IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

    При 35-40% дискаунт ще го взема без да го мисля много.
    Иначе държавните чиновници са едни от основните купувачи на имоти (не говоря за тези с рушветите, а за тези, които са само на заплата, но добра)!
    Е колко са тия държавни чиновници с високи заплати?За ноември 2022г средната брутна заплата в бюджетната сфера е била 1873 лв,което чисто е 1453 лв.Като се има предвид, че в бюджетната сфера няма как да се дават неотчетени пари като в частният сектор.
    Last edited by mirodes; 09.03.2023, 22:12.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

      Цените не се виждат.
      Цени само по телефона (около 1800 евро/кв), но веднага ти подсказват, че може сериозен пазарлък

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        под околовръстното ли
        ми бива ги тия държавни служители, дето оглеждат 150 квадратя
        При 35-40% дискаунт ще го взема без да го мисля много.
        Иначе държавните чиновници са едни от основните купувачи на имоти (не говоря за тези с рушветите, а за тези, които са само на заплата, но добра)!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

          Срещу резиденция Бояна, пред акт 16, цена към 1800евро квадрата, но апартаментите са огромни. Към 270к евро излиза 3 ст. апартамент, който реално по новото е 4 ст. (кухнята е отделно)
          под околовръстното ли
          ми бива ги тия държавни служители, дето оглеждат 150 квадратя
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

            Колега, ей тези ги следя отдавна и нямат промяна в продажбите (може да не актуализират сайта).... Допадат ми, като локация и разпределение, но са ми малко скъпички. При разговор с мацката, която ги продава ми обеща добра отстъпка... Ще чакам да поскъпне кредита и тогава може да ги разгледам и на място.

            https://svetaannaresidence.com/apartments-table/
            Цените не се виждат.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              тия са изключение
              питай песимисчо за любимия инвеститор, дали му седат така апартаментите по обяви
              Да, да , пълно е с такива с 0 продажби последните месеци.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                Не ще да чакаш дълго, започва се от тази година! Плодовита ще е, в САЩ започват с бруленето!
                Започват с бруленето на тиквите дето си мислят ,че май е септември !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  не виждам цени
                  къде е строежа
                  Срещу резиденция Бояна, пред акт 16, цена към 1800евро квадрата, но апартаментите са огромни. Към 270к евро излиза 3 ст. апартамент, който реално по новото е 4 ст. (кухнята е отделно)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                    Колега, ей тези ги следя отдавна и нямат промяна в продажбите (може да не актуализират сайта).... Допадат ми, като локация и разпределение, но са ми малко скъпички. При разговор с мацката, която ги продава ми обеща добра отстъпка... Ще чакам да поскъпне кредита и тогава може да ги разгледам и на място.

                    https://svetaannaresidence.com/apartments-table/
                    не виждам цени
                    къде е строежа
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      аз нямам нищо против догодина, до друга пак да мога да бера имотиту с големата кошница,
                      като далечната 2015-та.
                      но май ще се чака, някъде докъм 2039
                      и тогава ще ги купувам от пенцията
                      Не ще да чакаш дълго, започва се от тази година! Плодовита ще е, в САЩ започват с бруленето!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        тия са изключение
                        питай песимисчо за любимия инвеститор, дали му седат така апартаментите по обяви
                        Колега, ей тези ги следя отдавна и нямат промяна в продажбите (може да не актуализират сайта).... Допадат ми, като локация и разпределение, но са ми малко скъпички. При разговор с мацката, която ги продава ми обеща добра отстъпка... Ще чакам да поскъпне кредита и тогава може да ги разгледам и на място.

                        https://svetaannaresidence.com/apartments-table/

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          не знам кой процес обръщат, но ако няма шанс за реализация с добра печалба
                          няма да има ни предлагане ни увеличение на предлагането
                          Като намалеят производствените разходи, печалбата сама по себе си става по-добра (при равни други условия) и се стимулира предлагането.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Специалист по всичко Разгледай мнение

                            По-ниските производствени разходи обръщат процеса и отново се увеличава предлагането. А цената не е константа.
                            не знам кой процес обръщат, но ако няма шанс за реализация с добра печалба
                            няма да има ни предлагане ни увеличение на предлагането
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              някой казал ли е, че като са с по-ниски разходи ще делят разликата с купувача
                              По-ниските производствени разходи обръщат процеса и отново се увеличава предлагането. А цената не е константа.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Специалист по всичко Разгледай мнение

                                Много на ангро описваш сложни процеси. Изчезването на стоката означава свиване на предлагането/строителството. Само че това свиване в следващия момент води до по-ниски строителни разходи, няма да обяснявам защо.
                                някой казал ли е, че като са с по-ниски разходи ще делят разликата с купувача
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X