IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

    Престижен според брокери и строители, за да продават по-скъпо. Но реално качеството на живот там е сходно с това в Хладилника и Вадите. Безразборно строителство на места, които са били с друго предназначение и цялата планировка на града е тотално компроментирана.
    Ловният парк е една гора, задръстена с всякакви боклуци и изобщо не става според мен.

    Района съм го обикалял и пеша, и с автомобил, за да придобия представа за това, как бих се чувствал на това място. Оглеждах имоти в двата Диаманта на Артекс, както в други нови сгради наоколо. Заключението ми е, че абсолютно не става. Комбинация от лъскави нови сгради, стари ЕПК, разни рушащи са бараки и складове и всичко това без никакъв ред и посока.
    И не говоря за Дианабад - там така или иначе не гледам имоти. Говоря за самия квартал Изгрев.
    То и в Лозенец и покрай Южния парк е същото престиж за баламурници....

    Коментар


    • https://www.investor.bg/po-sveta/453...-pazar-339014/

      Моделите на хиперрастеж работят за някои неща, но както изглежда, не и при жилищата..............

      Коментар


      • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

        Жонка, ти си се разбил от огледи.
        Май въобще не си цениш времето, освен ако това не ти е хоби

        ПС: Пределно ясно е, че няма да купиш нищо.
        джонката е зле прикрит брокер.
        то няма апартамент на който джони да не познава собственика, домоуправитела, изложението, квадратурата, състоянието, разпределението и всичко останало.
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

          Това не е пределно ясно, а твое предположение (грешно, разбира се).

          А другото го има черно на бяло - пишеш от години тук (основно мрънкане и фантасмагории), знаеш всички обяви наизуст, изтъркал си 10 чифта обувки по огледи и резултата е ясен
          Ама па с колко домоуправители са се запознали и ..али

          Коментар


          • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

            Това не е пределно ясно, а твое предположение (грешно, разбира се).

            А другото го има черно на бяло - пишеш от години тук (основно мрънкане и фантасмагории), знаеш всички обяви наизуст, изтъркал си 10 чифта обувки по огледи и резултата е ясен
            Ясен е, не купува боклуци И после не живее в каравана до тях, като теб

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

              Пределно ясно е, че си брокерче с 10ина ника в този форум и че ми е през оная работа какво ти е мнението за мен.
              Това не е пределно ясно, а твое предположение (грешно, разбира се).

              А другото го има черно на бяло - пишеш от години тук (основно мрънкане и фантасмагории), знаеш всички обяви наизуст, изтъркал си 10 чифта обувки по огледи и резултата е ясен

              Коментар


              • Джонка, изобщо не искам да убеждавам никого за нищо, идеята беше да съм полезен в темата. Успех, дано си намериш каквото търсиш

                Коментар


                • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

                  Жонка, ти си се разбил от огледи.
                  Май въобще не си цениш времето, освен ако това не ти е хоби

                  ПС: Пределно ясно е, че няма да купиш нищо.
                  Пределно ясно е, че си брокерче с 10ина ника в този форум и че ми е през оная работа какво ти е мнението за мен.
                  Last edited by ejonny2376; 04.11.2021, 12:18.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                    Джонка всеки си има мнение, субективно Аз споделих моето, дано съм бил полезен на някого. Ти така или иначе търсиш друго. Ако беше същото като ливадите и хладилника и цените щяха да са същите Успех, тъй като търсиш нещо много специфчно и аз да кажа като колегите, по близо до твоите изисквания от това до американското много трудно ще намериш. А то времето си минава и хубавите места/неща стават все по-малко. Както виждаш налага се малко да се правят и компромиси. Скоро и тотално гадни ще са ок,щото няма да има нищо по-добро.

                    ПП това е в дианабад на границата с изток за което говорим, а щом в изток ти е като в ливадите и търсиш по добро от това. Не си за тази държава/ столица.
                    Благодаря ти, естествено всеки има различно мнение и усещане за нещата. Аз не опитвам да убеждавам никого, само казвам моята гледна точка. И все пак - дори да има разлика с Ливадите, мислиш ли че тази разлика струва двойна цена?

                    Аз се водя по лични впечатления и усещане за мястото, не по някаква мнима престижност, сътворена от брокери и строители.
                    Може и да е на границата с Изток, но само пресичайки булеварда (гадният мизерен подлез и бараките с циганията наоколо) те връщат в реалността.
                    Това не е мястото, на което бих живял.
                    Last edited by ejonny2376; 04.11.2021, 12:17.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                      Престижен според брокери и строители, за да продават по-скъпо. Но реално качеството на живот там е сходно с това в Хладилника и Вадите. Безразборно строителство на места, които са били с друго предназначение и цялата планировка на града е тотално компроментирана.
                      Ловният парк е една гора, задръстена с всякакви боклуци и изобщо не става според мен.

                      Района съм го обикалял и пеша, и с автомобил, за да придобия представа за това, как бих се чувствал на това място. Оглеждах имоти в двата Диаманта на Артекс, както в други нови сгради наоколо. Заключението ми е, че абсолютно не става. Комбинация от лъскави нови сгради, стари ЕПК, разни рушащи са бараки и складове и всичко това без никакъв ред и посока.
                      И не говоря за Дианабад - там така или иначе не гледам имоти. Говоря за самия квартал Изгрев.
                      Жонка, ти си се разбил от огледи.
                      Май въобще не си цениш времето, освен ако това не ти е хоби

                      ПС: Пределно ясно е, че няма да купиш нищо.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Пешко К. Разгледай мнение

                        Току-що описа половин София Иначе както казах, Дианабад ставаше до преди 15 години, първата вълна на застрояване му е#@ $%^ката - тогава се и изнесох от там, та чак до Индийския океан
                        Иначе конкретното блокчЕ има и бонус - не само е твърде близо до булеварда (метрото пречи повече отк булеварда), ами и първите два три етажа са ПОД булеварда.
                        Нищо в София скоро няма да е нормално място за живеене.
                        Не половин София, а 99% от София описах, за съжаление. Останалите 1% са тези, които евентуално ме интересуват. И това са:

                        - Първа линия до Южния Парк - района до Ам. Посолство, между Козяк и парка и то само високата част (между Хепито и посолството)
                        - Иван Вазов (само страната между Витошка и парка)
                        - Ул. Незабравка в Изток - блокчетата около алеята
                        - Докторски паметник (и пак не всички улици и сгради там)

                        Това са единствените места в София, които за мен стават за живеене и близостта на парковете поне частично компенсира останалата мизерия

                        Коментар


                        • Джонка, всеки си има мнение, субективно Аз споделих моето, дано съм бил полезен на някого. Ти така или иначе търсиш друго. Ако беше същото като ливадите и хладилника и цените щяха да са същите Успех, тъй като търсиш нещо много специфчно и аз да кажа като колегите, по-близо до твоите изисквания от това до американското много трудно ще намериш. А то времето си минава и хубавите места/неща стават все по-малко. Както виждаш налага се малко да се правят и компромиси. Скоро и тотално гадни ще са ок,щото няма да има нищо по-добро.

                          ПП това е в дианабад на границата с изток за което говорим, а щом в изток ти е като в ливадите и търсиш по-добро от това. Не си за тази държава/ столица и само ще си губиш времето и ще се ядосваш.
                          Last edited by pepe1234; 04.11.2021, 12:11.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение

                            Наполовина си прав, наполовина не. Калове няма,метрото е буквално на 3-5 мин. трафика доста, но е за в уличките навътре, тинтява и пимен зографски, николай хайтов е ок има място да се разминеш, кратери по тинтява, но там нямаш какво да търсиш. Като си с ок дограма няма проблем с метрото. Еднакво далече е от ловния парк и борисовата и се стига нормално. По тинтява изникнаха много престижни сгради и продължават индустриална зона вече почти няма. Ще имаш проблеми с паркирането ако нямаш гараж и паркомясто, района се обособява като престижен. Самия факт че тея строят там го доказва.
                            Престижен според брокери и строители, за да продават по-скъпо. Но реално качеството на живот там е сходно с това в Хладилника и Вадите. Безразборно строителство на места, които са били с друго предназначение и цялата планировка на града е тотално компроментирана.
                            Ловният парк е една гора, задръстена с всякакви боклуци и изобщо не става според мен.

                            Района съм го обикалял и пеша, и с автомобил, за да придобия представа за това, как бих се чувствал на това място. Оглеждах имоти в двата Диаманта на Артекс, както в други нови сгради наоколо. Заключението ми е, че абсолютно не става. Комбинация от лъскави нови сгради, стари ЕПК, разни рушащи са бараки и складове и всичко това без никакъв ред и посока.
                            И не говоря за Дианабад - там така или иначе не гледам имоти. Говоря за самия квартал Изгрев.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                              Пропуснал си че е много близо до метролинията, а там метрото е надземно. То е много шумно като си наблизо дори като е под земята, а така не ми се мисли. Хем си близо до метрото, хем прекалено близо.
                              не съм казах, че като си с ок дограма нямаш проблем, освен това метрто е север североизток, ако вземаш, вземаш от другата страна там е по принцип към витоша и да над 4ти етаж, защото метрото и булеварда са там някъде като височина. Преди там минаваше трамвая и беше даже доста по шумен от метрото
                              Last edited by pepe1234; 04.11.2021, 11:02.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение

                                Наполовина е си прав, наполовина не. Калове няма,метрото е буквално на 3-5 мин. трафика доста, но е за в уличките навътре, тинтява и пимен зографски, николай хайтов е ок има място да се разминеш, кратери по тинтява, но там нямаш какво да търсиш. Като си с ок дограма няма проблем с метрото. Еднакво далече е от ловния парк и борисовата и се стига нормално. По тинтява изникнаха много престижни сгради и продължават индустриална зона вече почти няма. Ще имаш проблеми с паркирането ако нямаш гараж и паркомясто, района се обособява като престижен. Самия факт че тея строят там го доказва.
                                Пропуснал си че е много близо до метролинията, а там метрото е надземно. То е много шумно като си наблизо дори като е под земята, а така не ми се мисли. Хем си близо до метрото, хем прекалено близо.

                                Коментар

                                Working...
                                X