IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

    Очаквам спад над 30%, причините са комплексни! Трагедията ще е пълна, когато спадът на Запад се засили, а акциите в Щатите тръгнат нагоре!
    До тук добре. Лошото ще е и ако Бони, се появи и напише ,че очаква ръст защото с Купата, до сега не са бъркали

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

      Ясно ти го написах ! Все още не виждам причина за спад. Ако има очаквам не повече от 10 % за 2023 г.
      Очаквам спад над 30%, причините са комплексни! Трагедията ще е пълна, когато спадът на Запад се засили, а акциите в Щатите тръгнат нагоре!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение


        Очаквах сериозен отговор....а не ирония.
        Аз съм реалист и това е Варна за мое най-голямо съжаление.
        Къде видя плюене, нима ме мога да имам мнение, което е негативно?
        Аз не съм щраус та да си заравям главата в пясъка, когато нещо не ми харесва.

        Да ти кажа въобще не ме бъркат наемите ти. Имаш, даваш, но това не променя фактите, а те са такива, каквито са.
        Ей ги наемите, 300 евра, колкото да не умре от глад пишман инвестора.

        https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=8wcu86&f1=1

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

          Това не е спад ,а ръст Няма как да знаеш защото не познаваш пазара на наеми в квартала На мен този "спад" ми харесва
          Мога ли да попитам къде видя ръст?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение
            Хахахаха, ето на.
            Човек може да предвиди и думите ви вече, толкова елементарни и предвидими… ай сега кажи че има спад при наемите и бегай да пиеш кафе на фекато
            Какво точно предвиждаш? Това си е реалността в Бриз и ти я виждаш. Я си снимай улицата да видят всички.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

              Така писа, бил обаче по-горе. Мислех, че е в Планекс, но те там не паднаха. Предполагам, че е под френската/май тя беше там/.
              Няма лошо, харесал, купил, ама да обяснява, че няма да падат....за мен е заравяне на главата с пясъка.
              Едното ми е втора линия от княз борис, в сграда на Антарес, мрамори, ковано желязо, манорама…. Бе ко ви разбират главите …

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                Ще ти отговоря, но искам да заявиш, какво очакваш ти?
                Ясно ти го написах ! Все още не виждам причина за спад. Ако има очаквам не повече от 10 % за 2023 г.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                  Малеее, сериозно ли има хора купили в тая презастроена КОЧИНА Бриз, на метри от главния булевард - мотописта.
                  Като ми остане време ще снимам за кво иде реч. Като открият мотосезона (април - ноември) ще постна и видео.
                  Хахахаха, ето на.
                  Човек може да предвиди и думите ви вече, толкова елементарни и предвидими… ай сега кажи че има спад при наемите и бегай да пиеш кафе на фекато

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                    Малеее, сериозно ли има хора купили в тая презастроена КОЧИНА Бриз, на метри от главния булевард - мотописта.
                    Като ми остане време ще снимам за кво иде реч. Като открият мотосезона (април - ноември) ще постна и видео.
                    Така писа, бил обаче по-горе. Мислех, че е в Планекс, но те там не паднаха. Предполагам, че е под френската/май тя беше там/.
                    Няма лошо, харесал, купил, ама да обяснява, че няма да падат....за мен е заравяне на главата с пясъка.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                      Не ми отговаряй на въпроса с въпрос ако обичаш Не вещая спад. Питам те теб, нали ти анализираш ,че големия спад ще е 2023-2024 г. , та те питам колко ще е голям ?
                      Ще ти отговоря, но искам да заявиш, какво очакваш ти?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                        Не виждам твоята прогноза!
                        Не ми отговаряй на въпроса с въпрос ако обичаш Не вещая спад. Питам те теб, нали ти анализираш ,че големия спад ще е 2023-2024 г. , та те питам колко ще е голям ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                          Явно умникът ще съм аз, но ти си осъзнал простотията, която си направил. От друга страна, когато си купувал най-вероятно не е било презастроено. Щом пресичаш и си в морската явно си в Симфонията. Другите варианти са всичкото старо в ниската част на Бриз или новото покрай булеварда.
                          Както и да е, харесал си, купил си.
                          Нали и двамата се съгласяваме, че Бриз стана уникална кочина. От коментара ясно се вижда, че вече си огорчен. Единственият все още читав квартал във Варна е Чайка, но и там почна да се строи, а скоро ще стане безобразно.
                          Малеее, сериозно ли има хора купили в тая презастроена КОЧИНА Бриз, на метри от главния булевард - мотописта.
                          Като ми остане време ще снимам за кво иде реч. Като открият мотосезона (април - ноември) ще постна и видео.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

                            Фактите са , че спад на имотите няма. Факт е, че наемите са по 2.
                            Факт е, че много хора не можете да го преживеете. Това са фактите.
                            Е не е Бриз, но скоро и там.
                            Това предполагам е още картинка.

                            Инвестиционни имоти на цени от €770 / кв.м
                            гр. Варна, кв. "Христо Ботев"
                            Цена под пазарната за града
                            На 5 мин. от Катедрален храм "Успение Богородично"
                            В близост до училище
                            Сигурна инвестиция
                            Изгодни гаражи и паркоместа
                            Модерна визия
                            За повече информация: Силвия Георгиева, тел. 0876 600 880

                            ПС: какво точно не мога да преживея?
                            Last edited by polax; 04.02.2023, 16:53.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение


                              Очаквах сериозен отговор....а не ирония.
                              Аз съм реалист и това е Варна за мое най-голямо съжаление.
                              Къде видя плюене, нима ме мога да имам мнение, което е негативно?
                              Аз не съм щраус та да си заравям главата в пясъка, когато нещо не ми харесва.

                              Да ти кажа въобще не ме бъркат наемите ти. Имаш, даваш, но това не променя фактите, а те са такива, каквито са.
                              Фактите са , че спад на имотите няма. Факт е, че наемите са по 2.
                              Факт е, че много хора не можете да го преживеете. Това са фактите.

                              Коментар


                              • https://m.imot.bg/details/1c16750944...3#&gid=1&pid=6

                                Адрес баш за ИТта.

                                Коментар

                                Working...
                                X