IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

    така си е, не отричам
    е как ще отричаш като е истина
    хихихихи

    Коментар


    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

      Янко ма ти май само се заяждаш...И пак си объркал желаното с реалността....Ако те успокоява приеми че на жълтите павета собствениците ще се молят на всеки минувач да ги отърве от имотите за по 149 евро лвадратя а Левчо няма нищо и не е дори ветеринар а общ работник във ферматга.Само не знам как това ще ти помогне да купиш имот.
      Ясно е, че няма да му помогне, но поне може да му олекне, че ще дразни имащите. Не е лесно съществуването в 9м2 деЦка в съжителство с плюшения мечок.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

        Ветеринар, ветеринар, но притежава апартаменти. А ти ще си останеш в тая пуста деЦкаот 9м2 до края на живота ти. Стискай плюшения мечок и пиши по 100 мантри на ден за РЪСТ. Баце, бацееее, ного си прост
        хихихихихи
        така си е, не отричам

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

          Ветеринар, ветеринар, но НЕ притежава апартаменти. А ти ще си останеш в тая пуста каравана от 9м2 до края на живота ти. Стискай плюшения мечок и пиши по 100 мантри на ден за РЪСТ. Баце, бацееее, ного си прост
          хихихихихи
          Янко ма ти май само се заяждаш...И пак си объркал желаното с реалността....Ако те успокоява приеми че на жълтите павета собствениците ще се молят на всеки минувач да ги отърве от имотите за по 149 евро лвадратя а Левчо няма нищо и не е дори ветеринар а общ работник във ферматга.Само не знам как това ще ти помогне да купиш имот.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

            Не знам дали има смисъл и мога да го кажа по- просто, но хайде да опитам- на Гошо този заем не му трябва, с него си намалява данъчната основа на фирмата или компанията, а с лихва под инфлацията парите от заема са му съвсем безплатни.
            Това ясно ама нещо да кажеш за парите с които ще връща заема...Те са интересни....Щото ако Гошо нема да връща заема това е друга тема...А сетих се Гошо е взел заем оа мама и тати.Тия заеми наистина са изгодни

            Коментар


            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

              Митко явно финансово културни са онези които позволяват да им крадат парите.Е според това брой ме и мене финансово некултурен.Аз пари не влагам там където друг взема решенията...Затова моите пари се увеличават...Ти си дай парите на финансовите измамници аз никога.А примера ти е просто потресающ.Аз като финансово некултурен да питам Гошо като взе заема хвана ли го полицията щото в другия случай финансово културния Гошо ще си върне заема +лихвата с пари върху които са платени данъци....Митко плашиш ме....
              Не знам дали има смисъл и мога да го кажа по- просто, но хайде да опитам- на Гошо този заем не му трябва, с него си намалява данъчната основа на фирмата или компанията, а с лихва под инфлацията парите от заема са му съвсем безплатни.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

                Ветеринар, ветеринар, но притежава доста апартаменти. А ти ще си останеш в тая пуста деЦка от 9м2 до края на живота ти. Стискай плюшения мечок и пиши по 100 мантри на ден за спад. Баце, бацееее, ного си прост.
                Ветеринар, ветеринар, но НЕ притежава апартаменти. А ти ще си останеш в тая пуста каравана от 9м2 до края на живота ти. Стискай плюшения мечок и пиши по 100 мантри на ден за РЪСТ. Баце, бацееее, ного си прост
                хихихихихи

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                  Това ти писание показва, че не си
                  " финансово културен" тук Радев ако не се бъркам е счетоводител и може да ти каже някои "тънкости" за намаляване на данъчната основа легално, въпреки, че както писа си приключил с бизнеса и едва ли ще ти е от полза. Редкретена също ти даде пример за финансова култура.... Аз мога да ти дам още по- елементарен пример- ако Иван вземе 100 лева от заплата върху тях плаща данъци, осигуровки..... и реално му остават доста по малко от стоте лева. Ако Гошо вземе 100лв. като заем от банката на 3 процента лихва не плаща данък на тях и реално му остават повече от 100- те лева.
                  Митко явно финансово културни са онези които позволяват да им крадат парите.Е според това брой ме и мене финансово некултурен.Аз пари не влагам там където друг взема решенията...Затова моите пари се увеличават...Ти си дай парите на финансовите измамници аз никога.А примера ти е просто потресающ.Аз като финансово некултурен да питам Гошо като взе заема хвана ли го полицията щото в другия случай финансово културния Гошо ще си върне заема +лихвата с пари върху които са платени данъци....Митко плашиш ме....
                  Last edited by power grid; 28.09.2021, 15:12.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

                    ветеринар
                    с тясна специализация по преживен
                    род бозайници от разред Чифтокопитни
                    Ветеринар, ветеринар, но притежава доста апартаменти. А ти ще си останеш в тая пуста деЦка от 9м2 до края на живота ти. Стискай плюшения мечок и пиши по 100 мантри на ден за спад. Баце, бацееее, ного си прост.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от rover Разгледай мнение
                      Два пъти съм бил финансово културен, и то без да ползвам пари от банка. Първият път влязох в едно ООД. Бяхме трима, без да знам взели та го разширили до около 15 души. Търговия на едро, складове, транспорт. Окрадоха всичко, продадоха колите, нищо не остана. Втория път културно участвах в един австрийски фонд, там след няколко години парите си бяха все толкова, с 30-40 евро по-малко даже. Тези пари, които аз управлявах, се увеличаваха през всичките години.
                      Та толкова за финансовата култура. В чужди ръце нараства само едно нещо
                      Това ти писание показва, че не си
                      " финансово културен" тук Радев ако не се бъркам е счетоводител и може да ти каже някои "тънкости" за намаляване на данъчната основа легално, въпреки, че както писа си приключил с бизнеса и едва ли ще ти е от полза. Редкретена също ти даде пример за финансова култура.... Аз мога да ти дам още по- елементарен пример- ако Иван вземе 100 лева от заплата върху тях плаща данъци, осигуровки..... и реално му остават доста по малко от стоте лева. Ако Гошо вземе 100лв. като заем от банката на 3 процента лихва не плаща данък на тях и реално му остават повече от 100- те лева.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от rover
                        Тук не пишеше ли един лекар? С каква специалност беше?
                        ветеринар
                        с тясна специализация по преживен
                        род бозайници от разред Чифтокопитни

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от redcretin

                          Къде бе смешко, на баира в Долно Уйно Дедовия той.
                          Много е обременително да вземеш парите на балъците на 1-2% и да вадиш по 15% с тях годишно, няма що
                          Ти ако си вадил пари в годините, нямаше да търсиш заеми. Не е зле да си мериш думите поне спрямо мен, лоша дума не съм ти казвал.
                          Партия была, есть и будет есть!

                          Коментар


                          • Два пъти съм бил финансово културен, и то без да ползвам пари от банка. Първият път влязох в едно ООД. Бяхме трима, без да знам взели та го разширили до около 15 души. Търговия на едро, складове, транспорт. Окрадоха всичко, продадоха колите, нищо не остана. Втория път културно участвах в един австрийски фонд, там след няколко години парите си бяха все толкова, с 30-40 евро по-малко даже. Тези пари, които аз управлявах, се увеличаваха през всичките години.
                            Та толкова за финансовата култура. В чужди ръце нараства само едно нещо
                            Партия была, есть и будет есть!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                              Кога това?Още чакам прогнозата ти ама я няма коеъо показва че сам не си вярваш.Наблегни на прогнозите не на заяжданията...
                              че ти чЕкаш нещо -
                              означава ли че аз трЕбва да се чувствам задължен
                              да ти го дам

                              наблегни на това , помисли сам
                              и тогава пак ме питай същото

                              при това прогнозата МИ съм я дал поне двадесет-тридесет пъти
                              назад

                              мислиш ли че заради пешо , требе да я напишем 41-ви път

                              не се заяждам , отговарям на това което ме питаш

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                                Не знам какво е това дето наричаш финансова килтура но според мен който я има дори не минава по улица на която има банка камо ли да влиза в нея.Нека не бъекаме финансовата култура с алчността
                                Напротив, заема ти е пари без данък, признати разходи за фирмата.......

                                Коментар

                                Working...
                                X