IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от acen1975 Разгледай мнение

    Или да поизчака 4 год и да си купи 3....
    Само 1 объркала се ракета да думне някой блок в каварна или балчик, не 3 ами 10 ще можеш да си купиш, ама кво ще го правиш?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от manyyy Разгледай мнение


      Вкусно ли готвят?
      Да,все пак там ходят от министерствата ,и Народното Събрание ,даже Радев тъкмо се качваше за нанякъде да върви ,бяха приготвили кортежа .
      Цените ....народни една салата +джоланче,карт.пюре сос и ф.хляб струва около 4,80 и порциите са съвсем прилични ,по натам ако затворят стола само за Президенството ще изкарам и карта че съм от Президенството ,че сега се водя към друго министерство

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

        Защо безимотните се разпореждат с нашите имоти, като ни съветват какво да правим с тях, а не си гледат биткойните, акциите и наемите? За мен е някаква загадка...както и хора, без никакви имоти, непрекъснато да пишат тук.
        Откъде знаеш, че съм безимотен? Имам 3 броя! Нито продавам, нито купувам, не съм и брокер. Имотът е за живеене, стане ли инвестиция, работата става като коина и акциите - яко нагоре, сетне бам надолу! Актив, който оди само нагоре. - нЕма!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

          Ти имаш ли нещо за продаване?
          Мога да те отърва на 10-15% под пазарната.
          После ще си купиш два и ще почерпиш
          Аз нямам! Визирам тез с панелките на гоцето на 3500 евра. Ако ги жътнат сега, след 2-3 год могат да си купят същите на 1700 евра.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            Бях в Президентството на обяд ,изивнявай че се забавих /ходя в стола на Народното събрание че съм беден понижител/,та какво казваш ?
            За 70 000 евро си стискаме ръцете и ще имаш имот на 50 км от Пловдив в бързо развиващ се район + 2 гаража

            Вкусно ли готвят?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

              Кольо, не се ослушвай, а отговори с ДА или НЕ. Следващия месец пак ще изляза с предложение, но ако имотите в София паднат с -20%, то моето предложение за Карлово ще е с -50% от сегашното. Помисли си, но не губи много време и да си стиснем ръцете. (Моля, да коментирате предложението ми към Кольо. Резонно ли е? Помогнете му да се реши да продава или не) Утре с тия пари ще купиш 3 ЕПК-та в който ти е кеф квартал на София.
              Бях в Президентството на обяд ,изивнявай че се забавих /ходя в стола на Народното събрание че съм беден понижител/,та какво казваш ?
              За 70 000 евро си стискаме ръцете и ще имаш имот на 50 км от Пловдив в бързо развиващ се район + 2 гаража

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                Малко успокоение за понижителите, че много изтрещяха последните години и не са на себе си:

                "OP Financial Group заяви, че очаква цените на жилищата преди инфлацията да се покачат с 0.5-1.5% през 2022 г. и не повече от 0.5% през 2023 г."

                https://fakti.bg/imoti/695743-dva-fa...-na-jilishtata

                За сметка на това кака инфлация така болезнено шамаросва спестителите:

                https://fakti.bg/world/695825-rekord...cia-i-ispania-

                Йедан лъжепреподавател ли мамеше клетите понижители, че ще има дефлация?
                Nordea предупреждава, че лихвените проценти са започнали да се покачват и вероятно ще продължат възходящия си тренд през следващите

                години
                .

                За години говорят хората...години

                Коментар


                • Малко успокоение за понижителите, че много изтрещяха последните години и не са на себе си:

                  "OP Financial Group заяви, че очаква цените на жилищата преди инфлацията да се покачат с 0.5-1.5% през 2022 г. и не повече от 0.5% през 2023 г."

                  https://fakti.bg/imoti/695743-dva-fa...-na-jilishtata

                  За сметка на това кака инфлация така болезнено шамаросва спестителите:

                  https://fakti.bg/world/695825-rekord...cia-i-ispania-

                  Йедан лъжепреподавател ли мамеше клетите понижители, че ще има дефлация?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    амааа как така какъв балон и какво сгромолясване има още 6-7години рай за имотите
                    Е и аз това казвам и гледам да напазарувам, но винаги някакви гнусни арменци се набъркват и сделките пропадат.

                    Нищо, първо Кольо направи грешка като те послуша да не купува от 2017-та досега, а сега нека те слуша и не продава докато имотеца му се обезцени или някой карловски циганин реши, че е време за секвестиране.
                    Last edited by bulgarian lev; 13.07.2022, 14:07.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      Аз искам по-голяма печалба, но Кольо както винаги е нерешителен и не ще да продаде в 12 без 5 на върха на балона, преди да се сгромолясат цените.
                      амааа как така какъв балон и какво сгромолясване има още 6-7години рай за имотите
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар



                      • „Най-лошият случай (пълно спиране на газовите потоци от Русия) ще доведе до рецесия и вероятно още 10% спад на еврото“, пише в бележка Кит Джукс, главен валутен стратег в Societe Generale SA

                        „21-ви юли ще бъде ключов ден, повече за перспективите относно доставките на газ, отколкото за решението на ЕЦБ относно лихвите“, каза Каспар Хенс, старши портфолио мениджър в BlueBay Asset Management.

                        https://www.bloomberg.com/news/artic...premium-europe

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                          дай му сега 75к ойро, а 2028-ма края ще продадеш за 175к и си направил печалбата.

                          или и ти очакваш голямото МЯУ по-скоро май май си от скритите понижители
                          Аз искам по-голяма печалба, но Кольо както винаги е нерешителен и не ще да продаде в 12 без 5 на върха на балона, преди да се сгромолясат цените.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                            и цената е набалончена с +60% (това е т.нар. фейк обява) те. обява с нереална цена.

                            Продава ЕТАЖ ОТ КЪЩА в област Пловдив, гр. Карлово - 100 кв.м / 154000 лв. :: imot.bg Обява

                            Кольо, за 80К лв имаме ли сделка? (съвсем сериозно) тия пари сега може да ти се виждат малко, но с пукането на балона, това ще е доста скъпа пазарна цена. Сега, защото по-късно вратата ще отеснее.
                            дай му сега 75к ойро, а 2028-ма края ще продадеш за 175к и си направил печалбата.

                            или и ти очакваш голямото МЯУ по-скоро май май си от скритите понижители
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Южнокорейската централна банка одобри безпрецедентно лихвено увеличение от 50 базисни пункта в опит да озапти инфлацията, достигнала 24-годишен връх.

                              Централната банка на Нова Зеландия също одобри по-голям ръст на лихвите, макар че опасенията от рецесия може да я принудят да забави ходовете си в следващите месеци.

                              Инвеститорите са в очакване на данните за щатската инфлация през юни, които предстои да бъдат публикувани по-късно в сряда.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                                такава е но не в евро, а в лева. Иначе досега да беше продал. 80К лв. предлагам. Имаме ли сделка?
                                Кольо, не се ослушвай, а отговори с ДА или НЕ. Следващия месец пак ще изляза с предложение, но ако имотите в София паднат с -20%, то моето предложение за Карлово ще е с -50% от сегашното. Помисли си, но не губи много време и да си стиснем ръцете. (Моля, да коментирате предложението ми към Кольо. Резонно ли е? Помогнете му да се реши да продава или не) Утре с тия пари ще купиш 3 ЕПК-та в който ти е кеф квартал на София.
                                Last edited by bulgarian lev; 13.07.2022, 13:32.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X