IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

    Добре е в такива времена да имаш покрив .... Вероятно повечето ще свикнем с по-малко , но нещата ще се балансират и поддържат, че гладът може да е опасен мотиватор....
    Иначе за първи път в живота си не съм сигурен какво бъдеще ни чака и на тази база какви решения да взема. Това е и една от причините да не съм купил нищо последната година.... несигурността....

    ПП Вчера под дъжда бях на село. Събрах 2 торби орехи и обрахме последните домати преди снега да дойде. Човек има нужда от малко.... поне ние сме така....
    Аз доматите ги обрах в петък и съм напълнил два хладилника и лятната кухня.Обрах и половината пипер другата половина кат спре дъжда...как ще ора двора не зная толкова дъжда се изсипа.Поне житцето никва...Дано запре тоя дъжд.Заеми нямам имам си достатъчно земя селски имот дърва пълно мазе апартаменти и гаражи в София и Плевен.Децата построиха и те съвсем малко им остава.Ако пипадне земица за паркоместа у София или гараж бих купил.Къщи и апартаменти не ми трябват повече.2022 съм я предвидил отдавна защото това ми е професията....ако четеш темата за тока...Тока е по интелигентна професия от програмирането и електрониката...Са ше го разберат много хора..Предупредих да купувате дръвца.Тая година зимата започна рано.Аз нямам спомен скоро толкова рано да съм пускал отопление...Като ми писне ще си сложа фотоволтаик с по новите инвертори за да мога винаги да произвеждам по малко отколкото потребявам...Са да му мислят тия с комуникациите и лаптопите...Айфон 14 ще е на дърва както и новите лаптопи ще са с огняр....Иначе каквото Бог е отредил смирено ще приема.
    Last edited by power grid; 11.10.2021, 16:21.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение

      ахахха , утре си пускам мазето под наем за 300 кинта да си живеят некви асоциални вътре, като гледам има търсене. Не се излагай ...
      тия пак с личните факти и преуспялости

      абе не можете ли да пишете по темата без да вкарвате
      ЛИЧНА и ВИНАГИ ПЕЧАЛИВША до зуко НОТКА

      това изобщо може да не е вярно
      или - ок
      вярно е точно толкова колкото :

      ахахахах, утре сина на един приятел
      влиза под наем в 2-стайка в Изток за 550 лева
      не се излагай

      Коментар


      • Първоначално изпратено от fsck Разгледай мнение

        Ко речи, ко?

        2 стаен в ЛОЗЕНЕЦ за 360 лева:

        https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=77ublg&f1=1

        Карпузица 400:

        https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=77ublg&f1=1

        Слатина 400:

        https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=77ublg&f1=1

        Мързи ме да ви развалям фалшивите опорки, но в Изток, Изгрев и Гето милев вече масово има по 700 лева тристайни. Пък ви е си лалайте как иде големио ЪП.
        ахахха , утре си пускам мазето под наем за 300 кинта да си живеят некви асоциални вътре, като гледам има търсене. Не се излагай ...
        Last edited by X_Y; 11.10.2021, 16:15.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение

          Мечти, 400 лв. в СФ няма наем, сложи по 2 и ще си точно.




          Не са мечти ,изобщо. Дори и под 400 има , от по закъснели собственици , с не толкова добри квартири.
          Като цяло, наблюдава се трайно понижение, още от началото на годината. Догодина масово в хубавите квартали ще бъдат до 600.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение
            Реалната цена на един имот се определя от наема му. В момента цените доста са изпреварили наемите и цената на НИ е завишена. Въпросът е дали наемите ще догонят цените за да станат цените реални, или цените ще спаднат за да догонят наемите и да станат реални
            мите,
            на това му се казва ''риторичен въпрос''
            хихихи
            Last edited by Yandox; 11.10.2021, 16:03.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

              Вече не растАт , ама тва откакто го пишеш те удариха 10% , а от предният профил 100% :-))))
              Тва дето си мислиш, че ще расте дългосрочно е сдало багажа... Може да има некви дребни прозорци за хазартни типове, ама мене не ме брига и не си струва нервите :-)
              Все една да Фалиш раковините...:-)
              ахахахахахахахаах
              ахахахахахахаахахахаха

              вече обърнахме пазара

              ВЕЧЕ не били растяли , ама расли били досега 10%
              че от това по голяма глупост има ли бре
              разбира се че за да започне да намалява нещо трябва първо да порасне

              лъжеш за някакви ''предни профили '' и то яко - защото ви свършиха опорките
              а и някой са напълно разкрити какви ''имотняци'' са на живо

              лъжеш и за 100 % РЪСТ
              ТАКЪВ НЯМА ИЗОБЩО

              ИМОТИТЕ ЕДВА ДОЛАЗИХА ДО ПРЕДИШНИТЕ СТОЙНОСТИ ОТ 2008
              това ако не можеш да сметнеш е преди ....13 години

              разбира се - 100% са пораснали , ако имаш предвид миналия век
              но тогава ,дори и Дури не е била регистрирана тук и дебат не е имало
              хихихихиххихи
              и като не те ''брига '' нещо , не взимай отношение - чети ако искаш
              или пропускай
              а раковини може да идеш да си набереш на морския бряг - чудно кой какво ще ти даде за тях
              докато за другото - сега ако едно апартче е 100
              за 50 ще го вземем тия където можем и знаем
              вие си ''берете раковини ''
              хихихихихихи

              Коментар


              • Реалната цена на един имот се определя от наема му. В момента цените доста са изпреварили наемите и цената на НИ е завишена. Въпросът е дали наемите ще догонят цените за да станат цените реални, или цените ще спаднат за да догонят наемите и да станат реални

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                  Тц, са некоя баба на 85 ако му е хазяин и не му е вдигала наема от 15 г. или е някъде извън СФ може. Няма такива наеми.
                  Ето ти и от мен

                  https://m.olx.bg/d/ad/ednostaen-apar...8-ID8rRjS.html

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение

                    Мечти, 400 лв. в СФ няма наем, сложи по 2 и ще си точно.
                    Ко речи, ко?

                    2 стаен в ЛОЗЕНЕЦ за 360 лева:

                    https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=77ublg&f1=1

                    Карпузица 400:

                    https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=77ublg&f1=1

                    Слатина 400:

                    https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=77ublg&f1=1

                    Мързи ме да ви развалям фалшивите опорки, но в Изток, Изгрев и Гето милев вече масово има по 700 лева тристайни. Пък ви е си лалайте как иде големио ЪП.
                    Last edited by fsck; 11.10.2021, 15:37.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

                      именно - цените си растЯХА
                      но вече не расТЯТ
                      хихихихих
                      и ще ПАДАТ и то ДЪЛГО време

                      и нищо не ти ФАЛА (баш па на теб) - пиша ти кое ще РАСТЕ
                      пък ти ако щеш - панелка си вземи - октомври 2021
                      хихихихиххи

                      и точно аз не ща да знам КАКВО ИМАШ ....молим те
                      както и на другите измишльотините
                      пак нещо си се объркал в '' говоренето''
                      ако не вярваш - виж - ти ни набутваш какво имаш

                      после ние сме билЕ искали
                      ма нещем бе нещем
                      Вече не растАт , ама тва откакто го пишеш те удариха 10% , а от предният профил 100% :-))))
                      Тва дето си мислиш, че ще расте дългосрочно е сдало багажа... Може да има некви дребни прозорци за хазартни типове, ама мене не ме брига и не си струва нервите :-)
                      Все една да Фалиш раковините...:-)

                      Коментар


                      • Тц, са некоя баба на 85 ако му е хазяин и не му е вдигала наема от 15 г. или е някъде извън СФ може. Няма такива наеми.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение

                          Мечти, 400 лв. в СФ няма наем, сложи по 2 и ще си точно.
                          Има, за старо строителство, понякога с козметичен ремонт.

                          Аз имам такива познати, от провинцията. Ползват стар двустаен апарт, мъжът е мебелист и го е пооправил за своя сметка. Въпреки че имат пари и могат да изплащат, не купуват, а плащат наем (300 или 400 лв, преди дори беше 200 лв).

                          И е много готин и разбран. Извиках го да ми монтира едни брави, не ми взе много и дойде бързо.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                            То цените какво да ги обсъждаме ?!
                            С обсъждане или не те си растат :-)))) То не му влияе...:-)
                            Превратностите в живота, които предстоят не са за мен, а за всички ни ....:-) Нали не мислиш, че некой може да остане сух под дъжда ?!
                            В такива времена теоретично твоите насоки са логични , но аз не харесвам това решение по повече от 1 причина. Най-малкото след като 2 пъти е било секвестирано в разстояние на 1 век в най-демократичната държава не ми го Фали.... То издържа по-малко и от панелка строена от трудоваци бре ! :-)))
                            Който го реши така здраве да му е....

                            ПП То жената не знае кво имам, та ти искаш да знаеш....молим те....:-)
                            именно - цените си растЯХА
                            но вече не расТЯТ
                            хихихихих
                            и ще ПАДАТ и то ДЪЛГО време

                            и нищо не ти ФАЛА (баш па на теб) - пиша ти кое ще РАСТЕ
                            пък ти ако щеш - панелка си вземи - октомври 2021
                            хихихихиххи

                            и точно аз не ща да знам КАКВО ИМАШ ....молим те
                            както и на другите измишльотините
                            пак нещо си се объркал в '' говоренето''
                            ако не вярваш - виж - ти ни набутваш какво имаш
                            Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
                            Предвид факта че си имам достатъчно имоти за семейни нужди може би ...
                            после ние сме билЕ искали
                            ма нещем бе нещем

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              +1

                              Отделно, има хора с хубави къщи или апарти в провинцията.

                              Защо да не плащат 400 лв наем в СФ и с останалите пари да си харчат (т.е. разликата между 1000 лв вноска по кредит и 400 лв наем), да пътуват в чужбина, да разполагат и когато се пенсионират, да си се приберат в родния край.

                              Поздрави
                              Мечти, 400 лв. в СФ няма наем, сложи по 2 и ще си точно.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

                                ахахахаахахахахаахахахах
                                ти баш няма да се извъртиш от стойка ''партер''

                                тук говорим за цените бре песимисченце
                                тук не обсъждаме личните бъдещи и евентуални
                                превратности в животя на някой си

                                предвид факта , че изобщо не знаем имаш ли жилище -
                                имот , че изобщо не знаем имаш ли ''свободен кеш ''
                                ( изобщо не те познаваме и не знаем кой си )
                                това за посоките и екстрите което съчиняваш
                                е с нулева стойност за и по темата

                                а за реалната посока на кеша (по принцип)
                                отдавна съм дал насока и посока
                                само ти трябват лист и химикалака
                                хихихихиххихихи
                                То цените какво да ги обсъждаме ?!
                                С обсъждане или не те си растат :-)))) То не им влияе...:-)
                                Превратностите в живота, които предстоят не са за мен, а за всички ни ....:-) Нали не мислиш, че некой може да остане сух под дъжда ?!
                                В такива времена теоретично твоите насоки са логични , но аз не харесвам това решение по повече от 1 причина. Най-малкото след като 2 пъти е било секвестирано в разстояние на 1 век в най-демократичната държава не ми го Фали.... То издържа по-малко и от панелка строена от трудоваци бре ! :-)))
                                Който го реши така здраве да му е....

                                ПП То жената не знае кво имам, та ти искаш да знаеш....молим те....:-)
                                Last edited by pesimist4o na kvadrat; 11.10.2021, 15:18.

                                Коментар

                                Working...
                                X