IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Здравейте отдавна чета форума, но чак сега реших да пиша, защото възнамерявам да закупя един ваканционен имот, но се двоумя дали да не изчакам спад на цените или поне по-добро предлагане. Как мислите дали цените ще се покачват още или ще има задържане и дори /надявам се/ спад.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
      Ако обичате спрете със заяжданията и пишете по темата.
      Тя темата е ясна цените достигнаха нива при които на над 90% от българите вече им е все тая дали ще нарастват повече

      А те тепърва ще нарастват още

      Тия дето миналата година обясняваха че цените са балон следващата ще са съгласни уше да си отрежат само да може да купят на цените от миналата година

      Коментар


      • Ако обичате спрете със заяжданията и пишете по темата.
        रादोस्त

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ledosvetlenie




          С всеки следващ бустер ще стават все по зле нещата
          Ми браво. Пиши ме радетел на вдигане на данъците и национализация щом те прави щастлив.
          Last edited by BobyB; 16.12.2021, 01:20.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

            Може да си искал да кажеш нещо друго, но начина по който е написано е показ на желание да се вдигнат данъците и да почнем да продаваме сривайки цените от това....
            Ако кажеш ама аз само теоретично не фърфи. Няма теоретична възможност да се вдигнат имотните данъци с пъти в кратък срок..... Това е просто невъзможно. Теоретично е възможно по 10% примерно няколко години или 1 път 20-30% и т.н....
            Ще ме накараш да го потърся пак. Три варианта, другите два са твои. Показвам ти единствено че пожелателното мислене може да е опасно. Със сигурност има и други варианти, мен не ме интересува, аз тухлена пенсия не трупам. Не вярвам в нея.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BobyB

              Прочети го пак. Съвпада ли с дефиницията на "ратувам"?
              Та последно данъците ли ще дигаме или лихвата ???

              Или както одеве преложих направо да минете към национализация?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                Национализация му е майката,това винаги съм го твърдял.
                Н А Ц И О Н А Л И З А Ц И Я...
                На тока ,имотите да се създаде държавна огромн а компания която да строи ,да строи жилища ,за всеки българин ,да има основен дом на цени себестойност.Наемите да са с таван регулиран от държавата и да се индексират само с държавни решения.
                Да се построи втора АЕЦ ,дори трета АЕЦ най добре ,тока да се изнася в огромни количества,БДЖ,то да стане основен транспорт,всяка точица в България да е покрита с японски вкакове и трасета ,влаковете да хвърчат със скоростта на светлината....От там да тръгнем,
                Кавръков, ако има национализация ще ти национализират и парите които си спестил за апартамент, даже може да те обявят и за враг на народа, така че внимавай какво си пожелаваш

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BobyB

                  Прочети го пак. Съвпада ли с дефиницията на "ратувам"?
                  Може да си искал да кажеш нещо друго, но начина по който е написано е показ на желание да се вдигнат данъците и да почнем да продаваме сривайки цените от това....
                  Ако кажеш ама аз само теоретично не фърфи. Няма теоретична възможност да се вдигнат имотните данъци с пъти в кратък срок..... Това е просто невъзможно. Теоретично е възможно по 10% примерно няколко години или 1 път 20-30% и т.н....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                    Да, беше доста гротескно - Welcome COVID....
                    Е, дойде и отнесе баща му. С което му задоволи жилищната нужда, така ли да разбираме?
                    Както се казва - внимавай какво си пожелаваш, може да се сбъдне.
                    Баща ми си замина до голяма степен и от факта че в болницата го убиха.
                    Доста хора умряха по същия начин ,надуваха ги с кислород до откат докато им се скъсат алвеолите на белите дробове.
                    Не съм сигурен че е починал от Ковид,в тази пандемия и обикновен грип,или пнвемония ги пишеха Ковид.
                    Welcome Covid да това написах и съм го написал от гледна точка на това че все някога събитие обръща пазара.Е,цените не паднаха,дори ги надуха с още,но от тук нататък факта че ги надуха с такива проценти е сигурен знак че пазара ще се срине.
                    Толкова за имотите.
                    Не смятам че има връзка моето изказване със смъртта на баща ми,дори за да ме искренни колкото и да е опасен вируса,целия този цирк не си струваше заради него.
                    Вируса не е толкова смъртоносен.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                      Спомням как си мечташе кавръка като почна коронавируса да измрат много хора, че да можело да паднат цените на имотите. Той дори не си мечтаеше ами направо го очакваше и се радваше. Трябваше да го запазя това мнение някъде да си го оставя като подпис - е такива долни хора са комунетата. Сами нищо не знаят, могат или искат - само нещо на готово от някъде да вземат, да откраднат, да приватизират, някой да убият/да умре че да му вземат труда на живота. Некадърни, неспособни и завистливи.
                      Както се казва който гроб копае сам пада в него. Който цените на имотите бута със смърт гледа как му изяжда инфлацията паричките.
                      Да, беше доста гротескно - Welcome COVID....
                      Е, дойде и отнесе баща му. С което му задоволи жилищната нужда, така ли да разбираме?
                      Както се казва - внимавай какво си пожелаваш, може да се сбъдне.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                        Да де ама изнасят чужди фирми не изнася НЕК..Ще им вземат цървулите...Да не говорим че цените на 400 киловолта са едни а на 0,4 киловолта други...
                        Привет! Замисли ме. Откъде им идва на нашичките-новичките огромното самочувствие? Мислех, че могат да регулират временно износа на АЕЦ. Ти ми потвърди подозренията, че са всичката Мара втасала... Надявах се, поне един лост да имат, от сите дърдорковци поне един да вдява, явно не.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BobyB

                          Това няма как да стане. Тъпите затова са тъпи - за да са в основата на хранителната верига.
                          Изключенията като назначението на такива начело на България през 1944та от окупаторите с цел унищожаване на българската държава само потвърждава правилото.
                          Спомням как си мечташе кавръка като почна коронавируса да измрат много хора, че да можело да паднат цените на имотите. Той дори не си мечтаеше ами направо го очакваше и се радваше. Трябваше да го запазя това мнение някъде да си го оставя като подпис.
                          Както се казва който гроб копае сам пада в него. Който цените на имотите бута със смърт гледа как му изяжда инфлацията паричките.
                          Last edited by X_Y; 16.12.2021, 08:47.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                            Айде Щатите дръпнаха шалтера 6 месеца по рано от предвиденото.

                            https://www.investor.bg/novini/130/a...aktivi-341894/
                            Фед ще започне агресивно редуциране на пандемичната програма за покупка на активи

                            Централната банка на САЩ очаква три увеличения на основните лихви през 2022
                            И след 3 години лихвата щяла да стане 2%

                            на 70к евро ще получаваш 1400е ако въобще вдигнат лихвите по депозитите

                            И какво ще правиш с тази крупна четирицифрена сума?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                              Да де ама изнасят чужди фирми не изнася НЕК..Ще им вземат цървулите...Да не говорим че цените на 400 киловолта са едни а на 0,4 киловолта други...
                              Чужди друг път, до една са герберски и някои руски, на то тука има хора дето не ги смятат за чужди....

                              Коментар


                              • Алоууу комунетата. Къде сте тръгнали гладни бе, първо трябва през мандрите да минете (предполагам в днешно време това ще е била/лидъл), после да убиете умните хора и интелигенцията че да не ви се смалява като се усетите колко сте глупави, че чак тогава може да гледате към власта.
                                Last edited by pwise; 15.12.2021, 23:20.

                                Коментар

                                Working...
                                X