IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev

    Бетерчо с половин койн скоро цел Люлин ще купи, къв му е проблема.
    Проблемът му е, че лъже, като дърт ром. Хайде от "препълнените" строителни складове да ми намери автоматична лопата-копачка за компресор. Плащам я му я веднага, ако не намери, да ми я плати той в троен размер, нали е баровец /у форумното пространство/ обаче....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

      в Истанбул се оглеждаше с друг кеш, но както и да е - според мен точно на него не му е необходима разправия на три морета.
      В Атина добре е купил в некво гето пълно с кафяви. Но не трябваше да продава, даже и в гетото. Сега трябваше.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

        Ха, абе ти САМ си споделял, че си бил наемател в Люлин!!!!! Даже си се оплаквал от влага в мазетата!! Не сънувам, ако си си изтрил постовете, не ти прави чест, но всички помнят!!!!
        Къде съм казвал, че съм бил под наем.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

          Ботича сподели не веднъж че е продал в Атина. Търсеше в Истанбул по 200€ квадрата. Или ги е продал или изобщо не ги е купувал.
          Когато аз купувах навсякъдд беше печалба. Даже що не купих два в Обеля със спекулативна цел. Днес щях да ги лъзна без да ми мигне окото.
          в Истанбул се оглеждаше с друг кеш, но както и да е - според мен точно на него не му е необходима разправия на три морета.
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

            Ботича , няма см. да го коментираме, ама тук има потребители, които бодро си въобразяват, че без да се жертваш и напъваш, а и да се лишаваш от някои удобства с години, както примерно ти, им се полага минимум апарт в София, както ведро ги убеждава бетера, че от наемателче в Люлин, изведнъж е излязъл от виртуалната каляска и се е превърнал в принц. Правилно BONI, го подозира, че е продал апарт в "Чайка", което той усилено отрича, ама за хектарите ЗЗ на цялата пряка и съребрена линия из добричките землища, не съм сигурен....

            ПП Подобен фантастичен герой "Дебнем на замаушка", ни забавляваше дълги години, после тутакси отиде в небитието.
            Много пъти съм казвал, Лордиевич - сух гъз риба не яде.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

              Къде съм казал, че съм бил наемател? Отделно къде съм казал, че съм продал апарт, че и земи? Някви доказателства или ей така си ги измисляте с лъжеца бони?
              Ха, абе ти САМ си споделял, че си бил наемател в Люлин!!!!! Даже си се оплаквал от влага в мазетата!! Не сънувам, ако си си изтрил постовете, не ти прави чест, но всички помнят!!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                бота не съм разбрал да е продавал в Атина - мисля, че ги държи двата апартамента.

                тази му покупка го вади 20 дължини пред масата повишители тук, а иначе има моменти, когато като купиш все си на печалба ( когато купи в докторската беше такъв момент 2014-2015-та) след това пак имаше един период с дорби нива, но не беше 'уау'

                по-важно е да се гледат тенденциите ( демография и/или интерес от чужденци с пари) в момента в големите ни градове пари правят строителите и мебелистите... за купувачите е рано да се каже.
                Ботича сподели не веднъж че е продал в Атина. Търсеше в Истанбул по 200€ квадрата. Или ги е продал или изобщо не ги е купувал.
                Когато аз купувах навсякъдд беше печалба. Даже що не купих два в Обеля със спекулативна цел. Днес щях да ги лъзна без да ми мигне окото.
                Last edited by bulgarian lev; 21.05.2023, 23:00.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                  Ботича , няма см. да го коментираме, ама тук има потребители, които бодро си въобразяват, че без да се жертваш и напъваш, а и да се лишаваш от някои удобства с години, както примерно ти, им се полага минимум апарт в София, както ведро ги убеждава бетера, че от наемателче в Люлин, изведнъж е излязъл от виртуалната каляска и се е превърнал в принц. Правилно BONI, го подозира, че е продал апарт в "Чайка", което той усилено отрича, ама за хектарите ЗЗ на цялата пряка и съребрена линия из добричките землища, не съм сигурен....
                  Къде съм казал, че съм бил наемател? Отделно къде съм казал, че съм продал апарт, че и земи? Някви доказателства или ей така си ги измисляте с лъжеца бони?

                  П.С какво толкова те вълнува, кой кво имал (или нямал)? Отделно какво ни интересува ти какво имаш? Смешно е!
                  Last edited by better; 21.05.2023, 23:02.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                    Ботича даже и в Атина не трябваше да продава. Щото за парите сега едва ли може и къща вечно на акт 14 в неговото село да купи.
                    Тука има големи стратези. Помагат обаче. Правиш точно обратното и всичко е точ.
                    бота не съм разбрал да е продавал в Атина - мисля, че ги държи двата апартамента.

                    тази му покупка го вади 20 дължини пред масата повишители тук, а иначе има моменти, когато като купиш все си на печалба ( когато купи в докторската беше такъв момент 2014-2015-та) след това пак имаше един период с дорби нива, но не беше 'уау'

                    по-важно е да се гледат тенденциите ( демография и/или интерес от чужденци с пари) в момента в големите ни градове пари правят строителите и мебелистите... за купувачите е рано да се каже.
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      Ботича даже и в Атина не трябваше да продава. Щото за парите сега едва ли може и къща вечно на акт 14 в неговото село да купи.
                      Тука има големи стратези. Помагат обаче. Правиш точно обратното и всичко е точ.
                      Ботича , няма см. да го коментираме, ама тук има потребители, които бодро си въобразяват, че без да се жертваш и напъваш, а и да се лишаваш от някои удобства с години, както примерно ти, им се полага минимум апарт в София, както ведро ги убеждава бетера, че от наемателче в Люлин, изведнъж е излязъл от виртуалната каляска и се е превърнал в принц. Правилно BONI, го подозира, че е продал апарт в "Чайка", което той усилено отрича, ама за хектарите ЗЗ на цялата пряка и съребрена линия из добричките землища, не съм сигурен....

                      ПП Подобен фантастичен герой "Дебнем на замаушка", ни забавляваше дълги години, после тутакси отиде в небитието.
                      Last edited by Bailor; 21.05.2023, 22:59.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                        Да, то вече не прилича и на реална мечта.
                        Тези, обаче, които бодро ги поощряват, че иде срива още от есента на миналата година? А, изчезналите никове, като пръдня из гащи, дето още като купих в Бургас, си въобразяваха, че дразнят някого, къде са, къде изчезнаха???. А, онзи корифей, дето продал преди година и половина и тропаше с немощно краче, че ей сега веднага започва спада след неговата продажба. А, шамана Бота156, за който пазарът бил голям дирижабъл още преди цели ШЕСТ години от неговата продажба? А, той се кълне, че е измислил математиката? Леле, колко несретника споменах, всички жертви на цените на вечните недвижимости....
                        Ботича даже и в Атина не трябваше да продава. Щото за парите сега едва ли може и къща вечно на акт 14 в неговото село да купи.
                        Тука има големи стратези. Помагат обаче. Правиш точно обратното и всичко е точ.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                          То не е и мечта вече. Непостижими прагове за тези които кесиха 10 години да чакат 290, после 590€.
                          Да, то вече не прилича и на реална мечта.
                          Тези, обаче, които бодро ги поощряват, че иде срива още от есента на миналата година? А, изчезналите никове, като пръдня из гащи, дето още като купих в Бургас, си въобразяваха, че дразнят някого, къде са, къде изчезнаха???. А, онзи корифей, дето продал преди година и половина и тропаше с немощно краче, че ей сега веднага започва спада след неговата продажба. А, шамана Бота156, за който пазарът бил голям дирижабъл още преди цели ШЕСТ години от неговата продажба? А, той се кълне, че е измислил математиката? Леле, колко несретника споменах, всички жертви на цените на вечните недвижимости....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                            ЗАЩО СА ИЗНЕРВЕНИ ПОНИЖИТЕЛИТЕ ДО КРАЕН ПРЕДЕЛ?

                            Средната цена на двустаен апартамент в София тръгва от 180 000 евро и стига до 230 000 евро, като в нея влиза и паркомясто.
                            Това показват данните на „Колиърс“ за първите три месеца на тази година.
                            За тристаен цената стига до 300 000 евро, а за къща в затворен комплекс купувачите трябва да дадат от 320 000 евро до 450 000 евро. Над 1 милион лева пък ще платят тези, които искат да си купят самостоятелна къща, показват още данните.

                            https://www.pariteni.bg/novini/imoti...-sofiia-245957



                            Колиърс-креватни брокери
                            То не е и мечта вече. Непостижими прагове за тези които кесиха 10 години да чакат 290, после 590€.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • ЗАЩО СА ИЗНЕРВЕНИ ПОНИЖИТЕЛИТЕ ДО КРАЕН ПРЕДЕЛ?

                              Средната цена на двустаен апартамент в София тръгва от 180 000 евро и стига до 230 000 евро, като в нея влиза и паркомясто.
                              Това показват данните на „Колиърс“ за първите три месеца на тази година.
                              За тристаен цената стига до 300 000 евро, а за къща в затворен комплекс купувачите трябва да дадат от 320 000 евро до 450 000 евро. Над 1 милион лева пък ще платят тези, които искат да си купят самостоятелна къща, показват още данните.

                              https://www.pariteni.bg/novini/imoti...-sofiia-245957



                              Колиърс-креватни брокери
                              Last edited by Bailor; 21.05.2023, 21:49.

                              Коментар


                              • Номче, брат, пиши ми на мен къде купи и кво ще правим с тез ремонти и обзавеждания, че и аз лятото или есента ще довършвам. Ми и имот имам да купувам, ще ми дойде яко горе.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X