IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    така ли?

    Това "той купата е теоритик и освен, че продаде наследствени в банско и някакви гаражи" и след вилата преди 8-7 години друга покупка няма." и "имам над 20 сделки покупка на земя за последните 4 години"сигурно Купата го писа нали. Ех тиии, арменче.
    да точно - влизаме ти в дискусията...какво не купил кавръчето и така
    нали е важно да се делим на перонци и пътници, собственици и наематели, повишители и понижители

    ПП нещо се товариш. мани ни нас смотаните и чакащи наготово да ни капне. менажирай си имотите и си върти синджирчето.
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

      аз мисля, че тук е по-скоро място за дискусия как се движи пазара и как би се движил ако се случи това или онова събитие.
      това кой какво имал или нямал или купил или не - не трябва да е бъде тема на дискусията тук
      така ли?

      Това "той купата е теоритик и освен, че продаде наследствени в банско и някакви гаражи" и след вилата преди 8-7 години друга покупка няма." и "имам над 20 сделки покупка на земя за последните 4 години"сигурно Купата го писа нали. Ех тиии, арменче.
      Last edited by bulgarian lev; 29.10.2021, 17:00.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev

        Берджо, дори не е купувал жилището в което живее. То е от мама и тати. Преди това Берджо е продал, изял и изпил пак подарен панел. Берджо е започнал да работи във фирмата на тати (разработена и минала през фазата на отсяването), като пак тати му е дарил 1/2 за да не побегне Берджо за Франция. До ден днешен пак тати се грижи за фирмата, докато наш Бердже си чеше трактористкото хоби от което няма нито лев възвръщаемост.

        Та не знам колко си приличате, освен по унаследени/дарени имоти.
        И той и аз работим от 20г, и всичко сами постигаме.

        Седим по нощите на компа, за да си завършваме проектите. Никой не ни дондурка,

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
          Според мен, той няма пълната сума на депозит и за това не се реши.
          аз мисля, че тук е по-скоро място за дискусия как се движи пазара и как би се движил ако се случи това или онова събитие.
          това кой какво имал или нямал или купил или не - не трябва да е бъде тема на дискусията тук
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

            брат,
            Кавръчето не можеше да си хареса - без това покупка не става.Бюджетът му не беше хич малък за 2017-18. Всички му търсихме (даже и аз), но в крайна сметка човек купува това, което му харесва. Преди време и аз се изнервих, че на всичко намира махна, но има хора така са устроени и всеки си знае за него си най-добре.
            Сигурно Купата беше този дето подлъгваше накавръчето с гоУемото МЯУ и -40% дискаунти. Еххх, ама арменски лъжи. Затова ли накара Мариян да изтрие старата тема? Не те ли е срам така отявлено да лъжеш? Тук има хора които си спомнят какво си писал.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

              брат,
              Кавръчето не можеше да си хареса - без това покупка не става.Бюджетът му не беше хич малък за 2017-18. Всички му търсихме (даже и аз), но в крайна сметка човек купува това, което му харесва. Преди време и аз се изнервих, че на всичко намира махна, но има хора така са устроени и всеки си знае за него си най-добре.
              Според мен, той няма пълната сума на депозит и за това не се реши.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo


                Истината е, че Берджо подведе Кавръчето, обаче всеки си има глава на раменете, Кавръчето дори беше брокер, можеше тогава да купи, след като има солидна теоретична подготовка, вкл. от нас.

                А иначе Бертам го харесвам, готин, културен, ерудиран, прилича на мен по много неща (като личностни качества) и сме почти на едни години,

                Поздрави
                брат,
                Кавръчето не можеше да си хареса - без това покупка не става.Бюджетът му не беше хич малък за 2017-18. Всички му търсихме (даже и аз), но в крайна сметка човек купува това, което му харесва. Преди време и аз се изнервих, че на всичко намира махна, но има хора така са устроени и всеки си знае за него си най-добре.
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  той купата е теоритик и освен, че продаде наследствени в банско и някакви гаражи .. след вилата преди 8-7 години друга покупка няма.
                  това е най-голямата болка да уцелиш тренда и вместо да пазаруваш да драскаш по форумите.
                  и аз драскам , но имам над 20 сделки покупка на земя за последните 4 години. Жилищните НИ ги бях оставил за патроните в темата, но нещо се излагате начело с купата.
                  Твоите визионерски изяви ги знаем. Ти не си купил нищо, купил ти е тати (има разлика). Вместо да потънеш в земята от срам и да нямаш очи да се появиш, ти пак се опитваш да лъжеш навалицата като разправяш, че онова МЯУ не било това дето си имал предвид, ами било друго МЯУ дето Купата не бил те разбрал, а било по-скоро МЯУ-БАУ-кукуригу. Доход от сделките имаш ли? Нали вече спиртоварната за лавандулов спирт трябваше да бълва продукция за западна Европа?
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                    И накавръчето е икономист. И той още чека спада... Гледам още икономисти се присъединяват към групата на чекащите. Добре, че Купата не е икономист, че иначе сигурно щеше да предвижда покачването с точност до десетичната запетая.
                    той купата е теоритик и освен, че продаде наследствени в банско и някакви гаражи .. след вилата преди 8-7 години друга покупка няма.
                    това е най-голямата болка да уцелиш тренда и вместо да пазаруваш да драскаш по форумите.
                    и аз драскам , но имам над 20 сделки покупка на земя за последните 4 години. Жилищните НИ ги бях оставил за патроните в темата, но нещо се излагате начело с купата.
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от manyyy Разгледай мнение
                      https://www.standartnews.com/biznes/...MpLwdpPkRz7M8o

                      Икономисти очакват спад в търсенето на имоти още догодина
                      https://www.investor.bg/po-sveta/453...-imoti-338625/
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                        Купата е най-големия икономист за мен ,на всички времена .
                        Неговата прогноза са поскъпването е като Феникс ,непрекъснато се издига от пепелта на спада .
                        Яд ме е, че не купи когато Купата ти казваше, че още е евтино. Тогава можеше да купиш на 850-1000. А сега требе да броиш 2000-2500 гроша за м2. От друга страна е добре, че не купи, защото иначе щеше да овътриш Купата с 2 бутилки 4 рози, а ратко щеше да намаже.
                        Last edited by bulgarian lev; 29.10.2021, 14:31.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • До 2030 г. жилищата ще привличат една трета от глобалните инвестиции в имоти:: Investor.bg
                          До 2030 г. жилищата ще привличат една трета от глобалните инвестиции в имоти

                          Миналата година глобален капитал за близо 200 млрд. долара е бил насочен към жилищния сектор

                          ...ноо в БГ се очекува спад в търсенето де... Спокойно, не се ръчкайте с лакти, така или иначе нема за всички. За 40% ще има, а за 60% пак ще има, ама на наемния пазар.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                            И накавръчето е икономист. И той още чека спада... Гледам още икономисти се присъединяват към групата на чекащите. Добре, че Купата не е икономист, че иначе сигурно щеше да предвижда покачването с точност до десетичната запетая.
                            Купата е най-големия икономист за мен ,на всички времена .
                            Неговата прогноза са поскъпването е като Феникс ,непрекъснато се издига от пепелта на спада .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от manyyy Разгледай мнение
                              https://www.standartnews.com/biznes/...MpLwdpPkRz7M8o

                              Икономисти очакват спад в търсенето на имоти още догодина
                              Тия икономисти да питат първо форума и после да правят прогнози

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от manyyy Разгледай мнение
                                https://www.standartnews.com/biznes/...MpLwdpPkRz7M8o

                                Икономисти очакват спад в търсенето на имоти още догодина
                                И накавръчето е икономист. И той още чека спада... Гледам още икономисти се присъединяват към групата на чекащите. Добре, че Купата не е икономист, че иначе сигурно щеше да предвижда покачването с точност до десетичната запетая.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X