IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    Цял месец !
    Първо за цял месец на едно място ще изкукуригаш.
    Второ колко процента могат да си позволят отпуски от по 1 месец ?- в цял свят нормалните отпуски са даже по-къси от при нас
    Трето ,да 7 дни са но през тези 7 дни не търчиш нагоре,надолу да пазаруваш а и да готвиш,или каквото и да било като време да приготвяш храна ,ами ако си с деца ,жена ?-
    Тук си прав, Евго се стиска за хотели, кръчми, удоволствия и си въобразява че икономисва много. На практика му излиза същото, но мацките го отбягват като скръндза. Собствен ваканционен имот е лукс, позволяваш си го просто ей така, когато си супер богат. Иначе е робия.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Това са само 7 дни.

      За 900 лв миналата година можеш да искараш цял месец на българското море в твоя вила/апарт.
      Ако кажеш на някоя кака че караш месец на морето с 900лв ,нормално е да не иска да дойде с теб.С толкоз и в СФ трудно се кара.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

        Не се обаждай, ти не си в тази група и не разбираш защо го правим
        Разбирам много добре - от глупост.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

          Доскоро цитиараше брокери и банкери , а сега си почнал и гастарбайтери да цитираш. От тях ли вземаш акъл? Тотално си изплискал легена.

          Съветвам те да намалиш покупките на промоция в ЛИДЛ.
          Остави да вземе още някоя промоция ,иска ми се да напише някоя книга за имотите под въздействие на Лидълските промоции..

          Коментар


          • Каква е причината за световната криза с жилищата под наем?

            https://www.investor.bg/po-sveta/453...ShUI1VjxyoEIqg

            Ето истинските причини защо на запад цените са високи - защото има недостиг на жилища!
            В София имаме 30% празни необитаеми кофтори, при по-лошо съотношение доход/цена и още по-лошо съотношение наем/цена!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Това са само 7 дни.

              За 900 лв миналата година можеш да искараш цял месец на българското море в твоя вила/апарт.
              И как ще стане туй чудо? Ядене, пиене, чадър и шезлонг на плажа, как ще си ги купиш за 15 лева на човек на ден?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                Купих си апартамент и кола, парите свършиха и вече спя спокойно. Имах спестени към 150 бона, почнаха да се обезценяват, инфлацията взех да я сънувам", това казва завърналият се от гурбет преди година кърджалиец А., цитиран от 24rodopi.com.

                https://blitz.bg/regioni/gurbetchiya...ews883778.html
                Доскоро цитиараше брокери и банкери , а сега си почнал и гастарбайтери да цитираш. От тях ли вземаш акъл? Тотално си изплискал легена.

                Съветвам те да намалиш покупките на промоция в ЛИДЛ.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Това са само 7 дни.

                  За 900 лв миналата година можеш да искараш цял месец на българското море в твоя вила/апарт.
                  Цял месец !
                  Първо за цял месец на едно място ще изкукуригаш.
                  Второ колко процента могат да си позволят отпуски от по 1 месец ?- в цял свят нормалните отпуски са даже по-къси от при нас
                  Трето ,да 7 дни са но през тези 7 дни не търчиш нагоре,надолу да пазаруваш а и да готвиш,или каквото и да било като време да приготвяш храна ,ами ако си с деца ,жена ?-

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                    Опааа....

                    https://www.segabg.com/hot/category-...maga-na-rusiya

                    ИМОТИ

                    Според Блумбърг се предвижда и забрана на руснаци да продават или отдават под наем имоти на територията на съюза. Ако това се случи, имотният пазар в България ще бъде сериозно засегнат.
                    Доколкото знам е да купуват , другото ти си го измисляш

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                      Пак стигаме до казуса с вканционния имот-купуваш го да си почиваш,с наема трудна работа защото не живееш там ,ако има разрушения само наливаш в каца без дъно ,а и извън сезона трудно ще го отдадеш изобщо .
                      Никакъв смисъл -ето сега преди 2 дни договорих 7 дни с Ултра all inclusive пакет за 2 човека почивка в Кушадасъ в хотел 4 звезди на брега на морето за 434 лева на човек -в тези пари е включен транспорта и всички разходи ,общо 864 лева за 2 човека !
                      Това е почивка,море както искаш го наречи ,сега сама сметни каква е сметката да набиеш купчина пари във ваканционен имот .
                      Колко пъти ще си там в годината,през живота си ,вместо да го замениш с различни места ,и отиваш както аз в Турция нито ще мисля храната нито нищо,собствен плаж

                      Ето и хотела :

                      https://grandblueskyinternational.ho...sadasi.com/en/
                      Ох, още един който почива само по 7 дни Моля, те тук има хора с деца ,които искат потомството им да има своето "Синьо лято" и да расте така. Никой не е казал, че и хората с имоти по нашето черноморие не ходим по други дестинации за по 7-14 дни м/у другото

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                        https://grandblueskyinternational.ho...sadasi.com/en/

                        Ето моята локация 4 звезди за 434 лева Ultra all inclusive -всичко е вътре транспорт,храна само ходиш на море и се разхождаш кеф ти Измир ,курорта 7 дни
                        Същото е и с наемния пазар за жилищни имоти. Под наем можеш да живееш в лукс за без пари. Покупка - 2500 в Гоцето на зелено. Ако ще Бил Гейтс да си по богатство, трябва да си тотално малоумен да дадеш тези пари в момента. Изобщо не схващам логиката на всички купувачи с ипотека, които се хвърлят. Напълно необяснимо.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                          Вместо да купя някой кофтор и да му бера грижата, мога да ходя в онзи хотел за по 500 лева на вечер 20 години подред и да ми слугуват на мен, вместо аз да слугувам на кофтора.
                          Не се обаждай, ти не си в тази група и не разбираш защо го правим

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                            Пак стигаме до казуса с вканционния имот-купуваш го да си почиваш,с наема трудна работа защото не живееш там ,ако има разрушения само наливаш в каца без дъно ,а и извън сезона трудно ще го отдадеш изобщо .
                            Никакъв смисъл -ето сега преди 2 дни договорих 7 дни с Ултра all inclusive пакет за 2 човека почивка в Кушадасъ в хотел 4 звезди на брега на морето за 434 лева на човек -в тези пари е включен транспорта и всички разходи ,общо 864 лева за 2 човека !
                            Това е почивка,море както искаш го наречи ,сега сама сметни каква е сметката да набиеш купчина пари във ваканционен имот .
                            Колко пъти ще си там в годината,през живота си ,вместо да го замениш с различни места ,и отиваш както аз в Турция нито ще мисля храната нито нищо,собствен плаж

                            Ето и хотела :

                            https://grandblueskyinternational.ho...sadasi.com/en/
                            Това са само 7 дни.

                            За 900 лв миналата година можеш да искараш цял месец на българското море в твоя вила/апарт.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              Пак стигаме до казуса с вканционния имот-купуваш го да си почиваш,с наема трудна работа защото не живееш там ,ако има разрушения само наливаш в каца без дъно ,а и извън сезона трудно ще го отдадеш изобщо .
                              Никакъв смисъл -ето сега преди 2 дни договорих 7 дни с Ултра all inclusive пакет за 2 човека почивка в Кушадасъ в хотел 4 звезди на брега на морето за 434 лева на човек -в тези пари е включен транспорта и всички разходи ,общо 864 лева за 2 човека !
                              Това е почивка,море както искаш го наречи ,сега сама сметни каква е сметката да набиеш купчина пари във ваканционен имот .
                              Колко пъти ще си там в годината,през живота си ,вместо да го замениш с различни места ,и отиваш както аз в Турция нито ще мисля храната нито нищо,собствен плаж

                              Ето и хотела :

                              https://grandblueskyinternational.ho...sadasi.com/en/
                              Тва кой век беше?
                              В момента е тва: 7 nights, 2 adults BGN 2,064

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                                Вместо да купя някой кофтор и да му бера грижата, мога да ходя в онзи хотел за по 500 лева на вечер 20 години подред и да ми слугуват на мен, вместо аз да слугувам на кофтора.
                                https://grandblueskyinternational.ho...sadasi.com/en/

                                Ето моята локация 4 звезди за 434 лева Ultra all inclusive -всичко е вътре транспорт,храна само ходиш на море и се разхождаш кеф ти Измир ,курорта 7 дни

                                Коментар

                                Working...
                                X