IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://www.dnes.bg/index/2023/02/09...no-koga.559694

    ОБЯВЯВАМ ПУКАНЕТО НА ИМОТНИЯ БАЛОН В БЪЛГАРИЯ !


    ЗАПИШЕТЕ ДАТАТА


    ДНЕС ЗИМАТА НА 2023 ГОДИНА -ДАТА 09 ФЕВРУАРИ -ДА СЕ ПОМНИ ЗА ПОКОЛЕНИЯТА !

    Пикът при цените на имотите минал, ще има спад, но кога?
    Пазарът се е успокоил, търсенето намалява


    Коментар


    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
      Вдигнаха новото общежитие и хазаите останаха без наематели. Аз като ви казвам да не се радвате на "печатането на нови имоти" вие се смеете.

      https://www.moreto.net/novini.php?n=469067
      на тези им е готин модела
      на първо четене може и да идва малко скъпо, но пък при осигурен паркинг, охрана, среда (други млади хора студенти) си струва да се платят едни 200 кинта отгоре, за да може младия човек да е сред свои, а не из някакви квартали и ако не е в едностаен да се комбинира с други за по-голям. .. и тн и тн.
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
        Вдигнаха новото общежитие и хазаите останаха без наематели. Аз като ви казвам да не се радвате на "печатането на нови имоти" вие се смеете.
        Ти докога ще ръсиш лъжи, бе...
        Нека всеки, който чете в тази тема да е наясно, че в нея от една категория хора, се пишат само лъжи.
        Ако искате да се ориентирате по темата, в никакъв случай не четете тук, обикновено в действителност е точно обратното.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Dimitar. Разгледай мнение

          И договор не са имали, иначе защо ще молят който го познава да пише, та да пускали жалба?
          То и да има договор, кво ще му вземеш? Отделно ще трябва да дадеш още толкова за адвокати.

          Коментар


          • Вдигнаха новото общежитие и хазаите останаха без наематели. Аз като ви казвам да не се радвате на "печатането на нови имоти" вие се смеете.

            https://www.moreto.net/novini.php?n=469067
            Last edited by better; 09.02.2023, 13:10.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

              То хубу ама, все ще се намери някой нагъзен хазяин, дет ще го пусне с един.

              П.С Като му гледам физиомутрата, аз не бих го пуснал и срещу 5 наема.
              5 години зандан по снимка само. Толкова му давам

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                еми пай се, ама...
                много пара го е оставил да навърти
                в момента в който доближи до депозита му изважда сакчето пред вратата и заключва с новия ключ
                И договор не са имали, иначе защо ще молят който го познава да пише, та да пускали жалба?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

                  Тоя е як

                  Ама нали се сещаш как тази "новина" влияе на цените на наемите.
                  Две- три наемчета депозит и ако искаш, ако не, успех!
                  То хубу ама, все ще се намери някой нагъзен хазяин, дет ще го пусне с един.

                  П.С Като му гледам физиомутрата, аз не бих го пуснал и срещу 5 наема.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

                    В БГ сметопочистването наистина е голям проблем, боклуците са навсякъде. В това оношение джонката е прав. Ние тук в махалата обаче се организирахме и почистваме улиците, плажа, плажната алея, около коловете за боклук седмично и изхвърляме по около 19ина чувала с боклуци. С рев по форумите не става, трябва да се действа. Помолих и служба екология в общината за съдействие и въпреки че до момента нямам отговор, не се отказвам да изчистя Балчик. В Банско този проблем отдавна е решен. За кочината София не ми дреме.
                    И аз съм писал жалби до кмета на община Балчик (да си оправят "боклуците"), но нищо не правят.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                      Пай се, Ратко.
                      еми пай се, ама...
                      много пара го е оставил да навърти
                      в момента в който доближи до депозита му изважда сакчето пред вратата и заключва с новия ключ
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                        Пай се, Ратко.
                        Тоя е як

                        Ама нали се сещаш как тази "новина" влияе на цените на наемите.
                        Две- три наемчета депозит и ако искаш, ако не, успех!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          e, как бе.
                          та точно затова е любимец на целия форум.

                          понеже много се превъзбуждате от боклука до кофите
                          добре е да се знае, че едрите битови, строителни и други, като клони и листа
                          не се хъврлят в контейнерите а се оставят до тях.
                          сметосъбирането имат график в кой ден седмично минават и ги събират.
                          пише го по сайтовете.

                          но това да си хвърлиш плика от кауфлан с боклука върху тия отпадъци, вместо в кофите, си е свинщина.
                          Пай се, Ратко.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                            Аве повишители, що не го понасяте тоя професор? Сега го слушах, едни таблици направил, говори, обяснява, от 10 реки вода носи за да изкара, че под наем е най-добре.
                            e, как бе.
                            та точно затова е любимец на целия форум.

                            понеже много се превъзбуждате от боклука до кофите
                            добре е да се знае, че едрите битови, строителни и други, като клони и листа
                            не се хъврлят в контейнерите а се оставят до тях.
                            сметосъбирането имат график в кой ден седмично минават и ги събират.
                            пише го по сайтовете.

                            но това да си хвърлиш плика от кауфлан с боклука върху тия отпадъци, вместо в кофите, си е свинщина.
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

                              В БГ сметопочистването наистина е голям проблем, боклуците са навсякъде. В това оношение джонката е прав. Ние тук в махалата обаче се организирахме и почистваме улиците, плажа, плажната алея, около коловете за боклук седмично и изхвърляме по около 19ина чувала с боклуци. С рев по форумите не става, трябва да се действа. Помолих и служба екология в общината за съдействие и въпреки че до момента нямам отговор, не се отказвам да изчистя Балчик. В Банско този проблем отдавна е решен. За кочината София не ми дреме.
                              Факт. Италия обаче - държава основател на ЕС - не е по-напред с материала видно от нелицеприятния вид и мирис през летните сезони на столичните им улици (за Неапол мълча от благоприличие).

                              Мисълта ми бе, че “джонката” очеизвадно не е живял “навън” за продъжителни периоди от време. Аз живея “навън” вече 20 години, като сравнявам и много пътувам и периодично се връщам в “бг”.

                              Интересното е, че когато кажи на българи от “бг”, че нещата постепенно се подобряват ме гледат като някакво извънземно.

                              Няма нужда от идеализации на “европа” или която и да е част от глобуса. Това ми беше мисълта.
                              Last edited by Arana; 09.02.2023, 08:27.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                Хм. На вашта снимка сте показали ръждясал италиански неподдържан ламаринен покрив. Не е толкова зле България, даже напротив подобрява се постоянно. Може би по-бавно, но се подобрява.

                                И да, имаме страхотна природа. Дано не я съсипем.

                                Колкото до “европа” понятието е относително из нея също можеш да видиш бая нелицеприятни картинки. Зависи къде се ходи.
                                В БГ сметопочистването наистина е голям проблем, боклуците са навсякъде. В това оношение джонката е прав. Ние тук в махалата обаче се организирахме и почистваме улиците, плажа, плажната алея, около коловете за боклук седмично и изхвърляме по около 19ина чувала с боклуци. С рев по форумите не става, трябва да се действа. Помолих и служба екология в общината за съдействие и въпреки че до момента нямам отговор, не се отказвам да изчистя Балчик. В Банско този проблем отдавна е решен. За кочината София не ми дреме.

                                Коментар

                                Working...
                                X