IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Админа какъв ти е проблема ???

    С кой се заядох та ми триеш всеки пост ????

    Ще намина след некой друг месец да видя на Янко до къде са стигнали инвестициите

    Коментар


    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

      Ясно де, набил си се на върха и сега кимизарника ти е непродаваем Аз не случайно натъртвам тук, че цените от 2007а да недостижими още 14 години , няма и да ги видим без хиперинфлация в бъдеще
      Сградата му е много добра, строена е 2013-1014, акт 16 там накъде взе. Самият аз изпуснах от лакомия оферта там. Така че не говори глупости за периода на покупка, за цените също не си наясно. Наемател си бил у Софето по това време - 2007, ясно ми е в кво си живял, некоя гарсоНерка за 150 лв. Вие с Ботича ги напипвате - ти гарсониери под наем, той имоти за покупка - за чудо и приказ. ...па и ти де - оттогава си се развил правилно с покупката трепач в Солун.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

        Голяма глупост изтърси Крети. Даже и представа няма за цените 2007 и сега.
        бил е само на пазара за наеми, откъм страната на булката.
        затова го помни.
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          какви бяха цените 2007-ма?
          Голяма глупост изтърси Крети. Даже и представа няма за цените 2007 и сега.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
            За да сме коректни... 7 в България.


            Митето е уникален - Такава теория ми разви един ден че направо онемях

            Купува с ипотека и се надява цените на имотите да паднат с 5% за една година та да може следващата година да купи пак с ипотека ама на по ниска цена
            И така ако може дългосрочно та да купува все по евтино

            Ако не си гледал как се лови падащ нож седи гледай

            Коментар


            • Админа - Какво повикало такаво се обадило

              Неговият пост не е ли заяждане?

              Коментар


              • За да сме коректни... 7 в България.

                Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                И на къде отива пазара бе Мите ????????

                Имаш стабилен ръст от над 5 години с ясно изразен тренд нагоре - На къде отива според тебе???

                Само ти Мите купуваш с идеята че пазара ще падне останалите купуват с идеята че пазара ще се вдигне

                Тия дето не знаят на къде ще хване си държат парите в банките и ревът

                Коментар


                • К'ва загуба, бре ...?!? Знаеш ли, човека на колко е влязъл...?!?

                  Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                  Друго си е да се набиеш със сигурност на загуба хахахаха За старт 10-15% при покупката, после и повече.
                  Last edited by X_Y; 23.09.2021, 21:55.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    какви бяха цените 2007-ма?
                    Помни ги много добре цените 2007-ма 300лв наем за мизерна панелна гарсониера в Люлин
                    Last edited by ledosvetlenie; 23.09.2021, 22:11.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                      Ясно де, набил си се на върха и сега кимизарника ти е непродаваем Аз не случайно натъртвам тук, че цените от 2007а да недостижими още 14 години , няма и да ги видим без хиперинфлация в бъдеще
                      какви бяха цените 2007-ма?
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                        И на къде отива пазара бе Мите ????????

                        Имаш стабилен ръст от над 5 години с ясно изразен тренд нагоре - На къде отива според тебе???

                        Само ти Мите купуваш с идеята че пазара ще падне останалите купуват с идеята че пазара ще се вдигне

                        Тия дето не знаят на къде ще хване си държат парите в банките и ревът
                        Но ти наистина си брокер . По големи брокерски измишльотини и лакърдии , не съм слушал и в офисите на Явлена .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от rover Разгледай мнение
                          За съжаление цените на имотите вървят нагоре. Преди два месеца купих последния си имот и вече няма да купувам. Жал ми е за хората, които никога няма да имат възможност да имат свой дом. Имам такива роднини и приятели. Ще имат тежък живот, без никаква сигурност. Това влияе на психиката. И тук в темата виждам неадекватни мнения, повлияни от липса на перспектива. Спомням си, един чакаше национализация, конфискации... Друг чака нереално ниски цени. Не им е лесно на някои хора.
                          Друго си е да се набиеш със сигурност на загуба хахахаха За старт 10-15% при покупката, после и повече.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                            За теб няма защото не си в такава позиция :-)
                            Понеже си ''нов'' профил ще ти дам личен пример - имотите които имам докато съм жив няма да продам нищо, но ако продавах няма как да не го продам на пазарната цена . Например ако се опитвам от 2 години да го продам неуспешно и цената/пазарната/ се е качила с 20% то и аз ще покача моята искана цена с 20%...Нямам зор да продам и мога да чакам и 50 години докато се продаде :-))))
                            Ясно де, набил си се на върха и сега кимизарника ти е непродаваем Аз не случайно натъртвам тук, че цените от 2007а да недостижими още 14 години , няма и да ги видим без хиперинфлация в бъдеще

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

                              ахахаахахахахахах

                              Нищо не приемаме
                              защото така казано от теб - трябва да инвестирам когато ти си казал
                              а това просто е ИЗКЛЮЧЕНО

                              само като знам че от 5 месеца се дереш
                              за ПОКУПКА НА ИМОТ на върха на БИЧИ ПАЗАР -
                              не бих ти дал и 2лв да идеш да купиш кисело млЕко
                              камо ли да ми определяш
                              ВХОД И ИЗХОД във активи за които съм си себедостатъчен
                              ама много

                              и всъщност - какво касае това темата бе ледканче
                              да си говорим за ИМОТИ
                              който са на прага на СРИВАНЕТО
                              това поне е темата
                              Чакай сега нали преди малко каза да следим СИП и Злато в сравнение с имотите

                              Сега се отметаш - Хем даваш акъл на хората какво било по добре от имотите хем не искаш да заложиш на него

                              Тогава да приемем че продаде златото от вчера с 6600лв загуба и сложи парите в банка?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                                Не се прави на ударен .Човек който се колебае дали да купи в момента или малко по- късно го интересува ЕДИНСТВЕНО накъде отива пазара. Дори от началото на годината да сме имали имагинерният ръст на Станчева от 35% той вече е минало. И ако данните за последното отчетено тримесечие( в случая второто) показват дори лек спад спрямо предишното тримесечие поне аз бих изчакал да видя дали ще е временно явление или ще се окаже тенденция
                                И на къде отива пазара бе Мите ????????

                                Имаш стабилен ръст от над 5 години с ясно изразен тренд нагоре - На къде отива според тебе???

                                Само ти Мите купуваш с идеята че пазара ще падне останалите купуват с идеята че пазара ще се вдигне

                                Тия дето не знаят на къде ще хване си държат парите в банките и ревът

                                Коментар

                                Working...
                                X