IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

    Помниш ли колко бяха цените през 2020 г. ? Чудя се дали дори с цени от 2020 г. някой от понижителите ще купи защото, Кавръков, доказано отказваше покупки тогава защото цените според него бяха балон. Защо ще купи днес дори и да паднат до толкова при това без да отчита загубеното време от 3-4 г. ?!
    Цените бяха - 50% от сегашните, но аз не очаквам да паднат до там, според мен макс 30% може би ще е корекцията. Толкова паднаха пазарите.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

      Точно, защото знам, че не бяха гладни и цените паднаха с 40%!
      ЕЦБ е изтеглила 1 трилион евро ликвидност и вече сме на нива от 2021, но няма да спре дотук! Познай какво предстои, ще гони нива от 2019, бедна ви е фантазията!
      Хем, знаеш ,че строителите и тогава не са били гладни ,хем ме питаш мен какво щели да правят като огладнеят .Разсмиваш ме и то много хахаха

      Коментар


      • БНБ: Растежът на БВП на България ще продължи да се забавя и ще премине в спад

        https://trud.bg/%D0%B1%D0%BD%D0%B1-%...F%D0%B0%D0%B4/

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

          Изобщо не бяха гладни и тогава ама явно не знаеш какво се случи и затова така ти се струва
          Подсказка има и в този форум дори като отделна тема !
          Точно, защото знам, че не бяха гладни и цените паднаха с 40%!
          ЕЦБ е изтеглила 1 трилион евро ликвидност и вече сме на нива от 2021, но няма да спре дотук! Познай какво предстои, ще гони нива от 2019, бедна ви е фантазията!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

            Докато нЕма кадри а има купища пари ти ми предричаш безработица ?! ОракулЪт на миналото КАЗА !
            Аве има ама, стоят по бамките и никой не смее да инвестира. Що тъй?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение

              Направо тема във Википедия са създали -

              https://en.wikipedia.org/wiki/2007%E...nancial_crisis
              Изобщо не пиша за това хахаха

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                Изобщо не бяха гладни и тогава ама явно не знаеш какво се случи и затова така ти се струва
                Подсказка има и в този форум дори като отделна тема !
                Направо тема във Википедия са създали -

                https://en.wikipedia.org/wiki/2007%E...nancial_crisis

                Click image for larger version

Name:	00.JPG
Views:	1
Size:	21.9 КБ
ID:	4036373
                Last edited by unimog; 08.03.2023, 16:16.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                  Те 2009 също не бяха гладни, но цените паднаха с 40%! Интересно!
                  Изобщо не бяха гладни и тогава ама явно не знаеш какво се случи и затова така ти се струва
                  Подсказка има и в този форум дори като отделна тема !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ВълчоМечков


                    И имоти ли през политически партии продават? Ужас! С крадени пари да се купува имот през партия! Толкова ли не можеш да докажеш откъде си откраднал? Нали беше пито-платено.
                    Друго е тука но не е за форума

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение

                      [ATTACH=CONFIG]n4036355[/ATTACH]
                      €1 трилион унищожени.

                      Пазарите все по-бързо ще се връщат към реалността!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                        пак гредата
                        Швеция е страната в Европа с най-силен ръст на цените на жилищата от 1996 г. насам
                        Click image for larger version

Name:	77.JPG
Views:	1
Size:	62.4 КБ
ID:	4036355

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                          пак гредата
                          Швеция е страната в Европа с най-силен ръст на цените на жилищата от 1996 г. насам
                          Sweden house price crash: Scandi property plunge exceeds financial crisis dip as Riksbank retains hawkish stance

                          Date 01.03.2023

                          https://capital.com/sweden-house-pri...costs-riksbank
                          Click image for larger version

Name:	55.JPG
Views:	1
Size:	26.7 КБ
ID:	4036352


                          Click image for larger version

Name:	66.JPG
Views:	1
Size:	26.1 КБ
ID:	4036353

                          Коментар


                          • пак гредата
                            Швеция е страната в Европа с най-силен ръст на цените на жилищата от 1996 г. насам
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              тренер, не се опитвай да правиш сложни изречения,
                              че там най-много си личи и правописни и пунктуационни пропуски
                              да не говорим как страда логическата връзка
                              Глей сега тоя тренер ,шефче от Пощенска банка ,какви ти ги реди !

                              Времената на изключително ниски лихви в общи линии приключиха. Ще има корекции. /не го казвам аз !/Съветваме клиентите да бъдат една идея по-консервативни и да запомнят, че за личните им финанси само те отговарят. Отправяме послание към клиентите, които искат да теглят жилищни кредити, да бъдат една идея по-консервативни.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                                Няма значение какво знам за себестойноста на строителството Строителните предприемачи от които зависи продажната цена на строителството имаме да ги чакаме много време да огладнеят и да не ги дочакаме никога. Строителите, които ще огладнеят са само работна ръка, от които нищо не звиси в ценообразуването. Дори от парцелите за строеж ,които задържаме някой собственици повече зависи цената от обикновените строителни работници
                                Те 2009 също не бяха гладни, но цените паднаха с 40%! Интересно!

                                Коментар

                                Working...
                                X