IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тц. При авторитарните режими, партии и всякакви подобни образувания не съществува възможност за силна фигура, която може да застраши лидера, те биват остранявани бързо бързо. Оттам насетне е винаги въпрос на време да си отиде лидера и да замине всичко.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
      каква война, какви пет лева ви гонят? Абсурд. Чакаме още малко да поостарее Путин и там някъде нещата с личните му абиции ще приключат.
      И тогава ще го наследи външният им министър Лавров, за когото и сега злите езици твърдят, че ръководи целия цирк.

      Коментар


      • каква война, какви пет лева ви гонят? Абсурд. Чакаме още малко да поостарее Путин и там някъде нещата с личните му абиции ще приключат.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

          Дано да не разберем кое и как точно ще се случи. Иначе като живял известно време в различни части на Украйна мога да ти кажа, че на Изток от Киев / а и самият град/ бяха проруски в по-голяма степен. Поне преди. Единствено в Лвов всичко е антируско / например трябваше да говоря на Английски , а не искаха да ползват Руски. Това още преди историите/
          На руснаците предполагам не им трябва цялата Украйна, а им трябва само територия на която не може да има Американско оръжие насочено против Русия, така че могат да я отрежат по Киев, Днепър и Черно море, където болшинството са проруски. Руската граница ще си остане и ще има самоуправление, така че ''партизаните'' ще бият местните проруснаци, а не Русия....
          Не мисля, че руснаците ги интересува Лвов където съпротовата ще е яка и след военните действия....
          Само догадки де, дано не разберем.
          А по темата конкретно Киев беше 2-3 пъти по-скъп имотно от София едно време....и не само Киев. Още няколко града бяха по-скъпи от София едно време....
          Ако има пълномащабна война, много неща ще се променят. В Киев сигурно ще паднат много цените но и на много други места. За съжаление, ние като най-слабото звено в НАТО сме сериозно застрашени също, дори и да не посмеят да пипнат руснаците, самият риск може да намали много сериозни инвестиционните апетити и балонът да гръмне много неприятно.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

            Песи ама ного си се назобил с евроалантическа помия бе човек.Каша ти е у главата..
            Сега имам напредък или ми е каша ? :-)
            Част от живота ми е минал в Украйна / номер 2 чужда държава след България като изкарано време/ и винаги съм се чувствал като у дома там та ми е мъчно ако стане пушечно месо на глобални интереси/
            Иначе нямам страна която да взимам - Русия или Запада и се опитвам от тази си неутрална позиция да виждам плюса и минуса на двете. От чисто Българска и прагматична гледна точка Русия няма кой знае какво да ни даде освен нафта / ама тя е на пазарни цени , а не на аванта/ и упадъка е гарантиран. Запада също основно взима от нас и не дава, но поне има Холивуд и може да мечтаем колко добре ще станем съвсем скоро.... С Русия дори тази фантазия липсва.....:-)
            Иначе леко се заблуждаваш за Запада - той може да фалира, но сметката ще я плати останалият свят.....Няма да разяснявам как би се случило, че е доста писане....
            Избива на политика тази дискусия, а не ме кефи тази тематика защото съм аполитичен и я спирам молейки се да не разберем лошите сценарии на практика.:-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

              русия не може да пребие Украйна, защото нито русия е САЩ, нито Украйна е Ирак. Украйна беше най-развитата част на някогашния СССР, основно там са били ракетните и сложните технически разработки. Може би може да превземе Киев, защото е близо до предателски Беларус, но партизанската война направо ще ги съсипе. И ще има бумерангов ефект в самата русия, където доста региони само това чакат.
              Дано да не разберем кое и как точно ще се случи. Иначе като живял известно време в различни части на Украйна мога да ти кажа, че на Изток от Киев / а и самият град/ бяха проруски в по-голяма степен. Поне преди. Единствено в Лвов всичко е антируско / например трябваше да говоря на Английски , а не искаха да ползват Руски. Това още преди историите/
              На руснаците предполагам не им трябва цялата Украйна, а им трябва само територия на която не може да има Американско оръжие насочено против Русия, така че могат да я отрежат по Киев, Днепър и Черно море, където болшинството са проруски. Руската граница ще си остане и ще има самоуправление, така че ''партизаните'' ще бият местните проруснаци, а не Русия....
              Не мисля, че руснаците ги интересува Лвов където съпротовата ще е яка и след военните действия....
              Само догадки де, дано не разберем.
              А по темата конкретно Киев беше 2-3 пъти по-скъп имотно от София едно време....и не само Киев. Още няколко града бяха по-скъпи от София едно време....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                в рубли?
                Едва ли

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                  Готов си за какво ? Ще минаш метър кат почнат да се бомбят с ядрено оръжие ?! И Западна Европа ще мине метър, а София не ? Аре по-сериозно.....
                  Ако не си разбрал/осъзнал все още. Технологично във военната част Сащ са доста пред Русия и стане ли директен сблъсък руснаците няма да имат друг избор освен да избомбят някой Западен град като пример.... Няма да е Американски. Може и да уцелиш полета за там. Нататък вече не знам дали и Радомир ще ме спаси :-)
                  Просто няма да има такъв конфликт. Русия може да пребие Украйна за 1-2 месеца / както САЩ Ирак/ , после Запада ще наложи яки санкции, петрола и газа поне по 10 , тока и той и нататък сещай се как ще е кеша и имотите как ще се подаряват ... ако има с какво да ги купиш и топлиш....
                  Песи ама ного си се назобил с евроалантическа помия бе човек.Каша ти е у главата..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                    Помислил съм още от началото на вируса. У нас имам над 10 локации за скътаване и запаси за различни неща / храни и медицина, мерки за самозащита/ за няколко години....При такива световни сакатлъци най-лошото възможно нещо е да имаш разхвърляни активи по света. Нито до имота можеш да стигнеш, нито ще има какво да ядеш ако стигнеш, ще бъдеш първият който местните банди ще ошушкат , нито акциите през посредници или койните ще стават за ядене кат Бай Пешето запре токо и интернето...
                    Дано да не става голем сакатлък, но ако се случи ти пак си неориентиран....
                    Имаш напредък голям напредък.Вече знаеш кой пуска и запира и токо и интернето

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                      Готов си за какво ? Ще минаш метър кат почнат да се бомбят с ядрено оръжие ?! И Западна Европа ще мине метър, а София не ? Аре по-сериозно.....
                      Ако не си разбрал/осъзнал все още. Технологично във военната част Сащ са доста пред Русия и стане ли директен сблъсък руснаците няма да имат друг избор освен да избомбят някой Западен град като пример.... Няма да е Американски. Може и да уцелиш полета за там. Нататък вече не знам дали и Радомир ще ме спаси :-)
                      Просто няма да има такъв конфликт. Русия може да пребие Украйна за 1-2 месеца / както САЩ Ирак/ , после Запада ще наложи яки санкции, петрола и газа поне по 10 , тока и той и нататък сещай се как ще е кеша и имотите как ще се подаряват ... ако има с какво да ги купиш и топлиш....
                      русия не може да пребие Украйна, защото нито русия е САЩ, нито Украйна е Ирак. Украйна беше най-развитата част на някогашния СССР, основно там са били ракетните и сложните технически разработки. Може би може да превземе Киев, защото е близо до предателски Беларус, но партизанската война направо ще ги съсипе. И ще има бумерангов ефект в самата русия, където доста региони само това чакат.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                        Тези в София вероятно да, но в Радомир е по-добре. След вируса станах член на ловна дружинка / никога не съм ходил на лов или стрелял по животно/. Само законни неща....Във вашорошата банда шъ ма земете ли ? :-)
                        Ми ако не можеш да стреляш за какво си ни? Аматьор с пушка е по-опасен за своите отколкото без пушка.
                        Иначе и моя опит със стрелбата е толкова, не съм готов за Апокалипсиса и аз.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          Точно обратното.Източна Европа ще е скара,а хората пушечно месо.Злато и преди да спрат полетите заминаваш.Аз съм готов.
                          Готов си за какво ? Ще минаш метър кат почнат да се бомбят с ядрено оръжие ?! И Западна Европа ще мине метър, а София не ? Аре по-сериозно.....
                          Ако не си разбрал/осъзнал все още. Технологично във военната част Сащ са доста пред Русия и стане ли директен сблъсък руснаците няма да имат друг избор освен да избомбят някой Западен град като пример.... Няма да е Американски. Може и да уцелиш полета за там. Нататък вече не знам дали и Радомир ще ме спаси :-)
                          Просто няма да има такъв конфликт. Русия може да пребие Украйна за 1-2 месеца / както САЩ Ирак/ , после Запада ще наложи яки санкции, петрола и газа поне по 10 , тока и той и нататък сещай се как ще е кеша и имотите как ще се подаряват ... ако има с какво да ги купиш и топлиш....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                            В тоя апокалипсис дето го описваш въпросните 10 локации са също толкова безполезни. Единствено пушки, повечко патрони и да си част от банда може би ще свърши работа.
                            Тези в София вероятно да, но в Радомир е по-добре. След вируса станах член на ловна дружинка / никога не съм ходил на лов или стрелял по животно/. Само законни неща....Във вашорошата банда шъ ма земете ли ? :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              в рубли?
                              Те ако са в рубли, ще са около 10 пъти по-евтини от сега. Мечтата на кавръка ще се сбъдне.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                                Помислил съм още от началото на вируса. У нас имам над 10 локации за скътаване и запаси за различни неща / храни и медицина, мерки за самозащита/ за няколко години....При такива световни сакатлъци най-лошото възможно нещо е да имаш разхвърляни активи по света. Нито до имота можеш да стигнеш, нито ще има какво да ядеш ако стигнеш, ще бъдеш първият който местните банди ще ошушкат , нито акциите през посредници или койните ще стават за ядене кат Бай Пешето запре токо и интернето...
                                Дано да не става голем сакатлък, но ако се случи ти пак си неориентиран....
                                Точно обратното.Източна Европа ще е скара,а хората пушечно месо.Злато и преди да спрат полетите заминаваш.Аз съм готов.

                                Коментар

                                Working...
                                X