IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • анди, защо триеш, като ние тук водим разговор.
    айде стегни се малко.
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

      Баща ми е бил вербуван. Предложение, което е нямало как да откаже, нали се сещаш...Бил е и затворник.
      Аз съм може би най-върлият антикомунист в целия Вазов. Каквото е получил баща ми - получил, няма как да върна времето. От комунистите поддържам контакти с някои, чисто служебно. С бай Станиш бях голям приятел, признавам. Лека му пръст. Даже помня как след едно мое връщане от Германия си говорехме за съвременни икономически теории. Макар и на 80 му сечеше пипето. Ходехме да пием кафе в лобито на Шератон. Там той влизаше и излизаше като бог.
      За бай Стамен Тракториста ли говориш. Лека му пръст!
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten

        а татко ти получи ведомствен в ив. вазов.
        какъв обрат
        а после аз се чудя, защо искате да ми дигате данъците.
        Баща ми е бил вербуван. Предложение, което е нямало как да откаже, нали се сещаш...Бил е и затворник.
        Аз съм може би най-върлият антикомунист в целия Вазов. Каквото е получил баща ми - получил, няма как да върна времето. От комунистите поддържам контакти с някои, чисто служебно. С бай Станиш бях голям приятел, признавам. Лека му пръст. Даже помня как след едно мое връщане от Германия си говорехме за съвременни икономически теории. Макар и на 80 му сечеше пипето. Ходехме да пием кафе в лобито на Шератон. Там той влизаше и излизаше като бог.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
          джонка, що не продадеш на съдията дред една от вашите къщи, подарени от ком партията.
          Този съдия не е Дред. Този е от онези : Съдияяятааа, съдияяятааа, съдията п.....с .


          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
            джонка, що не продадеш на съдията дред една от вашите къщи, подарени от ком партията.
            Къщите са строени от дядовците ми. Самите те пък са били репресирани да влезят в ТКЗСто.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

              Ми да, благодаря, ще пратя един мой човек от Троян да види и да ми покаже на място. Къде е това точно, панорамата е чудна. Черен път голяма работа. Даже няма да ремонтирам сериозно къщата, имам място и за кравана. Просто ще ходя да разпускам ей така в дивото. Само ограда ще сложа да не ме изядат мечките.
              Мапсът стига дотук, оттам продължаваш нагоре, има няколко стари махали, които са слабо населени: Самото място кое е, нямам идея. Но е в тоя район. Близо до центъра, над манастира.

              https://www.google.com/maps/@42.8433...6!9m2!1b1!2i47


              Погледни и това:

              https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...mo1&f1=1&fe7=1

              Село Табашка, имаш и нелош асфалт дотам. Гледките са брутални, от малко по-друга перспектива, цялото било от Триглав до Купените.

              А за баба Меца си прав - имаме посещения, доста чести. Представи си дърво-млада синя слива с диаметър на ствола над 20см - прекършено като сламка. За каква сила иде реч. Под нея - все едно валяк е минавал.
              Last edited by ejonny2376; 04.10.2021, 20:47.

              Коментар


              • джонка, що не продадеш на съдията дред една от вашите къщи, подарени от ком партията.
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                  Бе и това може, нищо че е малко над 20К лева, но на Джони офертата е страхотна панорама.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                    Някой ще ми каже ли що описват имотите. Даже на село описват бараките,а уж преброяване на населението?
                    Не знам, Ботич, нали се води статистика, винаги са го правили. Това ли ти е първото преброяване. Споко, не им вярвам, едва 50% са се преброили.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                      Това е извън бюджета му. Ще трябва и той да чака големото МЯУ, както казва един бански инвеститор в кофтори.

                      Хубавите парцели в регулация,с ток и вода и до път, пък и с гледка вървят по 30лв. и нагоре. Не го знам за 20к лева каква къща иска да купи.
                      В Терзийзко например, в Патрешко, някъде все има.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                        Захлупвай.

                        https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...7zd&f1=1&fe7=1

                        За 20к - толкова. Като гледам, за този бюджет нямаш особен избор.
                        Изцяло естествени материали обаче. И покрив - плоча, чупена на ръка и мъкната с биволски коли от околните баири, където има находища (на вр. Острец например). А да се домъкне до място, достъпно за колата - на гръб.Така са строили прадядовците ни навремето. Вече няма майстор, който може да ти нареди подобно нещо.
                        Ми да, благодаря, ще пратя един мой човек от Троян да види и да ми покаже на място. Къде е това точно, панорамата е чудна. Черен път голяма работа. Даже няма да ремонтирам сериозно къщата, имам място и за кравана. Просто ще ходя да разпускам ей така в дивото. Само ограда ще сложа да не ме изядат мечките.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                          Това е извън бюджета му. Ще трябва и той да чака големото МЯУ, както казва един бански инвеститор в кофтори.

                          Хубавите парцели в регулация,с ток и вода и до път, пък и с гледка вървят по 30лв. и нагоре. Не го знам за 20к лева каква къща иска да купи.
                          Last edited by ejonny2376; 04.10.2021, 19:24.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                            Захлупвай.

                            https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...7zd&f1=1&fe7=1

                            За 20к - толкова. Като гледам, за този бюджет нямаш особен избор.
                            Изцяло естествени материали обаче. И покрив - плоча, чупена на ръка и мъкната с биволски коли. Така са строили прадядовците ни навремето. Вече няма майстор, който може да ти нареди подобно нещо.
                            предложи му поне нещо дето не е за бутане.
                            Продава КЪЩА в област Ловеч, гр. Априлци - 120 кв.м / 12000 EUR :: imot.bg Обява
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                              Не, ще дирим само на акт 14 като на Ботича - и под наем без данъци. Той е измислил тая формула.
                              Някой ще ми каже ли що описват имотите. Даже на село описват бараките,а уж преброяване на населението?
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                                Ако не успея да купя апартамент ще купя къще, но имам макс таргет за Балкана - не повече от 20К лева.
                                Захлупвай.

                                https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...7zd&f1=1&fe7=1

                                За 20к - толкова. Като гледам, за този бюджет нямаш особен избор.
                                Изцяло естествени материали обаче. И покрив - плоча, чупена на ръка и мъкната с биволски коли от околните баири, където има находища (на вр. Острец например). А да се домъкне до място, достъпно за колата - на гръб.Така са строили прадядовците ни навремето. Вече няма майстор, който може да ти нареди подобно нещо.
                                Last edited by ejonny2376; 04.10.2021, 19:17.

                                Коментар

                                Working...
                                X