IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
    Ратко ако иска да ми прати ЕИК на фирмата дето строи като ида в Понеделника на работа да я проверим хубаво и да му кажа какво да очаква, ако иска де да види колко съм пич,разбира се конфиденциалността му е гарантирана,аз не съм Вълчо Мечков
    нема кво да ги проверяваш с 50лв капитал са и нова фирма
    препоръка е

    Коментар


    • Ратко ако иска да ми прати ЕИК на фирмата дето строи като ида в Понеделника на работа да я проверим хубаво и да му кажа какво да очаква, ако иска де да види колко съм пич,разбира се конфиденциалността му е гарантирана,аз не съм Вълчо Мечков

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

        Мечков, до оня ден вие тухло-спестителите разправяхте наляво-надясно смешката, че банките уж били благотворителни дружества и щели да ви дават вечно кредити без пари...
        Гащниците борят инфлацията с кредити само че инфлацията ги бори хем със по ниски доходи и приходи хем с по скъпи кредити и на финала банката прибира евтин актив а тоя със заемите плаща като поп на ЧСИ,на банката такси ,всичко е точно...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          работата на банките всъщност е да дават високи лихви на мързеливия, често откраднат кеш
          за да може вложителите да имат повече време за прогнози

          почват да се спрягат и други имена на банки и в понеделник
          ако няма неочаквана банкова ваканция, в петък ще четем новини

          песимисчо от четвъртъка обсажда апартамента на любимия таен инвеститор
          с 2 кутии от обуща, от които стърчат ластици и бандероли...
          Ратко дай да залагаме кога вълната и шока от вдигането на лихвите ще ударят България.
          Нещо си нервничък ми се струва,а ?
          Моя залог е до края на 2023 година ,може и есента още

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

            Пак се радваш на неща които ще ти навредят на плановете, освен ако не държиш кеша в буркани. кАжи ся за Франция, че ми станА интересно.
            АА рейтинг и над 3% чиста доходност това е ,Френските Алпи са си френски Алпи..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
              https://www.investor.bg/a/539-banki-...mments-listing

              Най големия фалит на банка от 2008 година е ФАКТ !
              Пак се радваш на неща които ще ти навредят на плановете, освен ако не държиш кеша в буркани. кАжи ся за Франция, че ми станА интересно.

              Коментар


              • https://www.investor.bg/a/539-banki-...mments-listing

                Най големия фалит на банка от 2008 година е ФАКТ !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

                  Да бе. Те чекат надуване на лихвите по депозитите. А кой ще плаща лихвите по тия депозити? Вижда се, че кредити не се търсят. Заформя се се МЯУ при кеша. Америка поведе хорото. Догодина и тук.

                  Аз мисля, че банките са благотворителни дружества и въпреки, че са претъккани с кеш, ще събират още и ще плащат по-високи лихви на депозантите без да има на кой да раздават кредити. Мдааа, баш така ще се случи.
                  Ама най-приятното в случая е че банките дори не изчакаха 5% понижение в имотите преди да дадат фира. И тва е в САЩ където са назобени със FHLB, discount window и други глезотии за стабилност. Пък нашите понижители чакали промоции от 40-50%. Хахахаха, още на десетия-петнайстия процент всички банки са пътници без изключения. А много преди това ще има и подстрижки.Тва за "гарантираните влогове" го видяхме колко струва с КТБ, няма да си дочакате парите.

                  До всички понижители, искам още днеска вдигате телефона и почвате по азбучен ред да се обаждате на всички брокери и ги молите да ви намерят я гараж, я дупка в земята, каквото и да е само по бързо да мине сделката и му дайте на брокера 2-3% отгоре че е спасил...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

                    Да бе. Те чекат надуване на лихвите по депозитите. А кой ще плаща лихвите по тия депозити? Вижда се, че кредити не се търсят. Заформя се се МЯУ при кеша. Америка поведе хорото. Догодина и тук.

                    Аз мисля, че банките са благотворителни дружества и въпреки, че са претъккани с кеш, ще събират още и ще плащат по-високи лихви на депозантите без да има на кой да раздават кредити. Мдааа, баш така ще се случи.
                    Мечков, до оня ден вие тухло-спестителите разправяхте наляво-надясно смешката, че банките уж били благотворителни дружества и щели да ви дават вечно кредити без пари...
                    ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

                      Да бе. Те чекат надуване на лихвите по депозитите. А кой ще плаща лихвите по тия депозити? Вижда се, че кредити не се търсят. Заформя се се МЯУ при кеша. Америка поведе хорото. Догодина и тук.

                      Аз мисля, че банките са благотворителни дружества и въпреки, че са претъккани с кеш, ще събират още и ще плащат по-високи лихви на депозантите без да има на кой да раздават кредити. Мдааа, баш така ще се случи.
                      работата на банките всъщност е да дават високи лихви на мързеливия, често откраднат кеш
                      за да може вложителите да имат повече време за прогнози

                      почват да се спрягат и други имена на банки и в понеделник
                      ако няма неочаквана банкова ваканция, в петък ще четем новини

                      песимисчо от четвъртъка обсажда апартамента на любимия таен инвеститор
                      с 2 кутии от обуща, от които стърчат ластици и бандероли...
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        голям...ама плосък, е казал народа
                        те и до сега някои квартиранти си мислят, че сме в огромен балон
                        а то какво се оказа, имотиту кретат след инфлацията
                        кеша е цар, спестителите са сиви кардинали, които ще управляват в сянка по квартири и децки стаи
                        Да бе. Те чекат надуване на лихвите по депозитите. А кой ще плаща лихвите по тия депозити? Вижда се, че кредити не се търсят. Заформя се се МЯУ при кеша. Америка поведе хорото. Догодина и тук.

                        Аз мисля, че банките са благотворителни дружества и въпреки, че са претъккани с кеш, ще събират още и ще плащат по-високи лихви на депозантите без да има на кой да раздават кредити. Мдааа, баш така ще се случи.
                        Last edited by ВълчоМечков; 11.03.2023, 10:26.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

                          На мен ситуацията много ми напомня 2003та-2004та, по всичко личи, че сме пред старт за надуване на балон при имотите.
                          голям...ама плосък, е казал народа
                          те и до сега някои квартиранти си мислят, че сме в огромен балон
                          а то какво се оказа, имотиту кретат след инфлацията
                          кеша е цар, спестителите са сиви кардинали, които ще управляват в сянка по квартири и децки стаи
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            еми следвай очакванията си, вземи и ще реализираш 50% горница ако ти се получи.
                            Разбира се, мен няма кой да ме спонсорира, така, че съм се научил сам да се оправям в живота.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

                              На мен ситуацията много ми напомня 2003та-2004та, по всичко личи, че сме пред старт за надуване на балон при имотите.
                              еми следвай очакванията си, вземи и ще реализираш 50% горница ако ти се получи.
                              Дай боже всекиму!
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                остави човека хубаво да загрее
                                най-много контузии стават като се напънеш незагрял

                                гледам от вчера цветните метали тръгнали нагоре
                                тия подплашени хартии трябва да се набият някъде на завет
                                а кое прави по голям заслон от туглите? акциите ли?
                                На мен ситуацията много ми напомня 2003та-2004та, по всичко личи, че сме пред старт за надуване на балон при имотите.

                                Коментар

                                Working...
                                X