IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

    Да ходиш с автогнус е пълна мизерия. Иди с кола, така може да отскочиш до Ефес един ден, до парк Мендерес друг ден, до Памучак, до някой аутлет, до Лонг бийч, до Дидим, до Памуккале. На отиване може да минеш през Троя, на връщане през Пергам примерно. Иначе не си видял нищо, автогнус-хотел-плаж-манджа-хотел-автогнус. Със самолет и рен-а-кар също е готино.
    Разходите с кола са много големи,заради цените на горивата в момента.
    Ина опции на място да се видят разни неща+транспорт до Измир или останалите места ,които написа,това го имам в предвид.
    Автобуса ,да съгласен съм че не е най добрия вариант,защото пътя е много и човек се убива дето се казва,но все пак разходите са водещи за мен в този случай,имам си други ,неща и така сметката ми излиза,+си осигурявам нормална почивка за 7 дни на море.
    Всеки си прави сметката за себе си .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pringles Разгледай мнение

      Всеки момент ще вкара някой мъдро заключение че и с жените е така. Мечтата днес е да НЯМАШ кола, имот, жена, деца, но да ИМАШ кеш, фейсбук, биткоин, мобилност (дори това да е миниван), абе прогрес на цивилизацията!
      Отдавна е изчислено, че най-скъпата жена е собствената

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

        Не се обаждай, ти не си в тази група и не разбираш защо го правим
        За 3%, тя вашта е ясна

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

          Ми то същото е и с колите, по-евтино е с такси, отколкото с някоя нова кола.
          Бе ти заеви, представи си секи ден от Мировяне до София и наопаки с такси

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

            Ми то същото е и с колите, по-евтино е с такси, отколкото с някоя нова кола.
            Всеки момент ще вкара някой мъдро заключение че и с жените е така. Мечтата днес е да НЯМАШ кола, имот, жена, деца, но да ИМАШ кеш, фейсбук, биткоин, мобилност (дори това да е миниван), абе прогрес на цивилизацията!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

              А линк няма ли към предложението, да поизплакнем очи?
              Не, ходих на място да питам. В момента са на изкоп.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                Същото е и с наемния пазар за жилищни имоти. Под наем можеш да живееш в лукс за без пари. Покупка - 2500 в Гоцето на зелено. Ако ще Бил Гейтс да си по богатство, трябва да си тотално малоумен да дадеш тези пари в момента. Изобщо не схващам логиката на всички купувачи с ипотека, които се хвърлят. Напълно необяснимо.
                Ми то същото е и с колите, по-евтино е с такси, отколкото с някоя нова кола.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                  Аха, от ония по метода пълзящ кофраж И след 2-3 години подводница, като тръгне свлачището хахахаха
                  И климат подобен на този в маскава.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Добро утро,

                    купи една хубава вила на Северното черноморие, с гледка към морето. Да си пиеш бирата навън, да гледаш морето и понякога да си цъкаш на лаптопа. И ще си спестите много пари от хотели във времето. И ще си каните гости понякога.

                    Благодарение на това, че през 1994 г. баща ми "имаше топки" и купи хубава вила (която подобрихме във времето), въпреки кризисните години по онова време си ходя безплатно на море и си свиркам,

                    По същата схема може да се купи планинска вила или апарт. Стига сте стискали парите,


                    Поздрави
                    Аха, от ония по метода пълзящ кофраж И след 2-3 години подводница, като тръгне свлачището хахахаха

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение


                      ПП В Турция съм ходил само 2 пъти на почивка много отдавна и не съм доволен / гадни плажове/ . Иначе плюскането много го биваше....Децата са ми още малки за тропиците, а в Южна Гърция се утрепвам от шофиране и ме мързи вече и за тази година не съм решил къде ще ходим....
                      В Турция има ВСИЧКО. Има безкрайни пусти пясъчни плажове, претъпкани курорти, къмпинги, резервати, частни плажове, камъчета, камъни, равно, стръмно, олинклузив, ресторантчета, плитко, дълбоко - ВСИЧКО. Но е далечко и малко неудобно с кола и малки деца. Самолет и рент-а-кар ще ти е по-добре. То и до някои гръцки острови вече може така, Сицилия също.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                        След 2 седмици заминавам -21 май до 27 май ,там сезона почва от Май ,да може водата да е по студена ,не ме бърка темпретурите са около 26-27 градуса ,жегите не ги понасям .

                        Договорих с Караджъ Турс ,те работят само с турския пазар

                        Цените са топ

                        Ето сайта ,влез и си избери дати , с автобус е най тънко ,да пътя е много но не е фатално ,има и със самолет но там цените скачат с доста

                        ttps://www.karacitours.bg

                        https://www.youtube.com/watch?v=PucpXJfhAQ8

                        видео на хотела

                        https://www.karacitours.bg/bg/o/poch...blue-sky-40501

                        това са ти цените за този хотел с автобус ,ако искаш със самолет си смени в търсачката опцията

                        3 км са ти от центъра на курорта ,има маршрутки на добри цени ,иначе сосбтвен плаж всичко ти е безплатно ,дори имаш включени вечеря една или две в някои от ала карт ресторантите -рибни ,италиански и така нататък

                        ПС -Дори и да избереш по-далечни дати пак цените са добрИ НО бързай защото според мен заради горивата ще скочат
                        Да ходиш с автогнус е пълна мизерия. Иди с кола, така може да отскочиш до Ефес един ден, до парк Мендерес друг ден, до Памучак, до някой аутлет, до Лонг бийч, до Дидим, до Памуккале. На отиване може да минеш през Троя, на връщане през Пергам примерно. Иначе не си видял нищо, автогнус-хотел-плаж-манджа-хотел-автогнус. Със самолет и рен-а-кар също е готино.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                          В Италия отпускат еднократна помощ от 200 евро заради галопиращата инфлация

                          https://econ.bg/%D0%92-%D0%98%D1%82%..._i.794569.html

                          А дали ще отпускат по 200€ да си плащат ипотеките "инвеститорите"
                          Идеята е добра, ще си ги поискаме

                          Коментар


                          • В Италия отпускат еднократна помощ от 200 евро заради галопиращата инфлация

                            https://econ.bg/%D0%92-%D0%98%D1%82%..._i.794569.html

                            А дали ще отпускат по 200€ да си плащат ипотеките "инвеститорите"
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                              Не е от звездите, тук информацията е друга. Ще се забрани покупката на имоти от руснаци ,които не живеят на територията на ЕС и имат съответните разрешителни за това. За продажба и отдаване под наем нищо не пишат. За сега санкциите не са приети докато не се одобрят от 27-те члена на съюза и чак след това ще видим какво сме приели.
                              За мен , логиката е наистина да нямат право да купуват НИ. Ще се разбере точно след няколко дни
                              Много късно, Чероморието вече е презастроено.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                                Доскоро цитиараше брокери и банкери , а сега си почнал и гастарбайтери да цитираш. От тях ли вземаш акъл? Тотално си изплискал легена.

                                Съветвам те да намалиш покупките на промоция в ЛИДЛ.
                                Този гастар е много по-голям инвеститор от цялата понижителна фауна стискаща влога

                                Коментар

                                Working...
                                X