IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

    колко киловата панели инсталира?
    Как колко? Колкото съм изчислил, че са ми нужни. Толкова ли е сложно за теб? Ако не можеш да се оправиш на нивата мога да ти дам контакт на специалист, въпреки, че сега с караваната, едва ли имаш нужда от фотоволтаик, а в София забрави.
    Last edited by ВълчоМечков; 03.10.2022, 20:13.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение
      Още фотоволтаични панели ще нахакам над трапезарията, та на мен цената на токО все по-малко ме вълнува, даже ако ми енергото ми го изкупува по-скъпо още по-добре. Да мислят живеещите в блокове, панелки и деЦки. Верно, тяговите акумулатори на Ролс хич не са евтини, но пък ме правят независим от цените на токО.

      Песи, не продавай ранчото у Радомир в никакъв случай!!! (щото иде време да се заменя арменски апарт на баня Мадара срещу ливада до регулация у Радомир)
      колко киловата панели инсталира?

      ПП
      иначе на песи му писах няколко пъти в Пернишка област земите бяха силно подценени и ги имаше бол..до скоро беше така и трябваше да започне да събира

      в Радомир едва ли бих се бутал. Ако е за провинциален имот - работя активно по моя си проект. Тази година каравана, но догодина ако не ми мине котка път 2 къщички (парцела е 5 декара) с изкуствено езерце за биориба , оранжерия 120кв и още 2 постройки.

      .
      Last edited by bertram; 03.10.2022, 20:02.
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

        Купата има повече акъл от лекаря, лекарят ти го казва. И щом лекарят беше решил да пише ще пише. Вече не пише, знаеш, сменихме пароли и всичко по препоръка на Инвестора.
        Абе не е баш така. Извини ме за немкинята, но тук има крайна нужда от комшийка. (за всякаква дейност ) Пък и съм позабравил немския и е крайно време да си върна знанията.
        Last edited by ВълчоМечков; 03.10.2022, 19:31.

        Коментар


        • Още фотоволтаични панели ще нахакам над трапезарията, та на мен цената на токО все по-малко ме вълнува, даже ако ми енергото ми го изкупува по-скъпо още по-добре. Да мислят живеещите в блокове, панелки и деЦки. Верно, тяговите акумулатори на Ролс хич не са евтини, но пък ме правят независим от цените на токО.

          Песи, не продавай ранчото у Радомир в никакъв случай!!! (щото иде време да се заменя арменски апарт на баня Мадара срещу ливада до регулация у Радомир)
          Last edited by ВълчоМечков; 03.10.2022, 19:25.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Купата пише често от акаунта на лекаря,

            Ти хареса ли си апартамент и квартал?
            Купата има повече акъл от лекаря, лекарят ти го казва. И щом лекарят беше решил да пише ще пише. Вече не пише, знаеш, сменихме пароли и всичко по препоръка на Инвестора.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
              Ми да си инсталира от 2-инчовите бронирани стъкла на Арморлит!
              и за чий ще го цели снайперист превозвача... освен ако не участва е някой тъмен бизнес
              милионери от неговия мащаб си карат колелата в Европа, САЩ и Австралия, а той ще продава, че можело да го целнат..
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Manyyy1 Разгледай мнение
                Неофициално се коментира и че охранителите на 59-годишния мултимилионер имат възражения относно сигурността му докато е в имението. Заради огромните стъклени стени и пищната светлина в къщата, идваща от полилеите и многото осветителни тела, живеещите в имота могат да бъдат видени дори от километър разстояние даже с невъоръжено око, особено нощем. „Къщата е така разположена, че жителите на Бистрица могат да наблюдават Ваньо директно от пътя. Образно казано, имотът е „мечтата на снайпериста“ – има видимост отдалеч и съществуват няколко необезопасени точки, откъдето може да стане белята.
                Ми да си инсталира от 2-инчовите бронирани стъкла на Арморлит!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                  Туй (овъртат) пък кво е бе докторе?
                  Озътрат се съм искал да напиша. А думата увъртат е друга. Признавам. Стои като грешка. Благодаря за корекцията, бетърчо.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    бате,
                    ти купи с ипотека преди срива... когато беше време да се продава.

                    маломерките винаги са държали цена, защото по-голям кръг хора могат да си ги позволят и са в графа нуждаещи се.
                    големите луксозни апартаменти какъвто търси силистрата пазят стойност, НО когато кеша спре да пари - спират да са място на сгъстяване на хора с много пари.
                    Берти, имал е възможност, взел е. Ако са минали няколко години от тогава, и не е плащал наем през това време, вземайки предвид и инфлацията. Ще трябват едни 20% спад за да слезе на 0. Което не е никак лоша сделка.

                    Иначе хубаво си развил това което мисля. В крайна сметка времето ще покаже, кой крив, кой прав.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                      Знам за твоето мнение, но у нас нещата са малко по-различни. Очаква се огромен прилив на ЕУ кеш , който в голямата си част ще бъде натъпкан в скъпи имоти. Освен това за да паднат цените на тези имоти хората трябва да са принудени да продават, а повечето от тях имат повече имоти и дори да трябва да продадат ще махнат първо по-тъпият....
                      Как да го напиша за по-ясно. По обясними причини у нас все още няма сегментиране по местоположение както е в големите градове по света в същото отношение. Това тепърва ще се развива по единият от двата начина...
                      Откъде очакваш тоя прилив на кеш, не ми стана ясно, еле пък тоя кеш (ако дойде) да отиде в имоти. Иначе за другото съм съгласен. При кофти ситуация първо падат евтините имоти, скъпите почти не мърдат (защото в общия случай се държат от богати хора с мн имоти и добри доходи). Може би съм казвал, но пак ше повторя. 2012-2013 та като търсех, евтонджосите и панелките се сриваха и никой не ги искаше, но скъпите не мърдаха, дори един ми вдигна цената, а имотът му беше по бдс - смятай. Освен, че не печели от наеми, плаща такси 5-6 год (на толкова беше ап.) и въпреки голямата криза тогава, каза че не е на зор и ми вдигна цената. Аз разбира се отказах. В България е малко по-различна картинката с имотите!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Плевен не е толкова зле, имат вуз и болница и те крепят местната икономика и пазар на имоти.

                        А за плевенчанки се носят легенди.......понякога пътувам в тази посока, наистина има хубави студентки от Плевен.
                        Болници - таман 7. Две държавни само - Умбала и Военна. И поне няколко центъра като Уромед и Център за Репродуктивна медицина и репродуктивна имунология. А сега никне нова с 8 етажа и персонал от 1800 човека. И освен Сф и тук ,,Мама и аз" - център който е и по програма и фондация за опазване на женското и детско здраве, нещо като ,,Майчин дом".
                        Last edited by bulgarian lev; 03.10.2022, 19:13.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

                          Та колко викаш беше пенЦията тогава и мин. заплата? Кажи, че не се сещам...
                          в гоцето се опитваха да продават на 800+, когато на Тунджа бяха по 1000-1100 ... еднакви локации нали

                          ако гледаш пенсията и мин.раб. заплата .... не знам какво да ти кажа освен успех!
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                            Дано да не ти се налага да му ползваш услугите.
                            Това е верно между другото. Дано не му се налага.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                              Ще видим кое е първо-кокошката или яйцето. Аз съм едно към едно с мнението на Дури , макар и обосновката предполагам да ми е по-различна.
                              Кеша от ЕУ в малка степен е стигал до населението, сега ще е в още по-малка...., но потоците са 2 , а не 1. В момента не текат, но от догодина капка по капка...тухла става....:-)
                              бате,
                              ти купи с ипотека преди срива... когато беше време да се продава.

                              маломерките винаги са държали цена, защото по-голям кръг хора могат да си ги позволят и са в графа нуждаещи се.
                              големите луксозни апартаменти какъвто търси силистрата пазят стойност, НО когато кеша спре да пари - спират да са място на сгъстяване на хора с много пари. Когато банката им дава такса вместо лихва е нормално да ги блъскат в неща, които харесват, НО успокои ли се пазара и тръгнат лихвите по депозити и кредити нагоре - тези хора са акули и не са балъци да гонят михаля. Чакат и купуват, но не на всяка цена и не са като работническта класа изправени пред дилемата да плащам наем или ипотека - дай да взема каквото мога с ипотека.

                              Това не значи, че няма да има удар по зеленото в крайните квартали - особено това, което има доста месеци, че и година докато може да се живее в него - този клас имоти спират да са магнит за хора с нужда.
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                                баня мадара 1000-1100Е хич не бяха паднали да знаеш или ще кажеш, че Тунджа и Доспат са гадни улици в частта между НДК и бул Прага
                                Тунджа е перфектна локация. Една от най-добрите в карето.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X