IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ...междувременно снежната топка набира инерция...

    https://www.investor.bg/po-sveta/453...ez-mai-354740/

    Хубавото е, че ние сме остров на стабилността!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

      Ти не си в час с пазара на имоти защото на няколко пъти те хванах че не си дори запознат с ключови проекти на известни фирми от строителния сектор в София и то в период в който декларираш че ще търсиш имот както и в момента ,до оня ден нямаше пари за един сега когато са поскъпнали още повече зверски щял моля ти се имотИ да купува ,не знам за Джони но ти лъжеш като за световно .
      Съгласен съм че направих доста грешки с имотите....големи и наивни, но не мога да върна времето назад.
      Локдауните поприключиха, кръчмите отвориха, долара поскъпна и живнах ....поне временно. 2% за 5 годишен депозит не ме интересуват и нямам избор....
      Джони съм подчертал къде си признава, че няма имоти у нас . Та неговата лъжа е призната, а аз за какво съм излъгал го покажи.... Иначе за много неща не съм познал - например досега винаги съм очаквал по-нисък ръст на цените от този който се случва. Ледчо, Купата и Бони познават по-точно от мен....Аз съм винаги много песимистично настроен....:-(

      Коментар


      • Първоначално изпратено от potentielle_energie Разгледай мнение

        Дедо ми връзваше на повесло 614(конски зъб) и садеше боб пешак и врежак да копа на едно перо между стръковете.
        Няма ги вече тези сортове из нивите.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от manyyy Разгледай мнение

          Друго си е мамул сорт Кнежа 612.
          Дедо ми връзваше на повесло 614(конски зъб) и садеше боб пешак и врежак да копа на едно перо между стръковете.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от travelboy Разгледай мнение
            Кое е това градче?
            Сори, тайта майна.
            Не искам да дразня форумните експерти с висок стандарт и ниско качество на живот, маащи крачоли всекидневно по жълтите павета
            Жокер.
            Търси недолюбвано и подигравано от форумните експерти малко градче, под 10К жители, с 4 светофара
            Ако още не сте изядени от световната финансова олигархия – просто още не ви е дошъл редът.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 77 Разгледай мнение
              По-долу те репликирах, че не си в час с топ добивите, ама ти си пееш твоята песен.
              Чукни тук https://lgseeds.bg/crops/ за Плевен, 2021г. пшеница и виж че бъркаш средно с 300 кила на декар.
              2021 - 900 кг, еми браво! Все така да е...
              (само дето и ти знаеш, че няма как да е)

              2020 - 650-700 кг - нещо по-различно от най-първия ми пост, където писах че рекордите в ген. Тошево бяха по 660 кг?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от potentielle_energie Разгледай мнение

                Семена на хибридна царевица Харди F1 (Hardi F1). Перфектни кочани със двойно сладък вкус и устойчивост на стрес.
                Друго си е мамул сорт Кнежа 612.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                  .....Мин. година е била рекордна - хубаво! ... И.... ? - Пшеница - среден добив 595 кг/декар!
                  К'о ми се репчите, к'о ми се перите... като ви слуша човек, все едно по 2-3 тона/декар вадите.
                  По-долу те репликирах, че не си в час с топ добивите, ама ти си пееш твоята песен.
                  Чукни тук https://lgseeds.bg/crops/ за Плевен, 2021г. пшеница и виж че бъркаш средно с 300 кила на декар.
                  Ако още не сте изядени от световната финансова олигархия – просто още не ви е дошъл редът.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                    Съдейки по скоростта на отговора ясно ти колко си прочел.
                    Аз за твоя регион гледах средните данни, Андрешко.
                    Тоя е неграмотен, не може да чете. Фанал е едно сигане да му чете - и да пише под диктовка в хоремага

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                      Като ги даваш тия данни поне ги чети че се излагаш..И аз не ти говоря за средни добиви щото това не ме касае..Плевен дава най големите добиви и като количество най много производство ти си плямпай ей така за проветрение на гъзъ
                      Съдейки по скоростта на отговора ясно ти колко си прочел.
                      Аз за твоя регион гледах средните данни, Андрешко.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 77 Разгледай мнение
                        Браво!
                        Един път да напишеш нещо с което съм на 100% съгласен.
                        Родом съм от Варна.
                        Лудницата в която се превърна града ме накара преди броени месеци да се изнеса от него и да се установя за постоянно в спокойно малко българско градче.
                        В градчето има всичко което може да му потрябва на човек.
                        Инфраструктурата е много по-добра от варненската и се поддържа в пъти по-добре.
                        Тук има само 4 светофара.
                        Може би веднъж на месец засичам на светофар да чакат повече от 3 коли. Кеффф...
                        Не ми се налага повече от веднъж в седмицата да ползвам колата. Кеффф...
                        От край до край градчето се пресича пеша за максимум 30 минути. Кеффф....
                        Имам достъп до натурална храна местно производство. Плодове, зеленчуци, млечни продукти. Кеффф...
                        Чудесна природа около градчето. Десетки километри с пътеки приятни за пешеходен туризъм. Кеффф...
                        Съжалявам само, че доста се мотах докато взема това решение.
                        Кое е това градче?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                          Не ме разбра! 3-4 тракториста са постоянно на 2-3 к лв. По време на някои кампании (сеитба, жътва) се наемат няколко човека на надник, за седмица 10-15 дена. За 800 лв и да кажеш, че ще бачкаш никой няма да те вземе. Един комбайн е 600 000 лв, един трактор 300 коня 400 000 лв. Качи някой на пиянде (за толкоз паре по юбаФ нема да намериш) и ше видиш ко стааа с трактора ти за половин милки.
                          Какво е туй постоянно бе ондзи, то по полето няма работа целогодишно - за трактор пък хептен Колко месеца ще я вземе 2500 лева брутно заплата тракториста? Два. И после кво, хуркатаааааа...
                          Използвай я тая тиква и за друго, не само за поставка на шапката.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                            Бе не знам в Добруджа как е ама в Оснабрюк е мангал до мангала....чакарака дееееее...Въшлясали ловешки мустакати мангали със златни зъби...
                            Ето те тебе сред близките ти роднини, на последните кадри отде гледаш по света как е

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gzap...=FilmMusicVids

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                              Така де, на постоянно - през сезона, после 3 сезона на хурката Средногодишна "заплата" 800 лева брутои хахахаха, пър пър тракторееее
                              Не ме разбра! 3-4 тракториста са постоянно на 2-3 к лв. По време на някои кампании (сеитба, жътва) се наемат няколко човека на надник, за седмица 10-15 дена. За 800 лв и да кажеш, че ще бачкаш никой няма да те вземе. Един комбайн е 600 000 лв, един трактор 300 коня 400 000 лв. Качи някой пиянде (за толкоз паре по юбаФ нема да намериш) и ше видиш ко стааа с трактора ти за половин милки.
                              Last edited by better; 23.06.2022, 20:42.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                                До селото има град.В селото може да работиш каквото си искаш зеленчуци оранжерии дърводелство дограми щори покриви веика ел...можеш да правиш обзавеждане шкафчета гардероби кухни.Можеш да монтираш улуци да заваряваш може да отвориш магазин склад за дърва въглища строителни материали работа колко искаш да гледаш животни кошери билки...Не ви се работи това е проблема искате в офис да клечите по цел ден.Да не говорим че може и по професиите които днес харесват децата...Не е проблем програмист в телекомуникациите кол центровете..По селата вече има оптика и интернет кабеларки има си всичко...Не искате затова глад докато посинеете
                                По пуевенските села само дебили от куманизъма и негри със сини венци има, кой ша ходи да се погребе жив бе хахахаха

                                Коментар

                                Working...
                                X