IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

    Също и аз съм го доказвала многократно и не само с числа, а и с конкретни примери
    Най-смешно ми е когато се опитваш да убедиш хората, че е много по-добре да си купуват апартаменти извън БГ, като им трябват такива в София, а самия ти не го правиш. Дори няма да отворя дума ,че не е само цената ,а и куп други неща за които не пишеш или от незнание или защото не подкрепя тезата ти
    Нищичко не си доказвала досега, нула! Кръгла нула.

    Сметни ми една средна Берлинска заплата при лихва 0,9% колко квадратни метра (реални) може да финансира в Берлин и го съпостави с една средна Софийска заплата при лихва 2,7%. Хайде да те видя, нали уж работиш в Церн, една такава проста сметка можеш да направиш надявам се.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

      Остава и да го докажеш с числа. Само че не можеш.
      Аз моето твърдение съм го доказвал многократно с конкретни примери.
      Също и аз съм го доказвала многократно и не само с числа, а и с конкретни примери
      Най-смешно ми е когато се опитваш да убедиш хората, че е много по-добре да си купуват апартаменти извън БГ, като им трябват такива в София, а самия ти не го правиш. Дори няма да отворя дума ,че не е само цената ,а и куп други неща за които не пишеш или от незнание или защото не подкрепя тезата ти

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

        Напълно съгласна съм с теб, нямаш друга работа и искаш да се заяждаш с някой ! Каквито и факти да ти показва човек ,че наистина имотите в София, са много по-достъпни от тези в другите държави няма да се съгласиш, а те наистина са такива !!!
        Остава и да го докажеш с числа. Само че не можеш.
        Аз моето твърдение съм го доказвал многократно с конкретни примери.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

          За губене на време, когато имам такова.
          Напълно съгласна съм с теб, нямаш друга работа и искаш да се заяждаш с някой ! Каквито и факти да ти показва човек ,че наистина имотите в София, са много по-достъпни от тези в другите държави няма да се съгласиш, а те наистина са такива !!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

            Джони,след като за теб имотите не са никаква инвестиция, какво търсиш и защо си само в тази тема????? Има толкова много теми за други инвестиции във форума..обясни защо не излизаш оттук?
            За губене на време, когато имам такова.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

              Различните мнения се уважават тогава, когато са подплатени с факти, числа и анализи. Моята позиция е винаги била придружавана с конкретни примери.

              Досега нищо разумно не съм чул нито от теб, нито от останалите повишители. Вие едно към едно копирате брокерските статии - най-достъпните имоти били в София, имотите пазели от инфлация, имотите били добра инвестиция и още купища лъжи и дрънканици, за които не предоставяте нито едно доказателство или поне опит за такова.

              Дори горното ти изказване е типично хлапашко.
              Джони,след като за теб имотите не са никаква инвестиция, какво търсиш и защо си само в тази тема????? Има толкова много теми за други инвестиции във форума..обясни защо не излизаш оттук?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

                Аз ти подсказвам, ти ако искаш се сещай
                После само не се чуди защо никоя жена (или мъж, при теб не е сигурно) не се задържа около теб.

                За 10ти път - не съм брокер (не всеки, който е на различно менние от теб, упражнява тази "професия").
                Различните мнения се уважават тогава, когато са подплатени с факти, числа и анализи. Моята позиция е винаги била придружавана с конкретни примери.

                Досега нищо разумно не съм чул нито от теб, нито от останалите повишители. Вие едно към едно копирате брокерските статии - най-достъпните имоти били в София, имотите пазели от инфлация, имотите били добра инвестиция и още купища лъжи и дрънканици, за които не предоставяте нито едно доказателство или поне опит за такова.

                Дори горното ти изказване е типично хлапашко.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                  Откога казването на истината е мрънкане?
                  А да, забравих, за вас брокерите понятието истина не съществува.
                  Аз ти подсказвам, ти ако искаш се сещай
                  После само не се чуди защо никоя жена (или мъж, при теб не е сигурно) не се задържа около теб.

                  За 10ти път - не съм брокер (не всеки, който е на различно менние от теб, упражнява тази "професия").

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

                    Поради същата причина, заради която ти не купуваш, а само мрънкаш
                    Откога казването на истината е мрънкане?
                    А да, забравих, за вас брокерите понятието истина не съществува.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                      Дори и да могат да я купят - защо да не купят 100 пъти по-високо качество на същата цена извън БГ е въпросът.
                      Поради същата причина, заради която ти не купуваш, а само мрънкаш

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                        Ако има пазар на който купувачите не могат да си купят стоката на над 90% от процента потенциални купувачи ,как ще се осъществява и как ще съществува изобщо пазар ???
                        Дори и да могат да я купят - защо да не купят 100 пъти по-високо качество на същата цена извън БГ е въпросът.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          Ако има пазар на който купувачите не могат да си купят стоката на над 90% от процента потенциални купувачи ,как ще се осъществява и как ще съществува изобщо пазар ???
                          Женски пазар, брокерасти опъват лакърдии как тъмните прозорци щели да свършат

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                            Тя темата е ясна цените достигнаха нива при които на над 90% от българите вече им е все тая дали ще нарастват повече

                            А те тепърва ще нарастват още

                            Тия дето миналата година обясняваха че цените са балон следващата ще са съгласни уше да си отрежат само да може да купят на цените от миналата година
                            Ако има пазар на който купувачите не могат да си купят стоката на над 90% от процента потенциални купувачи ,как ще се осъществява и как ще съществува изобщо пазар ???

                            Коментар


                            • Здравейте отдавна чета форума, но чак сега реших да пиша, защото възнамерявам да закупя един ваканционен имот, но се двоумя дали да не изчакам спад на цените или поне по-добро предлагане. Как мислите дали цените ще се покачват още или ще има задържане и дори /надявам се/ спад.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
                                Ако обичате спрете със заяжданията и пишете по темата.
                                Тя темата е ясна цените достигнаха нива при които на над 90% от българите вече им е все тая дали ще нарастват повече

                                А те тепърва ще нарастват още

                                Тия дето миналата година обясняваха че цените са балон следващата ще са съгласни уше да си отрежат само да може да купят на цените от миналата година

                                Коментар

                                Working...
                                X