IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение

    Я па ти аз съм бил пророк аз говорех зо 10% на година то 15 били ахахаха. Съвсем между другото май и нашите заплати във фирмата ще ги увеличават скоро с15%

    Нашите пък няма да ги увеличават, не ги е срам

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение
      Не знам с кого спорихме преди няколко месеца, че заплатите ще растат нагоре с темп около 10% за година.

      Тогава дадох пример с една от FMCG компаниите в България която вдига заплатите със средно 15%, на всички.
      Днес чета за Кауфланд, 15%. Ще си помогнат, за наема или вноската по кредита.

      ​​
      Я па ти аз съм бил пророк аз говорех зо 10% на година то 15 били ахахаха. Съвсем между другото май и нашите заплати във фирмата ще ги увеличават скоро с15%
      Last edited by pepe1234; 30.05.2022, 19:44.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

        Привет от Сао Пауло - Бразилия. Последно бях тук преди 8 години, нещата са дръпнали напред осезаемо. Нямам идея имотите как са ценово, но стандартът се е повишил и това си личи по инфраструктурата. Не можем да кажем същото за София или за който и да било български град.

        Честито, разбирам си купил 2 имота в Плевен. Само не разбирам за какво са ти.

        Ти защо отново позволи на банския анти-инвеститор да се логва с твоя профил?
        Латинска и Южна Америка са идеално място за живот на бледолики :-)))) Е разбира се требе неколко калашника и десетина човека охрана :-)
        Иначе картината е ясна. Не може да има изненада.

        Local Purchasing Power in Sofia is 75.71% higher than in Sao Paulo
        Price per Square Meter to Buy Apartment in City Centre 2,541.17 €
        (12,933.93 R$)
        2,179.42 €
        (4,283.80 лв)
        -14.24 %
        Price per Square Meter to Buy Apartment Outside of Centre 1,614.49 €
        (8,217.39 R$)
        1,420.18 €
        (2,791.46 лв)
        -12.04 %


        ПП Никога не съм ходил в Бразилия. Като турист съм сигурен че е хубаво. Има много неща които да се видят и пипнат.... Приятно изкарване.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

          Да, спомням си. Ама реших че ще се занимаваш с медицина.
          И аз. Човек се учи докато е жив.
          Привет от Сао Пауло - Бразилия. Последно бях тук преди 8 години, нещата са дръпнали напред осезаемо. Нямам идея имотите как са ценово, но стандартът се е повишил и това си личи по инфраструктурата. Не можем да кажем същото за София или за който и да било български град.

          Честито, разбирам си купил 2 имота в Плевен. Само не разбирам за какво са ти.

          Ти защо отново позволи на банския анти-инвеститор да се логва с твоя профил?
          Last edited by ejonny2376; 30.05.2022, 19:06.

          Коментар


          • Съветите за телевизори ще намерите тук:
            Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни? - Форум Инвестор.БГ (investor.bg)
            रादोस्त

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

              Не, не нямам нищо общо с медицината. Бях те питал по едни специфични въпроси свързани с Г6ФН и Таласемия минор ако си спомняш.
              Да, спомням си. Ама реших че ще се занимаваш с медицина.
              И аз. Човек се учи докато е жив.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                Там много напреднах, особено в молекулярната патология. Без нея не може, стана задължителна. Учи я отсега. Сега отивам в Австрия на обучение по молекулярна патология на белодробните карциноми и отделно нетуморна патология.

                О, сори! Залмоксис май се занимаваше с медицина. С теб другата наука ще дискутираме. За инвестициите. Винаги бих се поучил.
                Не, не нямам нищо общо с медицината. Бях те питал по едни специфични въпроси свързани с Г6ФН и Таласемия минор ако си спомняш.

                По-скоро аз се уча на инвестиции, за сега се получава

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

                  Е тва е приказка
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от manyyy Разгледай мнение

                    Остави Каката :]

                    Може да дискутираме науката , скучна ще й е подобна тема
                    Там много напреднах, особено в молекулярната патология. Без нея не може, стана задължителна. Учи я отсега. Сега отивам в Австрия на обучение по молекулярна патология на белодробните карциноми и отделно нетуморна патология.

                    О, сори! Залмоксис май се занимаваше с медицина. С теб другата наука ще дискутираме. За инвестициите. Винаги бих се поучил.
                    Last edited by bulgarian lev; 30.05.2022, 18:22.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      Заповядай! С удоволствие. Ама каката не давам
                      Е тва е приказка

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

                        Няма лошо
                        Аз прекарвам някоя друга седмица през летата в Плевен и с децата ще има къде да плуваме. Близо ще ми е
                        Скоро ходих и в ресторанта на мотел Гривица. Има басейни два, и едно естествено езеро. Добре е оформил и поддържа парка и дърветата. Зелено, следобяд и вечер чуваш само птички...преди да почне да гърми музиката. Тишина, особено денем. А е близо и на главен път Русе Плевен. За 8 мин и си в града.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                          Обади се. Ще отскочим за по един скоч, а аз ще взема една млада кака да изглеждам сваляч.
                          Остави Каката :]

                          Може да дискутираме науката , скучна ще й е подобна тема

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

                            Айде поканете ме и мене :-)
                            Заповядай! С удоволствие. Ама каката не давам
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                              Обади се. Ще отскочим за по един скоч, а аз ще взема една млада кака да изглеждам сваляч.
                              Айде поканете ме и мене :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                                Баси, тея ще ме накарат да стана плувец на дърти години.
                                Няма лошо
                                Аз прекарвам някоя друга седмица през летата в Плевен и с децата ще има къде да плуваме. Близо ще ми е

                                Коментар

                                Working...
                                X