IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

    ти ядеш за да я избиеш храната после в кенефа?
    Друго имам предвид, Ботич.

    Разбирам парите, които не са дадени за жилище, да са инвестирани с голяма възвръщаемост и тогава да умуваме.
    Имам приятел, които е милионер и живее под наем защото бизнеса му е такъв, че всеки оборотен лев му носи 20ина% на година.

    Но някой, който е събрал някакви пари от заплати и му стоят в банката, да обяснява какъв е тарикат че е под наем....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

      А твоята инвестиция в наеми за колко време ще я избиеш?
      ти ядеш за да я избиеш храната после в кенефа?
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от superexpert Разгледай мнение
        АКО НА ЕВРЕИН МУ КАЖЕШ ЧЕ ЩЕ СИ ИЗБИЕШ ИНВЕСТИЦИЯТА В ИМОТ ЗА 40 ГОД.. ЩЕ ТЕ
        ПОМИСЛИ ЗА ЛУД .И ЩЕ ТИ СЕ СМЕЕ С ЧАСОВЕ..
        ЦЯЛ ЖИВОТ не часове. Щото докато си жив НЯМА да си избиеш "инвестицията"
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от superexpert Разгледай мнение
          АКО НА ЕВРЕИН МУ КАЖЕШ ЧЕ ЩЕ СИ ИЗБИЕШ ИНВЕСТИЦИЯТА В ИМОТ ЗА 40 ГОД.. ЩЕ ТЕ
          ПОМИСЛИ ЗА ЛУД .И ЩЕ ТИ СЕ СМЕЕ С ЧАСОВЕ..
          А твоята инвестиция в наеми за колко време ще я избиеш?

          Коментар


          • АКО НА ЕВРЕИН МУ КАЖЕШ ЧЕ ЩЕ СИ ИЗБИЕШ ИНВЕСТИЦИЯТА В ИМОТ ЗА 40 ГОД.. ЩЕ ТЕ
            ПОМИСЛИ ЗА ЛУД .И ЩЕ ТИ СЕ СМЕЕ С ЧАСОВЕ..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от superexpert Разгледай мнение
              Извода е че ипи златото е подценено или имотите се балон
              Всеки може сам да си прецени..
              НИКАДЕ В ЕВРОПА НЕ СЕ ПРОДАВАТ АПАРТАМЕНТИ НА МАЗИЛКА .
              ПРОДАВАТ СЕ С ЗАВЪРШЕНИ САНИТАРНИ ВЪЗЛИ И ГОТОВА КУХНЯ.
              вдигнаха ти наема от януари ли?
              няма нищо, плащай го редовно и не ги мисли имотите
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от cecostef Разгледай мнение

                Кавръков, какво ни навираш тази неграмотна статия, в която даже има правописни грешки: "диапзон". Даже заглавието и е сбъркано от някой неграмотник: едно е "4 пъти по-високи лихви", а съвсем друго:"с което лихвата ще бъде повишена с общо 100 базисни пункта (с 1%) спрямо текущия рекордно нисък диапзон 0,00-0,25%".
                Ето по грамотна

                https://www.investor.bg/novini/130/a...ite-si-343437/
                Пауъл обяви война на инфлацията: Ще използваме инструментите си!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                  https://www.expert.bg/macroview/fina...t-1694405.html
                  Очакват се 4 пъти по-високи лихви в САЩ !

                  Федералният резерв на САЩ ще повиши лихвените проценти четири пъти тази година и ще започне процеса на намаляване на финансовия си баланс още през юли, посочиха икономисти на Goldman Sachs. Доларът близо до нов връх след действията на Фед
                  Кавръков, какво ни навираш тази неграмотна статия, в която даже има правописни грешки: "диапзон". Даже заглавието и е сбъркано от някой неграмотник: едно е "4 пъти по-високи лихви", а съвсем друго:"с което лихвата ще бъде повишена с общо 100 базисни пункта (с 1%) спрямо текущия рекордно нисък диапзон 0,00-0,25%".

                  Коментар


                  • https://www.expert.bg/macroview/fina...t-1694405.html
                    Очакват се 4 пъти по-високи лихви в САЩ !

                    Федералният резерв на САЩ ще повиши лихвените проценти четири пъти тази година и ще започне процеса на намаляване на финансовия си баланс още през юли, посочиха икономисти на Goldman Sachs. Доларът близо до нов връх след действията на Фед

                    Коментар


                    • Извода е че ипи златото е подценено или имотите се балон
                      Всеки може сам да си прецени..
                      НИКАДЕ В ЕВРОПА НЕ СЕ ПРОДАВАТ АПАРТАМЕНТИ НА МАЗИЛКА .
                      ПРОДАВАТ СЕ С ЗАВЪРШЕНИ САНИТАРНИ ВЪЗЛИ И ГОТОВА КУХНЯ.
                      Last edited by superexpert; 11.01.2022, 12:19.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от superexpert Разгледай мнение
                        Оскотяването на българите продължава - цели 873 хиляди са работещите бедни
                        Кой ще ги купува вече тези кутийки с цената на мечтите.
                        Буров беше казал преди че цената на имота в София е един наполион на квадрат.
                        100 КВ =100 НАПОЛИОНА./6,45-22кар/
                        всичко друго е лъжа и измама
                        тези идеални части +30%са най голямата измама измислена само за България
                        никъде в Европа я нама.. в обявите е само чиста площ.
                        По-скоро 50%. При новото строителство има често скици с истинските размери на стаите и се вижда. Само в България може да ти продадат хол 20 кв.м, спалня 12 кв.м., коридор 5 кв.м., баня 3 кв.м. и тераса 3 кв.м. за 65 квадратни метра. Така цената от 3000 без ДДС става над 5000 с ДДС и гони 6000 за завършен имот във вида (не и в качеството), което се продава при новите проекти на запад.

                        Цените на новото строителство в хубавите Софийски квартали надминават тези в Берлин и Виена ако сравняваме жилища с еднакви площи и еднаква степен на довършителни.

                        Коментар


                        • Единствената държава в ЕС която за над 30 година не постигна нещо малко,но много за народа си -ценова стабилност в перспектива

                          Коментар


                          • Оскотяването на българите продължава - цели 873 хиляди са работещите бедни
                            Кой ще ги купува вече тези кутийки с цената на мечтите.
                            Буров беше казал преди че цената на имота в София е един наполион на квадрат.
                            100 КВ =100 НАПОЛИОНА./6,45-22кар/
                            всичко друго е лъжа и измама
                            тези идеални части +30%са най голямата измама измислена само за България
                            никъде в Европа я нама.. в обявите е само чиста площ.
                            Last edited by superexpert; 11.01.2022, 12:02.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


                              Навсякъде в българската провинция е така.

                              Аз имам красиви автентични неща, правени от бабите ми като за етнографски музей и ги пазя и им се радвам. Дори съм качил снимки в съответните групи във фейсбук, за да видят и други хора колко сръчна е била (беше) българката.

                              И наистина из прованса е пълно със селски тарикати и пияници - ако вземеш да си купуваш агне от там, ще ти дадат най-смотаното и ще ти го таксуват скъпо. И измислят какви ли не хитрини. Аз за това искам да си продам и останалите провинциални имоти, след като отмине инфлационната вълна.

                              Поздрави


                              Ти май не си купувал агне никога през живота си

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                                Балканджии в Априлци отдавна няма. Балканджии са били пра-дядовците и дядовците ми. Хората са били изключително трудолюбиви и са си помагали. Един тръгне да строи къща - цялата махала се събира и работи. Напълно безвъзмездно. Покривите на старите къщи са се правили от огромни плочи, които са ронени и сваляни на ръце от околните баири, после ги товарят на биволски коли. Било е къртовски труд и голям майсторлък да направиш такъв покрив. Първият водопровод е правен през първите години на ТКЗС-то - с кирки и лопати са свалили водата високо от изворите. Заради климата там жито и царевица не са се отглеждали, за сметка на това е било развито дървообработването - кацарство, резбарство, гледали са се животни, варяла се е ракия, сушали са се овошки... Тръгне късно есента с биволската кола, натоварена с каквото има и отива из севлиевските села по търговия, понякога са стигали чак Дунава. Връща се с жито и царевица, за да изкарат зимата. И двамата ми прадядовци са били част от 34 Троянски пехотен Полк и са изкарали и 3-те войни (Балканска, Междусъюзническа, Първа Световна). Имам снимки и техни вещи от Дойран.

                                Сега такива хора вече отдавна няма. Останало е само боклук. Алкохолици, крадци и завистници. При това чисти българи, тъй като там роми няма. Природата също е наполовина унищожена - сече се вековна букова гора в самите граници на парка от разни мафиотски фирмички и на никой не му пука. Ако тръгнете по пътеката за х. Тъжа ще заварите изключително грозна картина. Абсолютно нищо не се поддържа - всичко постепенно заприличва на пустош такава, каквато е била преди да се заселят хора по тези места. Реката е обрасла, коритото е неподдържано и при едно по-сериозно наводнение ще отнесе къщите.
                                С една дума - непоправима трагедия. Вековна история и традиции, които варварски се съсипват от долнопробното крадливо племе, което е останало.

                                Навсякъде в българската провинция е така.

                                Аз имам красиви автентични неща, правени от бабите ми като за етнографски музей и ги пазя и им се радвам. Дори съм качил снимки в съответните групи във фейсбук, за да видят и други хора колко сръчна е била (беше) българката.

                                И наистина из прованса е пълно със селски тарикати и пияници - ако вземеш да си купуваш агне от там, ще ти дадат най-смотаното и ще ти го таксуват скъпо. И измислят какви ли не хитрини. Аз за това искам да си продам и останалите провинциални имоти, след като отмине инфлационната вълна.

                                Поздрави



                                Коментар

                                Working...
                                X