IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • [QUOTE=mitko2848;n3807609]

    Е защо спираш да купуваш, като цените вървят нагоре? Къде е логиката? А и Станчева ти обещава 30% ръст само тази година- за 3 години ще имаш 90% капиталова[/QUOTE

    Защото нямам средства да купувам всяка година, че и по няколко пъти годишно.. Напоследък парите не идват така бързо и лесно както преди години, а и вече съм на възраст, повече не ми е необходимо.
    Партия была, есть и будет есть!

    Коментар


    • Т.е. к'во каза по-долу, че не разбрах...
      Ако си послушал само първия ник, щеше да си на пол-позишън в момента...

      Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

      Аз ако от писанията във форума взимах решения и слушах примерно Купата,тоест кара Кольо касапина, тоест арменския поп, тоест Станчева, тоест съдията, тоест дбд..... който предвижда 30% годишен ръст на имотите щях да ипотекирам всичко което имам+ да добавя всичкия наличен кеш и да купувам имоти

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

        От инвестора как ви намазаха ските не е истина



        да не се окаже че от инвестора
        са задържали статията и нещата
        до последно
        ахахахаахахахаахахаха

        спад и срив идва
        содом и гомор се задават
        продавай народе - друг шанс няма да има
        хихихихи

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

          стана тя каквато стана
          ахахахаахахах

          пързалката започна без и да разбереш.
          от три месеца има спад той си пише за ръст
          хихихиххих

          повишители -захлюпвачи сър
          От инвестора как ви намазаха ските не е истина


          В София цените на жилищата са нараснали с 11,9% на годишна база след повишението с 11,6% през първото тримесечие. Двуцифрен ръст е отчетен както при новите, така и при старите жилища в столицата от съответно 11,5% и 12,1%.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от rover Разгледай мнение
            За съжаление цените на имотите вървят нагоре. Преди два месеца купих последния си имот и вече няма да купувам. Жал ми е за хората, които никога няма да имат възможност да имат свой дом. Имам такива роднини и приятели. Ще имат тежък живот, без никаква сигурност. Това влияе на психиката. И тук в темата виждам неадекватни мнения, повлияни от липса на перспектива. Спомням си, един чакаше национализация, конфискации... Друг чака нереално ниски цени. Не им е лесно на някои хора.
            Е защо спираш да купуваш, като цените вървят нагоре? Къде е логиката? А и Станчева ти обещава 30% ръст само тази година- за 3 години ще имаш 90% капиталова

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

              Явно не можеш да четеш та пак да го постна



              И ко стана са ???
              стана тя каквато стана
              ахахахаахахах

              пързалката започна без и да разбереш.
              от три месеца има спад той си пише за ръст
              хихихиххих

              повишители -захлюпвачи сър

              Коментар


              • За съжаление цените на имотите вървят нагоре. Преди два месеца купих последния си имот и вече няма да купувам. Жал ми е за хората, които никога няма да имат възможност да имат свой дом. Имам такива роднини и приятели. Ще имат тежък живот, без никаква сигурност. Това влияе на психиката. И тук в темата виждам неадекватни мнения, повлияни от липса на перспектива. Спомням си, един чакаше национализация, конфискации... Друг чака нереално ниски цени. Не им е лесно на някои хора.
                Партия была, есть и будет есть!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                  Аз ако от писанията във форума взимах решения и слушах примерно Купата,тоест кара Кольо касапина, тоест арменския поп, тоест Станчева, тоест съдията, тоест дбд..... който предвижда 30% годишен ръст на имотите щях да ипотекирам всичко което имам+ да добавя всичкия наличен кеш и да купувам имоти


                  да бе
                  всички пишат - счупиха си пръстите да лъжат за ръст
                  до 2029 - а никой не купува и не се ръга с лакти
                  само си пишат - не купуват
                  дали имат нещо задно на ум
                  хихихихиххи
                  Last edited by X_Y; 23.09.2021, 19:43.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bearfox Разгледай мнение


                    Явно не можеш да четеш та пак да го постна

                    В София цените на жилищата са нараснали с 11,9% на годишна база след повишението с 11,6% през първото тримесечие. Двуцифрен ръст е отчетен както при новите, така и при старите жилища в столицата от съответно 11,5% и 12,1%.
                    И ко стана са ???

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                      Хахаха, като си купиш имот, тогава само можеш да разбереш защо тук си пишем за имотите
                      лека грешка имаш в поста
                      ти и банската инвеститорка пишете
                      за съсобствени имоти - цели нямате

                      дали пък да не си направите тема за
                      съсобственоста - тук май не се чувствате
                      равноправни
                      хихихихи

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
                        Само от форОма и статии ли следиш пазара...?!?


                        Аз ако от писанията във форума взимах решения и слушах примерно Купата,тоест кара Кольо касапина, тоест арменския поп, тоест Станчева, тоест съдията, тоест дбд..... който предвижда 30% годишен ръст на имотите щях да ипотекирам всичко което имам+ да добавя всичкия наличен кеш и да купувам имоти

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение
                          Я какво имаме тук Жилищните цени в София спадат за тримесечие за първи път от началото на пандемията

                          https://m.investor.bg/bylgariia/451/...miiata-336157/
                          И какво имаме бе Митенце ?????

                          В София цените на жилищата са нараснали с 11,9% на годишна база след повишението с 11,6% през първото тримесечие. Двуцифрен ръст е отчетен както при новите, така и при старите жилища в столицата от съответно 11,5% и 12,1%.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bearfox Разгледай мнение

                            Изобщо не се полезни за никого лъжите ти , представени за истина . И изобщо нищо не можеш да разясниш, пишеш твърдо неразбрано и завоалирано , сигурно това ти е професия .
                            Хахаха
                            Въпрос на капацитет и ПОЗИЦИЯ е да го осмислиш. Като липсват и двете поне 2039 е близо... само почекай :-))))

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                              Защото колегата се чуди как така цената се вдигала по обявата без да се продаде.
                              И понеже не може да си представи леко му разясних....
                              Гледам полезно е и за теб :-)
                              Изобщо не се полезни за никого лъжите ти , представени за истина . И изобщо нищо не можеш да разясниш, пишеш твърдо неразбрано и завоалирано , сигурно това ти е професия .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                                Не искам да кажа че сте неграмотни и че цените в София са доста нагоре

                                Коментар

                                Working...
                                X