IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
    В Италия отпускат еднократна помощ от 200 евро заради галопиращата инфлация

    https://econ.bg/%D0%92-%D0%98%D1%82%..._i.794569.html

    А дали ще отпускат по 200€ да си плащат ипотеките "инвеститорите"
    Идеята е добра, ще си ги поискаме

    Коментар


    • В Италия отпускат еднократна помощ от 200 евро заради галопиращата инфлация

      https://econ.bg/%D0%92-%D0%98%D1%82%..._i.794569.html

      А дали ще отпускат по 200€ да си плащат ипотеките "инвеститорите"
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

        Не е от звездите, тук информацията е друга. Ще се забрани покупката на имоти от руснаци ,които не живеят на територията на ЕС и имат съответните разрешителни за това. За продажба и отдаване под наем нищо не пишат. За сега санкциите не са приети докато не се одобрят от 27-те члена на съюза и чак след това ще видим какво сме приели.
        За мен , логиката е наистина да нямат право да купуват НИ. Ще се разбере точно след няколко дни
        Много късно, Чероморието вече е презастроено.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

          Доскоро цитиараше брокери и банкери , а сега си почнал и гастарбайтери да цитираш. От тях ли вземаш акъл? Тотално си изплискал легена.

          Съветвам те да намалиш покупките на промоция в ЛИДЛ.
          Този гастар е много по-голям инвеститор от цялата понижителна фауна стискаща влога

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

            Не е от звездите, тук информацията е друга. Ще се забрани покупката на имоти от руснаци ,които не живеят на територията на ЕС и имат съответните разрешителни за това. За продажба и отдаване под наем нищо не пишат. За сега санкциите не са приети докато не се одобрят от 27-те члена на съюза и чак след това ще видим какво сме приели.
            За мен , логиката е наистина да нямат право да купуват НИ. Ще се разбере точно след няколко дни
            Напротив, логоката е да немогат да се разпореждат с имотите си, както стана с някои скъпи имоти на запад, също така и с яхтите. Има вероятност в крайна сметка да ги национализират, както направи русия с бг имотите.

            Last edited by RUBLA; 05.05.2022, 13:05. Причина: Линк към конкурентна медия.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

              След 2 седмици заминавам -21 май до 27 май ,там сезона почва от Май ,да може водата да е по студена ,не ме бърка темпретурите са около 26-27 градуса ,жегите не ги понасям .

              Договорих с Караджъ Турс ,те работят само с турския пазар

              Цените са топ

              Ето сайта ,влез и си избери дати , с автобус е най тънко ,да пътя е много но не е фатално ,има и със самолет но там цените скачат с доста

              ttps://www.karacitours.bg

              https://www.youtube.com/watch?v=PucpXJfhAQ8

              видео на хотела

              https://www.karacitours.bg/bg/o/poch...blue-sky-40501

              това са ти цените за този хотел с автобус ,ако искаш със самолет си смени в търсачката опцията

              3 км са ти от центъра на курорта ,има маршрутки на добри цени ,иначе сосбтвен плаж всичко ти е безплатно ,дори имаш включени вечеря една или две в някои от ала карт ресторантите -рибни ,италиански и така нататък

              ПС -Дори и да избереш по-далечни дати пак цените са добрИ НО бързай защото според мен заради горивата ще скочат
              Мерси, това са цени извън сезона за мен :-) Във водата трябва с неопренов костюм да се влиза. Ходя на море в Европа само когато водата е 26 градуса плюс.....Това е единствената причина. Ако искам друга почивка мога да отида да копам градината на тъщата или в Радомир....:-)
              В сезона е няколко пъти повече....

              ПП В Турция съм ходил само 2 пъти на почивка много отдавна и не съм доволен / гадни плажове/ . Иначе плюскането много го биваше....Децата са ми още малки за тропиците, а в Южна Гърция се утрепвам от шофиране и ме мързи вече и за тази година не съм решил къде ще ходим....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                Откъде знаеш? От звездите? Дал съм линк.
                Не е от звездите, тук информацията е друга. Ще се забрани покупката на имоти от руснаци ,които не живеят на територията на ЕС и имат съответните разрешителни за това. За продажба и отдаване под наем нищо не пишат. За сега санкциите не са приети докато не се одобрят от 27-те члена на съюза и чак след това ще видим какво сме приели.
                За мен , логиката е наистина да нямат право да купуват НИ. Ще се разбере точно след няколко дни

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                  Нещо ме съмнява да има такава цена. Дай линк от къде си го взел ? И дали под лято не се разбира Май/Октомври.
                  След 2 седмици заминавам -21 май до 27 май ,там сезона почва от Май ,да може водата да е по студена ,не ме бърка темпретурите са около 26-27 градуса ,жегите не ги понасям .

                  Договорих с Караджъ Турс ,те работят само с турския пазар

                  Цените са топ

                  Ето сайта ,влез и си избери дати , с автобус е най тънко ,да пътя е много но не е фатално ,има и със самолет но там цените скачат с доста

                  ttps://www.karacitours.bg

                  https://www.youtube.com/watch?v=PucpXJfhAQ8

                  видео на хотела

                  https://www.karacitours.bg/bg/o/poch...blue-sky-40501

                  това са ти цените за този хотел с автобус ,ако искаш със самолет си смени в търсачката опцията

                  3 км са ти от центъра на курорта ,има маршрутки на добри цени ,иначе сосбтвен плаж всичко ти е безплатно ,дори имаш включени вечеря една или две в някои от ала карт ресторантите -рибни ,италиански и така нататък

                  ПС -Дори и да избереш по-далечни дати пак цените са добрИ НО бързай защото според мен заради горивата ще скочат

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                    Евго след това седене 1 месец в къщи на морето и ядене затворен там ,със сигурност ще отключиш ментални проблеми
                    Напротив,

                    след 1 месец там се чувствам много зареден, рядко използвам Интернет на морето, почивам си, със страхотен тен, далеч от шума и глъчката.

                    Много хора предпочитат спокойствието и природата пред купоните и простотиите в чалга курортите.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                      https://grandblueskyinternational.ho...sadasi.com/en/

                      Ето моята локация 4 звезди за 434 лева Ultra all inclusive -всичко е вътре транспорт,храна само ходиш на море и се разхождаш кеф ти Измир ,курорта 7 дни
                      Нещо ме съмнява да има такава цена. Дай линк от къде си го взел ? И дали под лято не се разбира Май/Октомври.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Парите стигат, ако си ядеш вкъщи, И то доволно.
                        Евго след това седене 1 месец в къщи на морето и ядене затворен там ,със сигурност ще отключиш ментални проблеми

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                          Доколкото знам е да купуват , другото ти си го измисляш
                          Откъде знаеш? От звездите? Дал съм линк.

                          Коментар


                          • Хе-хе!
                            Нашето осрано Черноморие ли пак опряхте да хвалите?! И къде по-точно - в непрекъснатата ивица, почваща от Равда и стигаща чак до Елените или чалга-центровете на юг от Созопол (особено Китен) с преобладаващо малцинствено население?

                            В пъти по-добре в горната част на Гърция, бях гледал доста изгодни къщи Аспровалта преди няколко години. Мой познат си беше взел там и работниците му докато бяха там постоянно следяха пазара и му пращаха инфо (на кой наследниците избягали в Щатите и прочее) и само дебнеха за изгодни оферти, та изскачаха къщи за по 50 бона... само че мен морето не ме влече.

                            Ваканционното му виждам смисъла ако си в него минимум 1 месец в годината, както съм правил навремето - бил съм цели зими в Родопите (януари-март), ходя карам ски всяка сутрин от 8-12 на Пампорово и следобеда бачкам. Някое сърфистче-програмистче например го виждам да си вземе нещо в Ахтопол, да си кара сърфа поне 2 месеца и да бачка от там.

                            Ако ще е за 1 седм. в годината - заеби! За парите, които ще загробиш там - ще обиколиш планетата!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                              Ако кажеш на някоя кака че караш месец на морето с 900лв ,нормално е да не иска да дойде с теб.С толкоз и в СФ трудно се кара.
                              Парите стигат, ако си ядеш вкъщи, И то доволно.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Това са само 7 дни.

                                За 900 лв миналата година можеш да искараш цял месец на българското море в твоя вила/апарт.
                                На Българското море и 1 ден не бих изкарал - трябва на мен да ми плащат, за да отида там. Едва ли има по-гадно място, където човек може да почива, да не говорим да купи имот.

                                Коментар

                                Working...
                                X