IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение

    Почнаха да подгряват публиката за грандиозното събитие:

    Италианската правителствена криза удари банковия сектор

    Назряващата правителствена криза в Италия оказва натиск върху цените на италианските банки. Intesa загуби 4,0 процента и по този начин затвърди позицията си на най-слабата в момента титла на Stoxx 50. Unicredit падна с 3,5%, а Generali - с 1,4%.

    Доходността на 10-годишните италиански облигации се повиши с 14 базисни пункта, а доходността на Германия само с 5 базисни пункта. Коалиционното правителство на Марио Драги изглежда се проваля заради движението 5 звезди. Водещият индекс MIB в момента губи 1,3 процента.

    https://www.n-tv.de/wirtschaft/der_b...e23462107.html


    Хмммм, коя ли ще е…

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

      Не ,аз съм баровец ходя по хотели + извън София на трип
      Че кога бе, ти си все във форума.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo

        А ти не ползваш ли терените (апартите) на приятелките си, братле?
        Не ,аз съм баровец ходя по хотели + извън София на трип

        Коментар


        • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

          Асене, ако не е тайна, с какво се занимаваш във Вегас?
          Е па нали ти казах,че съм хитър петър....
          . Ти не си ли запознат с бгтовския фолклор?
          Хитър петър е колоритен ГЕРОЙ.....
          . Ети ти един исторически ФАКТ за него:

          Седял си хитър петър под крушата на сянка ....

          Видял го ходжата, отишъл при него и го посъветвал:

          хитър петре,защо лежиш под крушата? Ела,ше ти дам работа на полето,после ще спестиш пари,ще си купиш земя,и ще работиш за себе си....после ще спестиш още повече пари ще наемеш работници и ще станеш като мен.....И ТОГАВА ВЕЧЕ ШЕ МОА ДА СИ ЛЕЖИШ ПОД КРУШАТА КОЛКО СИ ИСКАШ....

          А хитър петър му отговорил:

          Е АЗ СА КВО ПРАВЯ?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

            Есетствено, ти си на абонамент в Хаят. Ама ходиш с трамвая до там.
            Има ли значение ?
            Важен е крайния резултат ,има хора с милиони дето от стрес покрай бизнееса, са на хапчета и това е ясно на всички ни мисля и хора дето бачкат по строежите на другия полюс но нямат тези проблеми ,та с твоите тъпи разсъждения си за никъде

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

              Еми друго си е който има беседка ,може майка му да си спи във вилата пък той на беседката ,аз ползвам хотели не се съобразявам с къщи и други
              Есетствено, ти си на абонамент в Хаят. Ама ходиш с трамвая до там.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение
                Еврото току що яростно проби паритета, а 25-те пункта се затвърдиха вече на пазарите. Няма да има 50 пункта. От тука вече табута няма. Имотите ще поскъпват със падането на еврото и отгоре даже с изпреварване докато Лагард ви се присмива от телевизора зад оградата на ЕЦБ (да вдигнаха огради). Много търпи тая Европа бе. Изобщо не очаквах чак толкова послушни граждани.
                Ти вече почна и да си измисляш или са те назначили в банката и не казваш

                Коментар


                • Еврото току що яростно проби паритета, а 25-те пункта се затвърдиха вече на пазарите. Няма да има 50 пункта. От тука вече табута няма. Имотите ще поскъпват със падането на еврото и отгоре даже с изпреварване докато Лагард ви се присмива от телевизора зад оградата на ЕЦБ (да вдигнаха огради). Много търпи тая Европа бе. Изобщо не очаквах чак толкова послушни граждани.

                  Коментар


                  • Имотният балон се пука? Експерти прогнозират спад на цените на жилищата

                    Еее, ама може ли такова нещо сега?

                    Лоши заглавия... лоши... лоши...

                    Как може така да плашат публиката??

                    Как очакват сега Пена и Вуте да разпускат на бетономорието?

                    Ами нали тежки /циментови/ мисли ще заседнат в главите им...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                      https://mymarketnews.ams.usda.gov/filerepo/reports и конкретно за говедата https://www.ams.usda.gov/mnreports/lswbfrtl.pdf

                      Ма що ли изобщо се занимавам.
                      Да....асен1975 си няма друга работа и е решил да лъже Терзиев, че в сащ има дефлация.....

                      Та ти кво си показал?моментни цени?
                      Къде е сравнение с цени от миналата година,или от началото на тази?
                      Кетъл окшънс?
                      Нали ти казах,че транспортните цени са паднали повече от двойно.....
                      . Идея имаш ли си колко струва транспорта на една крава.....от окшъна в оклахома,до кланницата в тексас,оттам до шилинг фасилити в аризона,оттам до рисивин фасилити едикъдеси...оттам до дистрибуция по магазините?
                      1.. Поне 1$ на паунд заминава в транспорт......чри падане от 60% на транспортни разходи .... те ти 60 цента ДЕФЛАЦИЯ В ТЕЛЕШКОТО....

                      още подробности трябват ли ти,или тва ти е достатъчно?
                      2. През ковид кризата поради съплай чейнс телешкото не само бе изхвърчало в небесата,ами и го нямаше по магазините.....следствието поне падане от 10% комсумация.....което в момента означава 10% овърсъплай.....

                      Тва достатъчно ли ти е?
                      3......в ковида износа рухна.....контейнер до Китай се беше ОСКЪПИЛ С 8 ПЪТИ.....да не говориме за съплай чейн проблемите.....
                      Айде от тук още поне 20% овърсъплай.....

                      И ко стана? двойно по евтин транспорт и 30% овърсъплай......
                      . Телешкото е поне 10% по евтино от февруари...и поне 25 % по евтино от миналата година.година.бая време ще остане така,ако не и още да падне.....освен ако сащ не намери износ В ПОВЕЧЕ,че да се отърве от този овърсъплай.а аз не виждам как.....

                      П.п.
                      междудругото,според теб с колко е паднала цената на вноса от Европа в сащ???
                      . И от там ли има ИНФЛАЦИЯ?
                      любимия ви голф тройка с колко ли трябва да е поевтинял при паритет на евро/долар?
                      Или е поскъпнал с 9 % ,както фед казват?
                      Ами испанските маслини,италианския зехтин и бг сиренето и те ли са поскъпнали с 9 % както фед ти казват?
                      . Тия браточка лъжат повече и от бойко борисов,въпреки,че смяташ,че никой не може да лъже повече от бойко борисов.....
                      Last edited by acen1975; 14.07.2022, 16:40.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                        Еми друго си е който има беседка ,може майка му да си спи във вилата пък той на беседката ,аз ползвам хотели не се съобразявам с къщи и други
                        Виж, това с беседката е добро. Можеш да си правиш карета там.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev

                          Миналия уикенд се разхождаме с един приятел из курорта. Той беше леко подпийнал и си търсеше нещо за вечерта. По едно време му се залепиха група моми около него и той на пияната глава се изцепи, че в къщи не можел да продължи купона защото майка му вече спяла. Една от мадамите директно се изцепи: "ооо, тоя живее с майка си" и цялата тумба се изпари за секунди. Моя човек остана като изоставен идиот. Аз се попиках от смях.
                          Еми друго си е който има беседка ,може майка му да си спи във вилата пък той на беседката ,аз ползвам хотели не се съобразявам с къщи и други

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better

                            Амортизация нЕма, ама по колената и личи, че е мърсувала...
                            А по лактите остават ли някакви следи?

                            Коментар


                            • Яяя китайско ктб

                              https://kriptonovini.com/2022/07/12/...-mestni-banki/

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BONI

                                Пълни въздухари, все дават акъли, а те самите нито купуват, нито продават, нито наемат, нито отдават. Едни са разбирачите, други са евачите.
                                Бонке, ти какво купи, какво продаде, какво нае и какво отдаде?

                                Коментар

                                Working...
                                X