IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
    https://www.standartnews.com/biznes/...te-505236.html

    Хампарцумян ни изплаши !!!
    Лихвите скачат с много !
    Ти си голям майтап, човека казва: "Новите кредити ще започнат да поскъпват, но няма да е драматично." а ти го перифразираш с думата "много". Манипулатор такъв.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

      Ти къде си ходил бе, байно. Пресичам булеварда и съм в Морската и Паркмарт. Кой те затътри в шубраците и не си ли чувал, че кварталът има южна /долна/ и горна част. Нали няма да купуваш тука, руско-украинската напаст е достатъчна, въпреки, че вдинаха наемите до 1000 лв. за двустайка.
      В Паркмарт ли има банков автомат, ама това не е в Бриз. Байно няма как долната част на Бриз да е южна, нещо си скаран с географията. Долната част е презастроена, миризлива и има 0 морска панорама. Набутал си се да живееш там.




      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

        Вчера минах през Карлово като се прибрах. Добро и чисто градче.
        Ми как,без Карлово в София нямаше да има университет,мини през центъра на Карлово и виж паметника на Евлоги и Христо Георгиеви.
        България е линията под Балкана,всичко останало е провинция.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

          Каврък, в Пловдив е пълно с турци. Навсякъде английска, но и турска реч. И на един турски концерт станах свидетел докато обядвах. Към 10 ина туркини в одежди изтропкаха няколко парчета под музикален съпровод. След като от локалната джамия изспяха мюизина както си му е редът. И имоти купили, и цели хотели изкупили, и всичко. В Плевен и София си ми е най-добре. А цените в кръчмите да не говорим. То в Сф има свестни и тънки кръчми, ей онзи ден с Купата бяхме в едно и то в център София с разумно ниски цени.
          Научи хубавите заведения,нали помниш къде те водих,ей такива търси,тия панаирджийските по Витошка ,за туристите и тийнейджърите бягай надалеч.Иди на турски сватби,бях на три в Турция да видиш за какво иде реч.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            Вълчо,я зарежи тези гета ела да ти дам етажа,сега на промо цена 70 000 евра,да живееш в като бял човек,в нормално място,наводнения ,земетресения нищо няма да те хване,махни се от това гето там
            Вчера минах през Карлово като се прибрах. Добро и чисто градче.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

              Вълчо,я зарежи тези гета ела да ти дам етажа,сега на промо цена 70 000 евра,да живееш в като бял човек,в нормално място,наводнения ,земетресения нищо няма да те хване,махни се от това гето там
              Каврък, в Пловдив е пълно с турци. Навсякъде английска, но и турска реч. И на един турски концерт станах свидетел докато обядвах. Към 10 ина туркини в одежди изтропкаха няколко парчета под музикален съпровод. След като от локалната джамия изспяха мюизина както си му е редът. И имоти купили, и цели хотели изкупили, и всичко. В Плевен и София си ми е най-добре. А цените в кръчмите да не говорим. То в Сф има свестни и тънки кръчми, ей онзи ден с Купата бяхме в едно и то в център София с разумно ниски цени.
              Last edited by bulgarian lev; 02.10.2022, 11:45.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

                Не виждаш ли, че е от Силистра и няма никаква идея къде как е. Тръгнал в София да купува, а Бриз не било ОК, при положение, че Бриз е 3 класи над което и да било софийско гето.
                Вълчо,я зарежи тези гета ела да ти дам етажа,сега на промо цена 70 000 евра,да живееш в като бял човек,в нормално място,наводнения ,земетресения нищо няма да те хване,махни се от това гето там
                Last edited by X_Y; 02.10.2022, 11:03.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

                  Ти къде си ходил бе, байно. Пресичам булеварда и съм в Морската и Паркмарт. Кой те затътри в шубраците и не си ли чувал, че кварталът има южна /долна/ и горна част. Нали няма да купуваш тука, руско-украинската напаст е достатъчна, въпреки, че вдинаха наемите до 1000 лв. за двустайка.
                  Не виждаш ли, че е от Силистра и няма никаква идея къде как е. Тръгнал в София да купува, а Бриз не било ОК, при положение, че Бриз е 3 класи над което и да било софийско гето.
                  Last edited by X_Y; 02.10.2022, 11:03.

                  Коментар


                  • https://www.standartnews.com/biznes/...te-505236.html

                    Хампарцумян ни изплаши !!!
                    ​​​​​​​Лихвите скачат с много !

                    Коментар



                    • Какви девствени места по Черноморието сънувате!? То остана ли нещо неосрано по целия ни бряг?
                      Last edited by X_Y; 02.10.2022, 11:02.

                      Коментар


                      • https://www.bloombergtv.bg/a/20-klub...-bankova-kriza
                        Ипотечните пазари в САЩ и Великобритания са под огромен стрес, но засега няма банкова криза
                        Преслав Райков, финансов анализатор, „Клуб Investor”, 28.09.22

                        Интересен и притеснителен факт е, че основните банки, които се занимават с жилищно кредитиране и държат 55% от този пазар във Великобритания като HSBC, Santader и още няколко други преустановиха за около 1-2 седмици преддлагането на ипотечни продукти заради скока на лихвите по държавните книжа и огромния спад на паунда. Те заявиха, че им е необходимо време да направят преоценка на тези продукти и много от тях бяха изтеглени въобще от пазара като например Buy-to-let. Много от банките прекратиха предлагането на тези продукти, което вещае неприятна ситуация за жилищните пазари. Хубавото е че засега няма финансова криза и криза в пазара на имоти“, смята той.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от silistra Разгледай мнение

                          Доста по-зле. Намира се на един баир, дори има и свлачищна зона. Там буквално има само блокове и тук таме някоя къща. Не знам дори дали има и банков автомат.
                          Хората са казали когато купуваш какво е важно: местоположение, местоположение, местоположение!
                          Ти къде си ходил бе, байно. Пресичам булеварда и съм в Морската и Паркмарт. Кой те затътри в шубраците и не си ли чувал, че кварталът има южна /долна/ и горна част. Нали няма да купуваш тука, руско-украинската напаст е достатъчна, въпреки, че вдинаха наемите до 1000 лв. за двустайка.

                          Коментар


                          • поскъпването на имотите е в пряка корелация с хубавите кредити

                            банките започват да обръщат палачинката и заговори ли се за хубави депозити - поскъпването на НИ е приключило за този пазарен цикъл.
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от silistra Разгледай мнение

                              Купа, тези германци сигурно са от ония със сандалите и обули бели чорапи. Още от времето на Балкантурист им викат сандалтурист или сравнението “катo изпаднал германец”.
                              На мен не ми остава тук много време, продавам имота и после в БГ.
                              баш

                              по-състоятелните ще карат зимата в испания,гърция,португалия,че и турция е по-добре от северното ни черноморие, което е голям ветрилник зимата
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

                                Как да не ви мисля, като знам, че ще трябва да се къпете по 1 път седмично? Тук в зоната вчера една от германките с които говорих са се заселили тук за постоянно и твърди, че очаква тази зима да дойдат още доста нейни сънародници. Всеизвестен е факта, че доста шваби вече са запълнили хотелите в Турция за зимния сезон, защото не им се плащат луди сметки за газ, парно и ток. Та щом швабите се изнасят на пожар, ми е доста интересно вие гастарбайтерите дали ще успеете изобщо да спестите по някое обезценено евро.
                                Купа, тези германци сигурно са от ония със сандалите и обули бели чорапи. Още от времето на Балкантурист им викат сандалтурист или сравнението “катo изпаднал германец”.
                                На мен не ми остава тук много време, продавам имота и после в БГ.

                                Коментар

                                Working...
                                X