IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    Сещам се реално всички Вие нямате достъп до класифицирана информация ,а пък аз по една или друга причина имам ...по повод твоето изказване ще кажа едно " студено"-далеч си от това което идва ,за Европа говоря
    Има един типаж хора, дето все знаят "вътрешна информация"... за печеливши инестиции, уредени мачове, нигерийски принцове... Ама накрая казват "купи една бира, че не'ам дребни"

    Коментар


    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
      6.84% ????? Не мерси, ползвайте си ги със здраве.
      за тебе може и да е толкова, виж за ратко 2.4 е ОК

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Мецобик Разгледай мнение

        Някои сменяме дограми и се разправяме с майстори че цените и на ремонтите нещо се покачват, един плочкаджия правил по 11-13 бона на месец..., такива по почистване на мазета и тавани правят двама човека по 800-1200лв дневно... Пък те цените ей сега ще рухнат и ще заорат в 500е метъра и всички ще купят живот и здраве.
        Те затова ще станат 500 EUR/m2, защото няма да има кой да купи, а плочкаджиите ще могат спокойно да си харчат парите, защото няма да има кой да ги напсува и ще имат цялото свободно време на света.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
          започва да ме мъчи мисълта, че
          купчо, песимисчо, 6к, иван93, и другите
          ме оставиха сам на клавиатурата,
          а те се пръснаха по огледи
          Някои сменяме дограми и се разправяме с майстори че цените и на ремонтите нещо се покачват, един плочкаджия правил по 11-13 бона на месец..., такива по почистване на мазета и тавани правят двама човека по 800-1200лв дневно... Пък те цените ей сега ще рухнат и ще заорат в 500е метъра и всички ще купят живот и здраве.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

            Чак пък нищо. За 12 месеца от датата на фалита, имотите в страната на Олимпик се вдигнаха с 13%. И тук ще имаме такова "нищо"
            В Румъния ли имаш имот, защото там последното тримесичие паднаха с толкова?
            Last edited by unimog; 17.03.2023, 14:48.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение

              Сещам се какво стана след нато застрахователя Олимпик каза чао - едно голямо НИЩО.
              Чак пък нищо. За 12 месеца от датата на фалита, имотите в страната на Олимпик се вдигнаха с 13%. И тук ще имаме такова "нищо"

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                Малей, изкормената риба бг риба се оказа. Ти си кат баба Ванга бря. Плашиш ме.
                Спасявайте се ,аз вече го направих ,до няколко месееца ще си говорим пак кое и как

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                  иде петък...
                  очаквам да започнат малки и средни банки, тук там някоя едра
                  да започнат да плуват с корема нагоре
                  случи ли се, както го мисля, ще отложим за известно време вдигането на лихвите

                  за неразбралите понижители, които прескачат в основната тема:
                  точно вдигането на лихвите изядИ главата свб и доминото тръгнА
                  Малей, изкормената риба бг риба се оказа. Ти си кат баба Ванга бря. Плашиш ме.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                    Сещаш ли са к'во стана след като КТБ каза чао...
                    Сещам се реално всички Вие нямате достъп до класифицирана информация ,а пък аз по една или друга причина имам ...по повод твоето изказване ще кажа едно " студено"-далеч си от това което идва ,за Европа говоря

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                      Сещаш ли са к'во стана след като КТБ каза чао...
                      Сещам се какво стана след като застрахователя Олимпик каза чао - едно голямо НИЩО.
                      Last edited by unimog; 17.03.2023, 14:34.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                        Безимотниците само до онлайн потребителски кредити могат да се доберат. Даже и тази лихва не е сигурна, може да ти се наложи да прибегнеш към бързите кредити
                        Защо? Купуват имот с ипотека и са в клуба.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                          https://www.capital.bg/biznes/finans..._na_evroins_v/

                          Петък е ден на майстора...

                          Евроинса е ЧАО официално тудей !!!

                          Румънският финансов надзор отне лиценза на "Евроинс" в страната Решението идва седмици след като застрахователят се оплака от системен тормоз от надзора и опит бизнесът му да бъде превзет
                          Сещаш ли са к'во стана след като КТБ каза чао...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                            https://www.capital.bg/biznes/finans..._na_evroins_v/

                            Петък е ден на майстора...

                            Евроинса е ЧАО официално тудей !!!

                            Румънският финансов надзор отне лиценза на "Евроинс" в страната Решението идва седмици след като застрахователят се оплака от системен тормоз от надзора и опит бизнесът му да бъде превзет
                            Опа. Става интересно.

                            Коментар


                            • https://www.capital.bg/biznes/finans..._na_evroins_v/

                              Петък е ден на майстора...

                              Евроинса е ЧАО официално тудей !!!

                              Румънският финансов надзор отне лиценза на "Евроинс" в страната Решението идва седмици след като застрахователят се оплака от системен тормоз от надзора и опит бизнесът му да бъде превзет

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                                6.84% ????? Не мерси, ползвайте си ги със здраве.
                                Безимотниците само до онлайн потребителски кредити могат да се доберат. Даже и тази лихва не е сигурна, може да ти се наложи да прибегнеш към бързите кредити

                                Коментар

                                Working...
                                X