IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    Няма сламки,ако видиш историята ще разбреше че такива периоди е имало и преди.
    Това което в момента ти се струва невероятно,може само за няколко месеца да стане вероятно.Както и преди съм ти казвал кризата тепътва ще се разгръща.Имотите растяха защото криза нямаше.Каква криза е имало като всеки и аше достъп до пари?
    За каква криза говорим?
    Когато достъпа до пари,тоест ликвидността започне да бъде ограничавана тогава можем да говорим за криза.
    Както виждаш заявки за това има много.
    Как щяло да има спад,как щялотова да стане или онова...ами както затвориха света за нула време и наляха трилиони,така утре могат да решат че имаш много имоти и си забогатял много от тях и да направят деуги неща и да стане обратното на това което изобщо някога си си помислял Знаеш ли в момента какъв е проблема?
    Проблема е че големи маси от хора са като дрогирани и заслепени от лесния достъп до кредити,буквално са се замозабравили че може и да има обратното на това с което са свикнали десетки години...в случая ти си един от тази маса...
    Е не помниш ли Welcome Covid 19.Нали се хвалеше че си познал точната дата са криза нямало.Последно има ли или няма

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

      Тия проценти ги нямате за нищо.
      30-40%,не е ли по добре?
      Внимавай да не познаеш...:–)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Няма сламки,ако видиш историята ще разбреше че такива периоди е имало и преди.
        Това което в момента ти се струва невероятно,може само за няколко месеца да стане вероятно.Както и преди съм ти казвал кризата тепътва ще се разгръща.Имотите растяха защото криза нямаше.Каква криза е имало като всеки и аше достъп до пари?
        За каква криза говорим?
        Когато достъпа до пари,тоест ликвидността започне да бъде ограничавана тогава можем да говорим за криза.
        Както виждаш заявки за това има много.
        Как щяло да има спад,как щялотова да стане или онова...ами както затвориха света за нула време и наляха трилиони,така утре могат да решат че имаш много имоти и си забогатял много от тях и да направят деуги неща и да стане обратното на това което изобщо някога си си помислял Знаеш ли в момента какъв е проблема?
        Проблема е че големи маси от хора са като дрогирани и заслепени от лесния достъп до кредити,буквално са се замозабравили че може и да има обратното на това с което са свикнали десетки години...в случая ти си един от тази маса...
        Прав си случвало се е вече подобно нещо. Не е за първи път.
        Купи си семки за 20 години напред / за да запазиш покупателната сила на кеша :-)/ и гледай сеир :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          Тия проценти ги нямате за нищо.
          30-40%,не е ли по добре?
          Специалиста по процентите е феникса. За жалост той престана да пише откакто купи няколко апарта в Швейцария. Иначе да, поскъпването си върви по план за да може през 2029-та да ви правят по заветните -40% дискаунт от нива 8700.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
            Аз сматам че растежа тази година ще е по-висок от миналата година. Единствената неизвестна ми е до каква степен ще се повлияе пазара от новата политическа ситуацич и по скоро политиката за изсветляване и борбата с корупцията. Въпреки това нагоре 20% от мен. Заплатите ще се качат с поне 10%.
            Ура, моята прогноза е най-песимистичната. Бони +16%, пепе +20%, аз аз само едни + 12-15%. До 2029-та обаче аз съм единствен дал прогноза за нивата 8700. Ще се осмели ли някой да даде прогноза за след още 7 години? Засега развитието на моята прогноза върви по план и разчет.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
              Аз сматам че растежа тази година ще е по-висок от миналата година. Единствената неизвестна ми е до каква степен ще се повлияе пазара от новата политическа ситуацич и по скоро политиката за изсветляване и борбата с корупцията. Въпреки това нагоре 20% от мен. Заплатите ще се качат с поне 10%.
              Тия проценти ги нямате за нищо.
              30-40%,не е ли по добре?

              Коментар


              • Аз смятам. че растежа тази година ще е по-висок от миналата година. Единствената неизвестна ми е до каква степен ще се повлияе пазара от новата политическа ситуация и по-скоро политиката за изсветляване и борбата с корупцията. Въпреки това нагоре 20% от мен. Заплатите ще се качат с поне 10%.
                Last edited by pepe1234; 02.01.2022, 22:05.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от rashkovg Разгледай мнение
                  Пет прогнози за пазара на жилища през 2022 г. (capital.bg)
                  Жилищата ще стават все по-недостъпни


                  Кристофор Павлов, главен икономист на УникКредит Булбанк

                  Цените на жилищата ще отиват нагоре


                  Георги Павлов, изпълнителен директор на "Реалто груп"
                  Цената на труда ще е по-голям проблем от тази на материалите


                  Инж. Николай Чомаковски, изпълнителен директор на "Пи Ес Ес строителство"*...


                  Амааааа... Как така?!!! Но защо?!!! Откъде - накъде?!!!
                  Дай някое неутрално мнение.Все търговци дето си хвалят стоката.

                  Коментар


                  • Пет прогнози за пазара на жилища през 2022 г. (capital.bg)
                    Жилищата ще стават все по-недостъпни


                    Кристофор Павлов, главен икономист на УникКредит Булбанк

                    Цените на жилищата ще отиват нагоре


                    Георги Павлов, изпълнителен директор на "Реалто груп"
                    Цената на труда ще е по-голям проблем от тази на материалите


                    Инж. Николай Чомаковски, изпълнителен директор на "Пи Ес Ес строителство"*...


                    Амааааа... Как така?!!! Но защо?!!! Откъде - накъде?!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                      Каврък, фащаш се за сламки с надеждата да паднат цените. Не искам да навлизам в детайли за публиката, но.
                      Станалото е вече станало. Света е МНОГО различен след вируса. Тази разлика пренаписа теорията за циклите, а колелото е така завъртяно, че скоро мерени в ПАРИ няма да видиш по-евтини имоти. Това , че ще вдигнат лихвата от минус 0.5 на ДОРИ 2-3 процента / нещо което трудно би станало/ няма да е достатъчно. Дори да стане чудо и за 2-3 години да има застой или спад, след това ще ни излезе през носа....
                      Преди 2039 не виждам как ще има спад, освен ако финансовата система и валутите не се занулят и рестартират....Би било добре ако имотите растат само с по 10% средно на година до тогава...:-)
                      Няма сламки,ако видиш историята ще разбреше че такива периоди е имало и преди.
                      Това което в момента ти се струва невероятно,може само за няколко месеца да стане вероятно.Както и преди съм ти казвал кризата тепътва ще се разгръща.Имотите растяха защото криза нямаше.Каква криза е имало като всеки и аше достъп до пари?
                      За каква криза говорим?
                      Когато достъпа до пари,тоест ликвидността започне да бъде ограничавана тогава можем да говорим за криза.
                      Както виждаш заявки за това има много.
                      Как щяло да има спад,как щялотова да стане или онова...ами както затвориха света за нула време и наляха трилиони,така утре могат да решат че имаш много имоти и си забогатял много от тях и да направят деуги неща и да стане обратното на това което изобщо някога си си помислял Знаеш ли в момента какъв е проблема?
                      Проблема е че големи маси от хора са като дрогирани и заслепени от лесния достъп до кредити,буквално са се замозабравили че може и да има обратното на това с което са свикнали десетки години...в случая ти си един от тази маса...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                        Наистина нямам спомен,за това.
                        Може и така да е било.
                        Ти си в банка или финансова институция,няма значение коя,но имаш много данни,за кредитирането и паричната политика на търговските банки.
                        Въпреки всичко ,никой няма как да прогнозира ако внезапно Централните банки обърнат рязко политиката си.
                        За мен инфлацията ще е фактора които ще ги принуди да реагират и това ще бъде разък обрат,поради причината че инфлацията ще продължи да расте и то с много,от там в цяла Европа населението ще пропищи,а политиците не обичат това.
                        Каврък, фащаш се за сламки с надеждата да паднат цените. Не искам да навлизам в детайли за публиката, но.
                        Станалото е вече станало. Света е МНОГО различен след вируса. Тази разлика пренаписа теорията за циклите, а колелото е така завъртяно, че скоро мерени в ПАРИ няма да видиш по-евтини имоти. Това , че ще вдигнат лихвата от минус 0.5 на ДОРИ 2-3 процента / нещо което трудно би станало/ няма да е достатъчно. Дори да стане чудо и за 2-3 години да има застой или спад, след това ще ни излезе през носа....
                        Преди 2039 не виждам как ще има спад, освен ако финансовата система и валутите не се занулят и рестартират....Би било добре ако имотите растат само с по 10% средно на година до тогава...:-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                          Това е безспорен факт. Не знам дали някой друг освен Бони прогнозираше ръст по време на локдауна.
                          Тя прогнизира на база това което има от дейността си.Я утре да мръднат лихвите и мигом други неща ще се прогнозират.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                            Ако оня, тъпия, не беше затрил темата, щях да ти извадя моята прогноза от април 2020 за 10% ръст до края на годината. Даже песимиста ми се смееше, а какво стана?

                            Ето какво успях да спася от изтритата тема:
                            Това е безспорен факт. Не знам дали някой друг освен теб да прогнозираше ръст по време на локдауна.
                            След него вече беше лесно.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                              Ако оня, тъпия, не беше затрил темата, щях да ти извадя моята прогноза от април 2020 за 10% ръст до края на годината. Даже песимиста ми се смееше, а какво стана?
                              Наистина нямам спомен,за това.
                              Може и така да е било.
                              Ти си в банка или финансова институция,няма значение коя,но имаш много данни,за кредитирането и паричната политика на търговските банки.
                              Въпреки всичко ,никой няма как да прогнозира ако внезапно Централните банки обърнат рязко политиката си.
                              За мен инфлацията ще е фактора които ще ги принуди да реагират и това ще бъде разък обрат,поради причината че инфлацията ще продължи да расте и то с много,от там в цяла Европа населението ще пропищи,а политиците не обичат това.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                                Нищо не е познавала.Никой нищо не е познавал,нито аз ,нито тя,нито който и да е друг.
                                Когато затвориха света ,кой,какво позна ??.
                                Ако оня, тъпия, не беше затрил темата, щях да ти извадя моята прогноза от април 2020 за 10% ръст до края на годината. Даже песимиста ми се смееше, а какво стана?

                                Ето какво успях да спася от изтритата тема:

                                Първоначално изпратено от BONI 03.04.2020
                                Попитали радио Ереван: - Кога ще почне дефлационният прозорец? - Вече свърши - отвърнало радиото....
                                Last edited by BONI; 02.01.2022, 13:28.

                                Коментар

                                Working...
                                X