IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

    Продавам софтуер тук и отворих клон в България за да се регистрирам по ДДС и да продавам на клиентите в Европа. Иначе трябваше да регистрирам тукашната фирма по ДДС и ми се стори по-сложно. На теб какво ти харесва на бизнеса в България ?
    И как върви бизнеса ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

      Ти какъв бизнес си правил в България?

      Или някой роднина ти се е оплакал как тук нищо не става и ти го приемаш за чиста монета?
      Продавам софтуер тук и отворих клон в България за да се регистрирам по ДДС и да продавам на клиентите в Европа. Иначе трябваше да регистрирам тукашната фирма по ДДС и ми се стори по-сложно. На теб какво ти харесва на бизнеса в България ?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

        Ми не ми се говори по темата , но България не е място за бизнес и работа.
        Ти какъв бизнес си правил в България?

        Или някой роднина ти се е оплакал как тук нищо не става и ти го приемаш за чиста монета?

        Коментар


        • ... и за съжаление голямо количество хора, които са сами със себе си

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            Не знам ,все пак като се върнеш ,готови пари бързо свършват,имот да купиш,пак ще трябва да се охарчиш ,с милион да се прибереш ,пак като почнеш да снасяш и да се харчиш парите бързо свършват
            Ми не ми се говори по темата , но България не е място за бизнес и работа. Който не може да се оправи с парите и трябва да работи по-добре да ходи другаде. Както сам каза, малък пазар , нисък стандарт ... аз бих добавил корупция и политическа нестабилност.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение
              Какво да чета на поста на Дъри ? Дъри аз ли не съм разбрал , че си визирала мен ?
              Мен е визирала, така че спокойно можеш да игнорираш поста ѝ.

              Неслучайно писах, че с напредването на фазите част от хората тук ще стават все по-изнервени и агресивни, но воят на кучетата не променя хода на кервана!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение
                Ох, Джулиас, защо сваляш толкова много нивото си ? Знам ,че в България, много се завижда и най-лесния начин да очерниш един човек е да си измислиш нещо за него, но повярвай ми никак не ти отива на претенцията която имаш за себе си ! За пореден път пиша ,а в случая лично за теб, не, не съм брокер на НИ и нямам нищо общо с Люлин или с джедайското съсловия Разбирам ,че не ме харесваш защото съм се справила много по-добре от теб до сега с покупките на имоти ,но не е необходимо да си измисляш небивалици за мен. Не съм виновна аз ,че имотите през годините в дълъг период от време винаги поскъпват или ,че банките в момента дават ниски пет годишни фиксирани лихви по ипотечните кредити ,нали ? Бъди жив и здрав и гледай малко по-ведро на живота
                Дъри, явно трудно различаваш иронията и сарказма?

                Е, аз поне не съм като вас да обиждам директно опонентите си (както самата ти си наричала някои хората "перонци"). Аз лично избягвам да обиждам, но пък си позволявам от време на време малко по-пикантен хумор, особено когато някой изтърси някоя глупост. Не очаквам всички да разберете странното ми чувство за хумор, но и нямам намерение да се променям, за да се харесам на някого тук.

                п.п.
                Това за завистта съвсем изби рибата... само показва как изобщо "не усещаш" събеседниците си.
                Изобщо не ме вълнува материалното ти състояние. И не само твоето, но и на никой друг в темата.
                Това е форум, макар че някои очевидно си избиват комплексите тук, мерейки си разни неща...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                  Каврък, кой би отишъл в България ако има нужда от работа ?
                  Не знам ,все пак като се върнеш ,готови пари бързо свършват,имот да купиш,пак ще трябва да се охарчиш ,с милион да се прибереш ,пак като почнеш да снасяш и да се харчиш парите бързо свършват

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                    Интересното е какво ще правиш като се върнеш тук ?
                    Малка страна,малък пазар и на труд и на предлагане на възможности,малко фирми и изобщо вяло развитие на инвестиции и т.н.?
                    Каврък, кой би отишъл в България ако има нужда от работа ?
                    Last edited by segato; 08.07.2022, 10:24.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                      Аз казах на няколко пъти , че се опитвам да се върна в България. В момента няма смисъл. Ти като си голям патриот може поне да използваш главни букви като адресираш страната.

                      Когато още работех в България имаше една ненормална лелка във Френското посолство, мадам Коломбел. Много ми напомняш на нея. Сигурно и други са ти го казвали. Шефа ми беше подал оплакване срешу нея и я пратиха в Албания. Ония много не подбират, и после се чу, че била доволна там. Ти мислил ли си да ходиш до Албания ?

                      Какво да чета на поста на Дъри ? Дъри аз ли не съм разбрал , че си визирала мен ?
                      Интересното е какво ще правиш като се върнеш тук ?
                      Малка страна,малък пазар и на труд и на предлагане на възможности,малко фирми и изобщо вяло развитие на инвестиции и т.н.?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

                        Тайтъл компании, о, рийли? Колко си куул. Прочети последния пост на dury . Успокой се и приеми, че ще си умреш като наемател-имигрант. Не е толкова страшно. Никой не ме е измамил, нито строител, нито инвеститор. За цените днес ще кажеш ли нещо, или Ше продължаваш да плюеш по държавата, което е единствената ти функция, на тебе и на останалите на..ни гастъри.
                        Аз казах на няколко пъти , че се опитвам да се върна в България. В момента няма смисъл. Ти като си голям патриот може поне да използваш главни букви като адресираш страната.

                        Когато още работех в България имаше една ненормална лелка във Френското посолство, мадам Коломбел. Много ми напомняш на нея. Сигурно и други са ти го казвали. Шефа ми беше подал оплакване срешу нея и я пратиха в Албания. Ония много не подбират, и после се чу, че била доволна там. Ти мислил ли си да ходиш до Албания ?

                        Какво да чета на поста на Дъри ? Дъри аз ли не съм разбрал , че си визирала мен ?
                        Last edited by segato; 08.07.2022, 10:06.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                          За тежестите тук си има тайтъл компании. Какви точно тежести се проверяват в България? В цял свят сме известни с измамите с недвижими имоти Включително и измами от строители и инвеститори
                          Тайтъл компании, о, рийли? Колко си куул. Прочети последния пост на dury . Успокой се и приеми, че ще си умреш като наемател-имигрант. Не е толкова страшно. Никой не ме е измамил, нито строител, нито инвеститор. За цените днес ще кажеш ли нещо, или Ше продължаваш да плюеш по държавата, което е единствената ти функция, на тебе и на останалите на..ни гастъри.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                            https://www.investor.bg/sviat/527/a/...adenie-355785/

                            Японците решават проблемите бързо и ефективно,сега ако оправят и Курода,шефа на Японската Централна банка ги признавам
                            Да точно в Япония бяха избили централните банкиери по едно време и даже служеха за пример какво се случва при безотговорна монетарна политка. Ама това са били други времена когато е имало журнализъм и отговорността за инфлацията е падала на тях.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

                              Ше види, като има удостоверение за тежести. Чувал ли си за такова понятие, или наистина никога не си минавал сделка.
                              Ма ти оШе малко ше искаш достъп до банковите сметки на хората, у америка тъй ли прайти .
                              връшай се в бг, ше те направим шеф на данс и ше изчезне корупцията само като те види
                              За тежестите тук си има тайтъл компании. Какви точно тежести се проверяват в България? В цял свят сме известни с измамите с недвижими имоти Включително и измами от строители и инвеститори

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                                Мосю Segato,
                                Какви са тези приказки сега, как може така да говорите?

                                Кака Дъри е истински начурал брокер-джедай 2-ри дан (с полож. перспектива), който благодарение на широкия си набор от мантри с лекота разсича мрака в неосветеното люлинско междублоково пространство като с лазАрен ятаган!

                                п.п.
                                Можеш да пробваш и с тоя сайт /ако успееш да се оправиш с филтрите/!
                                https://infostat.nsi.bg/infostat/pag...le.jsf?x_2=273
                                Ох, Джулиас, защо сваляш толкова много нивото си ? Знам ,че в България, много се завижда и най-лесния начин да очерниш един човек е да си измислиш нещо за него, но повярвай ми никак не ти отива на претенцията която имаш за себе си ! За пореден път пиша ,а в случая лично за теб, не, не съм брокер на НИ и нямам нищо общо с Люлин или с джедайското съсловия Разбирам ,че не ме харесваш защото съм се справила много по-добре от теб до сега с покупките на имоти ,но не е необходимо да си измисляш небивалици за мен. Не съм виновна аз ,че имотите през годините в дълъг период от време винаги поскъпват или ,че банките в момента дават ниски пет годишни фиксирани лихви по ипотечните кредити ,нали ?
                                Бъди жив и здрав и гледай малко по-ведро на живота

                                Коментар

                                Working...
                                X