IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    накавтъков, само не ми казвай, че от инвестора са те поканили
    Бъди тих.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

      Гледай мача ,нали ти обясних че от добър голмайстор обикновенни треньор не става,защото му липсва страничния поглед и обективното мислене.Това кой какво е построил ,купил и продал не е фактор ,щом са ме поканили хората и то от най всиоко ниво те знаят ,наясно са с мен и това какво мога.
      накавтъков, само не ми казвай, че от инвестора са те поканили
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
        https://btvnovinite-bg.cdn.ampprojec...abilizira.html

        Топ интервю на Янис Варуфакис,прочетето го,кратко е но изключително точно,ясно и коректно.
        Заедно с Ципрас извъртяха перфектно ЕС и Меркел да им дадат пари...но все пак всичко което казва за ЕС е в десетката
        той и кратунчо смята, че е извъртял меркел и кореняк немците
        щото за сега само се маже отдире с вАзелина и си мисли, че е мехлем
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          Как да е чел като е вкаран от комунистическата партия БКП в АЕЦ Козлодуй ,защото дядо му е бил партизанин ограбвал мандри около Плевен .
          След като му е осигурено топло място в АЕЦА от там вече той е спрял развитието си ,дори сега ако стане недай си боже авария в АЕЦА такива тиквеници като него ще ни затрият защото те отдавна са забравили как да реагират ако изобщо някога са занели .
          Ти съвсем изтреще..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

            Ами какво да си мисля за човек който нищо не е построил нищо не е купил нищо не е продал и който има самочувствието да познава пазара на НИ.
            Гледай мача ,нали ти обясних че от добър голмайстор обикновенни треньор не става,защото му липсва страничния поглед и обективното мислене.Това кой какво е построил ,купил и продал не е фактор ,щом са ме поканили хората и то от най всиоко ниво те знаят ,наясно са с мен и това какво мога.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
              Колеги, вчера ходих до Лидъла и ме плесна нов билборд - 1900 лева вече заплата за касиерки – ваучери и т.н. .... Бройте ги 2000....
              Всичкото касиерки в Лидъл скоро собственици във Вазов и наемодатели на ИТ-тата виртуални инвеститори :-))))
              Не е по темата, но няма читав бизнес, който да си набира персонал с цифри по билборди.
              Това е по-скоро ПР акция с елементи на брошура за наивници...иначе взимаш едни пари ако, ако, ако и тн.. накрая се налага да лепиш билборди, че по нормалните канали не ти кълват.

              ако разчиташ на тези професии да са фактор на пазара (в тази му фаза на развитие) - напразно се надяваш
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • https://btvnovinite-bg.cdn.ampprojec...abilizira.html

                Топ интервю на Янис Варуфакис,прочетето го,кратко е но изключително точно,ясно и коректно.
                Заедно с Ципрас извъртяха перфектно ЕС и Меркел да им дадат пари...но все пак всичко което казва за ЕС е в десетката

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  Нищо не мисля ,просто споделям факти ,не се имам за специалист като вас ,но пак казвам проблема е в отношението .
                  Да нападаш и да се изказваш без да познаваш човека е лош признак за този който го прави .
                  Ами какво да си мисля за човек който нищо не е построил нищо не е купил нищо не е продал и който има самочувствието да познава пазара на НИ.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
                    Колеги, вчера ходих до Лидъла и ме плесна нов билборд - 1900 лева вече заплата за касиерки – ваучери и т.н. .... Бройте ги 2000....
                    Всичкото касиерки в Лидъл скоро собственици във Вазов и наемодатели на ИТ-тата виртуални инвеститори :-))))
                    Как да ги броим 2000 като това са цели 10% от горе?Ти така ако смяташ всичко, с лекота и цели 10 процента за теб са нищо...не знам...заплатата която си видял е брутна и се дава след 3,тата година служба в компанията....това са 1474 лева нето ,ваучерите са 60 лева.,след третата година взимаш чисто 1534 лева.
                    Last edited by nkavrakov1982; 11.12.2021, 19:24.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      +1

                      Старите строителства са просторни, планирани добре, само ремонт им трябва.

                      А каките след 35г са си малко втора категория, правят много номера, както съм се убедил и са с комплекс на стара мома.

                      А пък младичките са диви и са от дигиталното поколение,
                      Ми земай некоя баба нали и без това ти налитат

                      Коментар


                      • Колеги, вчера ходих до Лидъла и ме плесна нов билборд - 1900 лева вече заплата за касиерки – ваучери и т.н. .... Бройте ги 2000....
                        Всичкото касиерки в Лидъл скоро собственици във Вазов и наемодатели на ИТ-тата виртуални инвеститори :-))))

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                          Той е обявен 5%м, значи реално ще иде към 7% ПОНЕ
                          Инак звучиш като един малък Ердоганчо - как 5% е по-малък дефицит от 2%, затуй лирата падна с 50% за една година От неграмотен прочит на икономиката.
                          И аз имам такива подозрения. На тоз Кокорчо му неам грам доверие....Шъ врътнат некой счетоводен трик....
                          От друга страна в момента е добре да се взимат кредити като теб щото лихвите ги няма. Проблема при държавните взимания е че те не се връщат , а на падежа се взима нов....Тогава каква ще е лихвата вече е неясен момент.
                          БХ в 1 момент като беше поотпуснал кредитите ни информира, че не се били мерили в милиарди , а в проценти от БВП. Така и тези за 3 години казаха, че немало да кинат 50 млрд.... Много успокояващо ще бъде има нема по 25К на работещ.... Та тва навява размисли за стойността на Артията и последиците за имотите...

                          ПП Крети, що се стесняваш само не разбирам Пусна ни мухата, че някоя Турска банка ще забогатее от теб дистанционно и не ни даваш възможност да ти позавиждаме.... Айде де сподели поне видял ли са на видео това дето ще му плащаш наем на банката и агенцията ?
                          Last edited by pesimist4o na kvadrat; 11.12.2021, 19:09.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                            Дефицита няма да е 5% ще бъде много по малък под 3% - Както виждате тази година даже към момента е на излишък

                            Но това не е най важното това е само математика, важното е тези пари минали ли са реално през икономиката или директно от инхаус поръчки са заминали по офшорки в чужбина

                            Понякога 5% дефицит може да е много по полезен за държавата от 2% дефицит реализиран от неграмотно крадливо правителство като на герберастите

                            Дали новите ще крадат като старите тепърва предстои да видим

                            Той е обявен 5%м, значи реално ще иде към 7% ПОНЕ
                            Инак звучиш като един малък Ердоганчо - как 5% е по-малък дефицит от 2%, затуй лирата падна с 50% за една година От неграмотен прочит на икономиката.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              миа, какво търсиш по-точно
                              само терен или и сграда.
                              с какви размери и имаш ли предпочитана локация
                              ходил съм в село българи, но населението е около 140 души, предимно над 55
                              има църква, но не видях да имат магазин
                              Може и празен терен, но в близост ако има и някакъв бивш изоставен детски лагер, като например Петрово бърдо също става, но локацията да е полите на Странджа, за размер до 10 дк.
                              Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                                Рано е още
                                как така рано
                                та ти си залагаш очакванията още докато слагаш цена
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X