IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://m.investor.bg/nachalo/0/a/sh...amo-10-354405/

    10 процента е само шанса за меко приземяване на икономиката

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982

      Така ли ?
      Публикуваш глупости и платени статии.
      Ето какво пък си говорят брокерите в групите,ако не виждаш кажи да ти го прочета.
      Така пишат брокерите от големите агенции. Тези разговори които публикуваш явно са на "креватните" брокери

      Коментар


      • Пазара вървял към охлаждане. Нарастването на цените се забавя това било "охлаждането"

        https://www.dnevnik.bg/biznes/2022/0...home_NaiNovoto

        Коментар


        • Ето, какво казват брокерите за пазара на НИ в момента :

          https://www.economic.bg/bg/a/view/by...NSpam8M9IRE7AY
          "Има ли квартали, в които е отчетен спад?

          Към момента не отчитаме квартали, в които има спад."

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

            Как да си спася парите, какво да правя?
            Фани си елитна кака и за месец ще ти реши проблема

            Коментар


            • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

              Е, не съм ги разбрал вашите дебелашки шеги. Аз си мислих, че се занимавате с електроенергия, а то било ток. Както ти не вдигаш никакви цени, така и Кавръков няма въздействие върху цените на горивата, само показах колко смешно е някой някому да държи сметка. А най ми харесва, че и двамата ще правите революции и ще се бесите един друг, единия с бандата си ще търси сметка на другия и т. н.

              Иначе, предполагам, че ни съвпадат мненията, че ще има голямо зануляване в следващите години с продължителност десетки месеци.
              Мислиш ли че не знам?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                Така е не е добре,вестоносците на ниските цени и обезценяващите се жилища не са добре приети.
                Кавръков, тук много хора ти писахме през последните 5-6 год., че цените се качват и ти ни намрази въпреки ,че бяхме прави ! Когато ти казвахме да купуваш при цена на 2-ву стайно ЕПК в Красна Поляна за 60000 € ти бяхме врагове, а днес пишеш, че би купил на цена 80-90000 € и чакаш този "спад"
                Та, хората които пишат истината ,но не ти отърва сме лоши защо се учудваш ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  В строителството е мазало,при мен имам 300 фирми активни,строителните нямат обекти вече,заетост,обществени поръчки,след ГЕРБ вече оттекоха,сключих договор наскоро с една Глобал Кънстракшън но тя е от тези дето копаят тунели под планините и е голяма,явно имат и работа зад граница,та са стабилни но това са изключения,масовката е долу,и който твърди че сектор строителство е стабилен или лъже или не знае нищо
                  Мед ми капе на сърцето. Герберастките КРАДЦИ ги е хранало липсата на пари. Не само не трябва да им дават и 1лв а не 4 МИЛИАРДА, ами и всички шефове да са ДОЖИВОТ В БЕЛЕНЕ. Да строят АЕЦ не за друго
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                    Ако си имал срочен договор не може да се сърдиш.Винаги първи си отиват тия които са дошли последни и нямащите връзки.Не се притеснявай работа ще намериш ако си точен коректен работлив и кадърен без проблем ще се оправиш...Вече опита евроатлантическите ценности на гърба си и ще имаш опит макар и болезнен.Желая ти успех
                    Какви ценности бре, някъф реве че е съкратен в пробния си период - да го питаш кво ненормално има, не може да ти отговори.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                      Статиите са 2. Няма по-нови към момента.
                      Виртуалните колкото искат да си трият за секунди. С 1 слънчева буря , която се случва на 100-200 години може да се изтрие и всичко виртуално на веднъж :-))))
                      При тухлите нещата стават бавно...., не че няма да има отражение - напротив ще има, но е бавно и с малко особено за страна като България където и ръстовете на имотите спрямо света са нищо по-добро от средна работа....= няма толкова много за сваляне
                      https://m.investor.bg/po-sveta/453/a...sdelki-354379/

                      Как да няма ?
                      Тази е от днес.
                      Хората купили имот плачат,че са се подлъгали да купят на върха и в момента жилищата и. се обезценяват...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                        Добре, може да има такива. И след като за 3 месеца нищо не е продал свали ли цените ? Или ги вдигна ? :-))))
                        Не е ли на зор да продава , че ластика и ножицата питай Берти :-))))
                        За мен ги свали, но недостатъчно. А след вчерашната сеч по пазарите, вече слабо ме интересува, колко ше свали.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                          Зависи от строителя, на този се обновяват постоянно!
                          Добре, може да има такива. И след като за 3 месеца нищо не е продал свали ли цените ? Или ги вдигна ? :-))))
                          Не е ли на зор да продава , че ластика и ножицата питай Берти :-))))

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                            Статиите са 2. Няма по-нови към момента.
                            Виртуалните колкото искат да си трият за секунди. С 1 слънчева буря , която се случва на 100-200 години може да се изтрие и всичко виртуално на веднъж :-))))
                            При тухлите нещата стават бавно...., не че няма да има отражение - напротив ще има, но е бавно и с малко особено за страна като България където и ръстовете на имотите спрямо света са нищо по-добро от средна работа....= няма толкова много за сваляне
                            Еми кой е казал, че като на капиталовите пазари за 1 ден? При имотите има доста голяма инерция и става бавно, но славно.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                              Явно не си купувал имот от строител до сега....
                              Сайтовете им се обновяват на повечето от дъжд на вятър и като звъннеш - искам това се оказва , че е продадено често. Случвало ми се е поне 5 пъти....
                              Зависи от строителя, на този се обновяват постоянно!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                                Елементарно! Влизам в сайта му, там срещу всеки имот пише цена/свободен/продаден.
                                Явно не си купувал имот от строител до сега....
                                Сайтовете им се обновяват на повечето от дъжд на вятър и като звъннеш - искам това се оказва , че е продадено често. Случвало ми се е поне 5 пъти....

                                Коментар

                                Working...
                                X