IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
    а аз му вярвам на петрогъсчо.
    че след няколко години ще купува х3 или дори х5
    ....на цените
    х5 едва ли , х2 вероятно .....

    Коментар


    • а аз му вярвам на петрогъсчо.
      че след няколко години ще купува х3 или дори х5
      ....на цените
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

        "Шумата" ...или по-скоро Цар Кеш, отива в банката и после,след няколко години ще купува х3 .
        Ще...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

          "Шумата" ...или по-скоро Цар Кеш, отива в банката и после,след няколко години ще купува х3 .Това е баш майсторството.Да хванеш момента ,който е веднъж на 15г !
          Това е черен хумор , нали ?!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bcon Разгледай мнение

            А твоите приятели не са ли чували за обратна ипотека или потребителски кредити? Що за глупост. При тея лихви в българия, и инфлация по 5, те нямали пари. За един ден могат да получат 50К лева. За месец могат да вземат 90% оценката на имота.
            Вече са получили, но май е дошло време за сметката.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bcon Разгледай мнение

              А твоите приятели не са ли чували за обратна ипотека или потребителски кредити? Що за глупост. При тея лихви в българия, и инфлация по 5, те нямали пари. За един ден могат да получат 50К лева. За месец могат да вземат 90% оценката на имота.
              те сигурно и за бай хойн не са чували
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                "Шумата" ...или по-скоро Цар Кеш, отива в банката и после,след няколко години ще купува х3 .Това е баш майсторството.Да хванеш момента ,който е веднъж на 15г !
                Плагиатстваш, това са думи на накавръков от 2017та.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                  "Шумата" ...или по-скоро Цар Кеш, отива в банката и после,след няколко години ще купува х3 .Това е баш майсторството.Да хванеш момента ,който е веднъж на 15г !
                  През тва време палиш свещ и се молиш, да не си поверил мангизите на някой "банкер на годината (или на века беше) ", като един мустакт херой дет избЕга като хъш в србско.
                  Last edited by better; 05.04.2023, 14:23.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                    Е чак пък такива крайности нямах впредвид. С този пример визирах мои познати, които си дадоха всичките пари за поредния 5 ти ап, и по този начин спряха почти всички "глезотийки" защото вече нямат достатъчно възможности.
                    А твоите приятели не са ли чували за обратна ипотека или потребителски кредити? Що за глупост. При тея лихви в българия, и инфлация по 5, те нямали пари. За един ден могат да получат 50К лева. За месец могат да вземат 90% оценката на имота.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                      Е чак пък такива крайности нямах впредвид. С този пример визирах мои познати, които си дадоха всичките пари за поредния 5 ти ап, и по този начин спряха почти всички "глезотийки" защото вече нямат достатъчно възможности.
                      +1

                      Тук съм съгласен с теб.

                      Много НИ са свързани с много усилия за поддържането им, данъци и амортизация. Трябва нещата да са оптимални, както пишат няколко колеги тук,

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                        ... животът втора серия - няма.
                        Ти отде знаеш - да не си умирал вече, че да си опознал целия цикъл?!

                        1/2 Азия вярва в реинкарнацията!
                        Принципа е: Ако не стане тоя живот - следващия!

                        Ти да не си по-умен от половин континент.... от няколко хиляди сигурно си, ама останалите?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение
                          Защото, като се продаде имота после няма какво да се прави шумата.
                          "Шумата" ...или по-скоро Цар Кеш, отива в банката и после,след няколко години ще купува х3 .Това е баш майсторството.Да хванеш момента ,който е веднъж на 15г !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Но това е много тъпо:

                            да кажем, че си баща на 2 деца. Ядеш и пиеш добре, черпиш хората често, сменяш си колите и по жени ходиш понякога, но един ден децата ти ще порастнат. И няма да имаш пари да им удариш един гръб. И какво правим тогава?
                            Е чак пък такива крайности нямах впредвид. С този пример визирах мои познати, които си дадоха всичките пари за поредния 5 ти ап, и по този начин спряха почти всички "глезотийки" защото вече нямат достатъчно възможности.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                              Всъщност точно за първи път си позволих да те нарека "баба".
                              Със сигурност ме бъркаш с другите, които го правят и ако се заровиш в постовете ми друг такъв пост няма да откриеш. Защото много добре помня кога нарочно решавам да бъзна някой.

                              п.п.
                              Защо така лично - кой те кара да продаваш???Твоят опит и познания се простират до тук, затова по-добре не излизай извън тоя периметър, защото наистина може да загубиш. Но това не трябва да пречи на останалите да си говорим за различните възможности.
                              Няма да споря с теб за отношението ти към мен, защото колкото и да не вярваш паметта ми все още е отлична По принцип не се сърдя по простата причина ,че това е въпрос на време и пожелавам на всеки да му се случи ,че има и други възможности. Да, винаги съм казвала ,че не съм икономист и това не е укоримо, но опита ми за добро или лошо не е малък. Както виждаш не се бъркам в разговорите или темите за акции и биткойни, колкото до злато и сребро ми се намира ,но само физическо и не всичкото е в бижута, а дори и там не се бъркам

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                                Кеф цена няма! Аз съм твърдо ЗА, да се дават пари за скъпи коли, почивки и гъзарийки, вместо да си роб до живот на бамка, животът втора серия - няма.
                                Но това е много тъпо:

                                да кажем, че си баща на 2 деца. Ядеш и пиеш добре, черпиш хората често, сменяш си колите и по жени ходиш понякога, но един ден децата ти ще порастнат. И няма да имаш пари да им удариш един гръб. И какво правим тогава?

                                Коментар

                                Working...
                                X