IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Вече и в Батак е скъпо.

    Click image for larger version

Name:	Screenshot 2022-01-02 083528.jpg
Views:	1
Size:	85.2 КБ
ID:	3850404

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
      Радомир си оправя демографията

      https://www.dnes.bg/obshtestvo/2022/...no-dete.515692
      Радомир е само началото. Когато отмине пандемията, ще има много незаети свободни работни места. Недостигът на работна ръка ще вдигне заплатите, както и ще започне състезание за оправяне на демографията повсеместно в Европа. Доста българи се върнаха в България и още много има да се връщат.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Твоята инвестиция в Банско с колко процента ще поскъпне?
        Моята инвестиция в Банско вече поскъпна с над 35% за 2021-ва и ще поскъпне с още толкова след настоящия зимен сезон. Тази информация обаче не виждам теб с какво би ти помогнала да се измъкнеш от деЦката Дано поне се почувстваш по-добре.
        Last edited by rashkovg; 02.01.2022, 11:04.

        Коментар


        • Радомир си оправя демографията

          https://www.dnes.bg/obshtestvo/2022/...no-dete.515692

          Коментар


          • Първоначално изпратено от rashkovg Разгледай мнение

            Е, явно този път аз съм по-скептичен с моите 12-15%, но сме с горе-долу сходна прогноза.

            Песимисте?? Хайде престраши се де...
            Твоята инвестиция в Банско с колко процента ще поскъпне?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

              Воала.

              Ръст на БВП 4%, ръст на заплатите в София 8%, поскъпване на жилищата в София 16%.
              Е, явно този път аз съм по-скептичен с моите 12-15%, но сме с горе-долу сходна прогноза.

              Песимисте?? Хайде престраши се де...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

                Факт е че тя досега е познавала, без да разстяга много локуми и да набляга на икономически термини (като други, чиито прогнози се разминават с 40-50%)

                Все пак, 15-16% ми се струва нереално за тази година, но да видим.
                Нищо не е познавала.Никой нищо не е познавал,нито аз ,нито тя,нито който и да е друг.
                Когато затвориха света ,кой,какво позна ??
                Тогава и брокери и всякаква сволоч се напика в гащите,от страх,и прогнозите им бяха обратните на всичко,което се случи изобщо в последствие.
                Банкер,брокер,или строител,никой не може да ти каже какво ще стане с имотния пазар,ако беше толкова лесно ,досега да е имало купища точни прогнози, и като време и като стойности,но такива няма.
                Защо тогава не прогнозира,ами прогнозира сега?
                И какво прогнозира,като тая статия за 16,17%те процента я завъртяха в 10 сайта ,с различни заглавия и хоп изведнъж анонимния потребител Boni,с прогноза (същата като от статията)...не знам само защо изобщо си прави труда да пише такива неща,защото е смешно.
                Тя работи във финансова институция,почти сигурно банка,в отдел който се занимава с кредитиране,от там са и данните които цитира.
                Ако и видиш стила на писане ,и данните които изнася като ред,и структура,това си личи от 100 километра.
                Това обаче не променя факта,че прогнозите и са верни,защото никой не знае какво ще стане догодина.
                Никой ме знае дали Централните банки нвма рязко да обърнат килимчето ,и още ред други неща,така че прогнозите са меко казано смешни,още повече да цитира и числа,виж ако си ги смуче от банката в която работи е друг въпрос,разбирам я.

                Единствената точна прогноза за тайминга на кризата беше моя.
                Говоря за времето,а не за събитията след това.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  Твоята прогноза е да повтаряш като папагал щенията на строителите .
                  Факт е че тя досега е познавала, без да разстяга много локуми и да набляга на икономически термини (като други, чиито прогнози се разминават с 40-50%)

                  Все пак, 15-16% ми се струва нереално за тази година, но да видим.

                  Коментар


                  • Весели празници на всички Инвеститори и Понижители.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                      ЧНГ на всички повишители и понижители. Тази година ще се въздържам от купуване на имоти. Ще се возя в едно купе с чакачите

                      Честита, Старши.Акъла ли ти дойде или похарчи всичката пара.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                        Воала.

                        Ръст на БВП 4%, ръст на заплатите в София 8%, поскъпване на жилищата в София 16%.
                        Твоята прогноза е да повтаряш като папагал щенията на строителите .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tea_cup Разгледай мнение
                          Честита нова година на всички в темата
                          Здраве, мир, любов и сполука!


                          Чакам прогнозата на Бони за 2022 г., тя винаги е точна.
                          Воала.

                          Ръст на БВП 4%, ръст на заплатите в София 8%, поскъпване на жилищата в София 16%.

                          Коментар


                          • България е на седмо място по най-висок дял на жилищната собственост в ЕС:: Investor.bg

                            Преди 7 години България делеше 1-вото място с Румъния, сега е на 7-мо място. Уверено вървим по пътя на Австрия, Германия и Дания.

                            Коментар


                            • ЧНГ на всички повишители и понижители. Тази година ще се въздържам от купуване на имоти. Ще се возя в едно купе с чакачите

                              Коментар


                              • Честита нова година на всички в темата
                                Здраве, мир, любов и сполука!


                                Чакам прогнозата на Бони за 2022 г., тя винаги е точна.

                                Коментар

                                Working...
                                X