IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

    При мен мача свърши. Ковида ликвидира работата ми. Долара колкото и да поскъпне умножен по нула все е нула :-)))....Ще видим дали ще може още некоя тухла да завъртим , за да си въртя синджирчето....Все пак съм минал 40 и ми е време за пенсиониране....Нема да чакам като Крети до 70 за пенсия :-)
    Следковидно, ще се отворят много работни места. Освен това поради търсенето на работна ръка ще се вдигнат и предлаганите заплати. Проблема е, че и цените на имотите ще са отишли във висините.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

      При мен мача свърши. Ковида ликвидира работата ми. Долара колкото и да поскъпне умножен по нула все е нула :-)))....Ще видим дали ще може още некоя тухла да завъртим , за да си въртя синджирчето....Все пак съм минал 40 и ми е време за пенсиониране....Нема да чакам като Крети до 70 за пенсия :-)
      Няма да е все така. Рано или късно и това ще мине.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

        При мен мача свърши. Ковида ликвидира работата ми. Долара колкото и да поскъпне умножен по нула все е нула :-)))....Ще видим дали ще може още некоя тухла да завъртим , за да си въртя синджирчето....Все пак съм минал 40 и ми е време за пенсиониране....Нема да чакам като Крети до 70 за пенсия :-)
        Айде сега ..нека не бъдем крайни

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          Не се оплаквай,долара хвръкна ще компенсираш от миналата година ,в момента отиваме в сценарий ръста на доходите да изостава от ръста на инфлацията ,говорим за реалните числа а не от статисткиката .
          При мен мача свърши. Ковида ликвидира работата ми. Долара колкото и да поскъпне умножен по нула все е нула :-)))....Ще видим дали ще може още некоя тухла да завъртим , за да си въртя синджирчето....Все пак съм минал 40 и ми е време за пенсиониране....Нема да чакам като Крети до 70 за пенсия :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
            https://business.dir.bg/ikonomika/za...kade-nay-malko
            Тоя Ковид по-добре да не беше идвал....
            Не се оплаквай,долара хвръкна ще компенсираш от миналата година ,в момента отиваме в сценарий ръста на доходите да изостава от ръста на инфлацията ,говорим за реалните числа а не от статисткиката .

            Коментар


            • https://business.dir.bg/ikonomika/za...kade-nay-malko
              Тоя Ковид по-добре да не беше идвал....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение
                стига си ги лъгал! Хем знаеш, че е моята сграда, хем ги пускаш пак по пързалката.
                Не виждам вече смисъл да крия инвестицията ми. Това са ми хотела и караваната.
                мисля, че е друга сграда (доста по-джиджава), но стига вече сме го дъвкали това.
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                  Има вариант да го направи многоетажен паркинг. Гледам на първия етаж е паркирал караваната
                  не е ''паркирал''
                  тя си е там от години- дом си му е - строили са около нея
                  хихихи

                  пак да напомня :
                  всеки който е влязал в покупка НЕЗАВИСИМО как
                  през 2021 - ще загуби част от парите си през следващите
                  5 години
                  най много ще загубят собствениците на панеляци , маломерки по крайни
                  квартали и такива решили да инвестират с кредит
                  защото '' така пишели едни в един форум''

                  хиохихихих

                  имота като пазител на финансите Е ДОТУК !!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

                    я изненада ме, ти ходил ли си в Цермат или само си чул преразкази? Моето почти домашно село Саас Фее е там и е на същия принцип. Така ще направим и в Банко, само в кочината ще си търкаляте дрънголниците.
                    Ходил съм и съм се качвал до Матерхорн по ръба Хьорнли.

                    Ами хайде де, направете го! Аз ще съм един от първите туристи и ще си оставя колата в твоя паркинг.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                      Тук вече ще те подкрепя - добра е идеята. Хем и на входа на града - идват хората, оставят си колата да се зарежда и тръгват към лифта.
                      Банско може да го направите като Зермат - без автомобили. Там в едно село на име Теш (непосредствено преди Зермат) са паркингите и народът ще не ще - плаща.

                      Изобщо - идеи колкото искаш. Стига да бяхме народ, а не мърша.
                      я изненада ме, ти ходил ли си в Цермат или само си чул преразкази? Моето почти домашно село Саас Фее е там и е на същия принцип. Така ще направим и в Банко, само в кочината ще си търкаляте дрънголниците.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                        В твоя хотел няма даже и детска - нищо няма. Купчина бетон, която се руши. Каква инвестиция е това?

                        Ти си един антиинвеститор - по-лошо инвестиционно решение от твоето няма - закопаване на пари в нещо неизползваемо и непродаваемо.
                        най-добрия инвеститор е инвестиращия в наеми на сървърно! това е истината.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

                          жони, вече започнах преустройството на хотела в многоетажен паркинг с електрозарядни станции
                          Тук вече ще те подкрепя - добра е идеята. Хем и на входа на града - идват хората, оставят си колата да се зарежда и тръгват към лифта.
                          Банско може да го направите като Зермат - без автомобили. Там в едно село на име Теш (непосредствено преди Зермат) са паркингите и народът ще не ще - плаща.

                          Изобщо - идеи колкото искаш. Стига да бяхме народ, а не мърша.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            Обръщам ви внимание, че на почти всеки строеж има и по някоя каравана за охраната или кабинка - та в този ред на мисли да престанем да дъвчим някаква сграда в строеж, пред която има някаква каравана. Който има интерес - да скача в колата и да ходи там да се пазари със собственика, но стига сме я обсъждали тази сграда тук. Силно вероятно е на съвсем друг собственик от този, който си представяте.
                            стига си ги лъгал! Хем знаеш, че е моята сграда, хем ги пускаш пак по пързалката.
                            Не виждам вече смисъл да крия инвестицията ми. Това са ми хотела и караваната.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                              Няма и такъв вариант вече - няма как да качва автомобилите по етажите.

                              Иначе тази идея с паркинга е сто-пъти по-добра от инвестиционна гледна точка, отколкото хотел. В Банско колко паркинга има и колко хотела? Наш Митьо обаче решил, че ще печели от туризъм - нищо че на глава турист имало вече по два хотела изградени. И сега същият този ще дава неискани акъли как се инвестира.
                              жони, вече започнах преустройството на хотела в многоетажен паркинг с електрозарядни станции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

                                защо
                                това строежче с караванката е връх на недалновидното
                                ненавременното и глупаво инвестиране и като пример за такова
                                трябва да се дава в имотна тема .
                                още повече и ако собственика му е в темата и се опитва да внуши
                                пишейки и тролейки по цял ден от 07 до 23 с 5 ника
                                нещо което изобщо нито е вярно нито ще стане
                                пример : тугления навес с караванката
                                така си е, най-далновидната инвестиция наистина се оказа голямо ново плюшено мече за малка деЦка

                                Коментар

                                Working...
                                X