IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение
    Напротив, апартаментите са в ниски, малки кооперации. Чувствам се прекрасно в моя си, срещу себе си виждам дървета и част от морето, от останалите вземам наем, купувал съм всички обзаведени, на цени с 50 процента от днешните. Както вече казах, ко да ти обяснявам, в главите ви са кофтори и л.на?Коменатарът ми бе ироничен, а ти не го разбра…Като ти е навсякъде толкова непоносимо, просто се махни и толкова. Голямо плюене.. когато на човек в главата и душата му е кочина, няма начин да не вижда и това навън.

    Очаквах сериозен отговор....а не ирония.
    Аз съм реалист и това е Варна за мое най-голямо съжаление.
    Къде видя плюене, нима ме мога да имам мнение, което е негативно?
    Аз не съм щраус та да си заравям главата в пясъка, когато нещо не ми харесва.

    Да ти кажа въобще не ме бъркат наемите ти. Имаш, даваш, но това не променя фактите, а те са такива, каквито са.
    Last edited by polax; 04.02.2023, 16:35.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

      Хайде, да ти видим прогнозата Колко голям спад ?
      Не виждам твоята прогноза!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

        Хайде, да ти видим прогнозата Колко голям спад ?
        Е то е ясно че през 2024-та той ще вещае спад през 2029-та но с новия ник. жалко че 2039-та ще е годината на спада. Има да четем още прогнози ехеее…

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

          Явно умникът ще съм аз, но ти си осъзнал простотията, която си направил. От друга страна, когато си купувал най-вероятно не е било презастроено. Щом пресичаш и си в морската явно си в Симфонията. Другите варианти са всичкото старо в ниската част на Бриз или новото покрай булеварда.
          Както и да е, харесал си, купил си.
          Нали и двамата се съгласяваме, че Бриз стана уникална кочина. От коментара ясно се вижда, че вече си огорчен. Единственият все още читав квартал във Варна е Чайка, но и там почна да се строи, а скоро ще стане безобразно.
          Не съм от Варна но ходих на огледи из града. Ако ще купувам във Варна, ще е само в Бриз. Високо, гледка, спокойно, само нови кооперации, близо до морската градина, зеленина, училища и т.н. (мнение на неварненец) Бриз е нещо като Бояна за София само дето е по-близо до центъра и не е такава кочина като Бояна.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
            Скъпа, ама то и при наемите на Локация...Локация...Локация.....имало спад.

            Резултат от Вашето търсене на:
            Вид имот: 3-СТАЕН,
            Местоположение: град София
            Под райони: ИЗТОК,
            Да не се показват обяви, докладвани за проблем, Без оферти на АГЕНЦИИ ОТ ЧЕРНИЯ МИ СПИСЪК,

            Средна цена на имотите в извадката: 967 euro
            Средна цена на кв.м: 8.47 euro.
            Това не е спад ,а ръст Няма как да знаеш защото не познаваш пазара на наеми в квартала На мен този "спад" ми харесва

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

              Положението вече е неспасяемо!
              2023/2024 това е големият спад!
              Хайде, да ти видим прогнозата Колко голям спад ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                Слаб анализ, грешна прогноза! Късогледи сте и затова не виждате по-далече от носа си! Липсата на малки коригиращи движения у нас ще предизвика дълбок спад! Това вече сме го виждали, а ти къде гледа тогава?
                Дълбок, дълбок, а да видим колко ще е дълбок хахаха Пиша го защото съм го виждала !!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                  Явно умникът ще съм аз, но ти си осъзнал простотията, която си направил. От друга страна, когато си купувал най-вероятно не е било презастроено. Щом пресичаш и си в морската явно си в Симфонията. Другите варианти са всичкото старо в ниската част на Бриз или новото покрай булеварда.
                  Както и да е, харесал си, купил си.
                  Нали и двамата се съгласяваме, че Бриз стана уникална кочина. От коментара ясно се вижда, че вече си огорчен. Единственият все още читав квартал във Варна е Чайка, но и там почна да се строи, а скоро ще стане безобразно.
                  Напротив, апартаментите са в ниски, малки кооперации. Чувствам се прекрасно в моя си, срещу себе си виждам дървета и част от морето, от останалите вземам наем, купувал съм всички обзаведени, на цени с 50 процента от днешните. Както вече казах, ко да ти обяснявам, в главите ви са кофтори и л.на?Коменатарът ми бе ироничен, а ти не го разбра…Като ти е навсякъде толкова непоносимо, просто се махни и толкова. Голямо плюене.. когато на човек в главата и душата му е кочина, няма начин да не вижда и това навън.
                  И сега съвсем да те разстроя, наемите от 2021 до сега са по 2, търсене не е като да няма. Съжалявам.
                  Last edited by Meandmyself; 04.02.2023, 16:22.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от jore123 Разгледай мнение

                    Има и вторичен пазар, готово, направено, с мазе и гараж. Само за 4000 евро на квадратен метър.

                    https://www.facebook.com/groups/1453...ok_story_share
                    Оградите са критично важни, защото парка зад комплекса е голяма еклектика.

                    И като си напишеш адреса си тузар - ул. Сребърна, Промишлена зона Хладилника...
                    Last edited by Chio; 04.02.2023, 16:11.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение
                      Имам имоти в южната част на кв. Бриз в района на паметника. Сега веднага ще дотърчи някой умник /изключвам бетър криптомелеона който ме блокира/ и ще каже, че квартала е презастроен, имотите са боклуци, в района няма ток и вода с дни и се шири престъпност, само и само да докаже тезата си, че във Варна всичко у боклук. А аз пресичам булеварда и съм в морската. Ко да ти обяснявам? Как да бъде обяснено нещо на хора, които само и само да докажат че не са се оср..ли хвърлят бомби и вещаят апокалипс и всичко е кофтори, боклуци и лна????
                      Явно умникът ще съм аз, но ти си осъзнал простотията, която си направил. От друга страна, когато си купувал най-вероятно не е било презастроено. Щом пресичаш и си в морската явно си в Симфонията. Другите варианти са всичкото старо в ниската част на Бриз или новото покрай булеварда.
                      Както и да е, харесал си, купил си.
                      Нали и двамата се съгласяваме, че Бриз стана уникална кочина. От коментара ясно се вижда, че вече си огорчен. Единственият все още читав квартал във Варна е Чайка, но и там почна да се строи, а скоро ще стане безобразно.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                        През 2022 очаквах обръщане на тренда и поради тази причина продадох имоти. Но големият спад го очаквам през 2023/2024. Пазар, к'во да го правиш?
                        мисля, че началото ще бъде дадено официално ако излезе негативен доклад (важният) за готовността ни за еврозоната към 01.01.2024-та
                        в момента продавачите точат зъби за евровата-преоценка, а банките пасуват защото те докато имат печалби са си ОК, еврова преоценка, която даже и да се случи едва ли ще вдигне пазара предвид какво се случва в Европа, но надеждата умира последна.

                        2022-ра - като нищо ще се окаже, че си продал на върха
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

                          ей Жонка, шапка ти свалям на хобито. Е няма сграда и апартамент в София дето да не знаеш какво се продава. С тия знания ако беше станал брокер, щеше да си мелеонер, а не кат Кольо дето го изгониха от Явлена.
                          Не знам от Германия как намира толкова време да кръстосва по Софийските улици, ама то вече и с гугъла става. Даже се чудя след като му е толкова интересно, що не кандидатства там, наскоро мярнах, че за картографиране имаше обява и плащаха около 5-6к. Хем ще обикаля и разглежда, хем пари ще изкара.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                            Ясно....
                            понеже твърдиш, че живееш във Варна/а май беше шуменец/и обясняваше за хубавите варненски квартали, сподели кои са те?
                            моля!
                            Имам имоти в южната част на кв. Бриз в района на паметника. Сега веднага ще дотърчи някой умник /изключвам бетър криптомелеона който ме блокира/ и ще каже, че квартала е презастроен, имотите са боклуци, в района няма ток и вода с дни и се шири престъпност, само и само да докаже тезата си, че във Варна всичко у боклук. А аз пресичам булеварда и съм в морската. Ко да ти обяснявам? Как да бъде обяснено нещо на хора, които само и само да докажат че не са се оср..ли хвърлят бомби и вещаят апокалипс и всичко е кофтори, боклуци и лна????
                            Last edited by Meandmyself; 04.02.2023, 15:37.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от silistra Разгледай мнение
                              226 обяви за: Продава 3-СТАЕН 4-СТАЕН МНОГОСТАЕН МЕЗОНЕТ град София, от 700000 EUR до 1500000 EUR Вид/Район/Цена

                              Средна цена на кв.м: 3275 € на 04.02.2023
                              3 168 € на 01.10.2022 и 177 обяви.
                              3189 € на 08.09.2022 и 159 обяви.

                              Това горното търсене е само за наблюдение,
                              а долното каквото ме интересува.



                              99 обяви за: Продава МНОГОСТАЕН 4-СТАЕН МЕЗОНЕТ град София, ИЗГРЕВ, ИЗТОК, Ж.ГР.ЮЖЕН ПАРК, ИВАН ВАЗОВ, ЛОЗЕНЕЦ, до 600000 EUR, от 170 кв.м Вид/Район/Цена

                              Средна цена на кв.м: 2121 € на 04.02.2023
                              2 068 € на 01.10.2022 и 121 обяви.
                              2100 € на 13.09.2022 и 118 обяви.

                              Да погледнем и към работническите имоти


                              1000+ обяви за: Продава 2-СТАЕН 3-СТАЕН 4-СТАЕН град София, от 80000 EUR до 250000 EUR Вид/Район/Цена
                              Средна цена на кв.м: 1744 € на 04.02.2023
                              1735 € на 03.10.2022


                              Спад още няма!
                              Амааа… Как така няма спад?!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

                                абе ти и за 2022-ра същото обещаваше.

                                явно си добър антииндикатор.

                                ===2039===

                                Да знаем тогава че и 2023/2024 ще има покачване.
                                През 2022 очаквах обръщане на тренда и поради тази причина продадох имоти. Но големият спад го очаквам през 2023/2024. Пазар, к'во да го правиш?

                                Коментар

                                Working...
                                X