнат кой знае колко.

                Ние сме малка отворена икономика, а инфлацията и поскъпващата енергия са световно явление.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                  А дали има какво да направят?
                  Ако спрат раздаването или увеличат лихвите и директно ще утрепят хилавото дете.
                  1929 ни е в кърпа вързано и то в ПО-ЛОШ вариант. Сега се надяват да се случи някво чудо. Аз не виждам изход без поголовни фалити
                  Като увеличат лихвата дълговете кой ще плаща?САЩ Франция Италия Германия са се набълбукали с огромни дългове...Не ви се вярва че в Германия ще има хиперинфлация?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                    Най доброто и от двамата.
                    Кавръче ти си предизвикателство за науката...А на две три ракии крътиш миФки

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                      Март ще обявят фалит(негласно някои) ВСИЧКИ ОБЩИНИ - до една без НИКАКВИ изключения. София иска 170млн!?!?! А това е НАЙ-БОГАТАТА община. Поне милиард ще трябва да им покрият тока само. Нашите и те като фед се надяват на чудото на 1 април .....
                      Бота да знаеш от мен агресивните идиоти са велика сила непобедима...Фалита иде не само за общините почакай само да оправят цените на тока и парното..Иде мизерия иде безработица иде престъпност.....Държавата откъде ще намери пари да компенсира всички?Днеска погледнах цени на апартаменти в Плевен.....Потрес непродаваеми са на тия цени...Над Европа се спусна мрак.Отделно идиотията с ваксините и сертификатите....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                        И аз това щях да му кажа,но се въздържах.
                        Като ме блокира и реално ще изпадне от основния трафик и ще е сам .Зарежи го.Сам ще довтаса пак
                        Оня другия имотен гуру дето подлъга Кавръчето...Прочете няколко медии и хоп дофтаса тука с грешните си прогнози

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                          Каврък ти даже не можеш да се усетиш че си за мезе на половината форум

                          Той за никъде не се е забързал - Ти си този който дофтаса след като се беше направил на обиден
                          Айде Оставям ви да си пишете за пещерски ракии,и рецепти за пици с готови блатове

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            ми аз на кретени се наситих на мненията.
                            по-добре да чета нещо друго.
                            Прав си бием хикса в този момент и ще пиша след някой друг месец пак да видя пак кава е хавата

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              И аз това щях да му кажа,но се въздържах.
                              Като ме блокира и реално ще изпадне от основния трафик и ще е сам .Зарежи го.Сам ще довтаса пак
                              Каврък ти даже не можеш да се усетиш че си за мезе на половината форум

                              Той за никъде не се е забързал - Ти си този който дофтаса след като се беше направил на обиден

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                ми аз на кретени се наситих на мненията.
                                по-добре да чета нещо друго.
                                Няма какво.

                                Коментар

                                Working...
                                X